Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2010 20:37 
Mazák
Mazák

Koukal jsem, že se tady občas objeví dotaz ohledně aut. Stejně tak je tady nejeden modelář, který krom létaní věnuje svou pozornost i autům, lodím, a nevím, čemu ještě. Říkal jsem si, že když se fórum rozšířilo o "swarm" kategorii, jestli by nebylo dobré přidat třeba jen po kolonce "auta" a "lodě" třeba? Aktivita na fórech o autech je, co jsem zatím měl možnost vidět, poměrně malá, ať už z jakýchkoliv důvodů. RC mánia, by se tak navíc stala komplexnější a nejeden tip v sekci dílna, by mohl být užitečný všem odvětvím modelařiny. Vždyť ani sekce "volný let" není toliko "rc" a přec tady je.

Ještě mě upoutala na některých fórech kategorie "projekty" nebo "naše modely", kde je možné představit svůj model, ať hotový, nebo postup stavby.

Co vy na to, admini, moderátoři, modeláři, co si o tom myslíte?
(omlouvám se, jestli to tu už dřív bylo zamítnuto, ale i názory na podobnou věc, se mohou časem měnit a vyvíjet)

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2010 20:46 
Mazák
Mazák

Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Mně se líbí ty "projekty". Možná to nazvat "vlastní projekty".

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2010 20:54 
Mazák
Mazák

Já sem pro.
Přes Vánoce mi přibyla TA04 :wink: :
Obrázek

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2010 21:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Paradne ja som tiez za..
8)

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2010 21:24 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (1)
Už jsem to tady taky navrhoval ale nějak to zapadlo
http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... sc&start=0

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2010 21:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Kromě letadel, mám i poměrně hodně aut.
A jsem registrovanej jak tady, tak zde.
http://www.rcauta.net/forum/modules.php?name=Forums
Tady mezi modelářema s letadlama je to o letadlech, na fóru o autech, je to o autech.
A myslím, že tak to má být.
nechal bych to ..jak to je

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2010 22:08 
Mazák
Mazák

Dolfi: Ten odkaz mi bohužel nejede.

Navrhoval jsem to i díky tomu, že RC mánia, má v titulku "RC hobby web" ne RC letecký web, nebo letecko-modelářský web. V takových případech by mě ani nenapadlo to sem plést. Navíc, proč ne, když by mohlo být "vše pod jednou střechou?" :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2010 22:11 
Mazák
Mazák

Super nápad!!!!! Mám toho taky spoustu nehledě na to, že se tady dotazy a vlákna, taky vyskytujou docela hojně.....
RCmania, podle mě, by neměla být jen o letadlech a vrtulnících, ale o všem RC, jak to má v názvu.

PříspěvekNapsal: čtv 30.12.2010 23:58 
Mazák
Mazák

qq píše:

Ja by som navrhoval ešte niečo o záhrade a skleníku. Hlavne pestovanie papriky....
... a čo tak niečo o akvárijných rybkách.....
Autičkári majú svoje fórum. Až to tu bude o všetkom, potom to úplne zabije tunajšiu diskusiu. To je môj názor.....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31.12.2010 0:00 
Mazák
Mazák

chastra píše:
...
RCmania, podle mě, by neměla být jen o letadlech a vrtulnících, ale o všem RC, jak to má v názvu.

Ak sa nemajú o čom baviť na svojom fóre, tak tu tomu nepomôžu.

PříspěvekNapsal: pát 31.12.2010 0:11 
Mazák
Mazák

lubo1 píše:
qq píše:

Ja by som navrhoval ešte niečo o záhrade a skleníku. Hlavne pestovanie papriky....
Autičkári majú svoje fórum. Až to tu bude o všetkom, potom to úplne zabije tunajšiu diskusiu. To je môj názor.....
Není to trochu úzkoprsé a zbytečně sarkastické? Já jsem přeci nenavrhl nic jako vy. Žádné opravy hodinek, nebo chov ovcí.

Proč ti, kteří nesouhlasí, nedokáží přijít se slušným argumentem, jako třeba chastra? A když už někteří argumentují, proč si nečtou a neberou fakta? Argumentovat tím, že tohle je fórum jen o letadlech, když to nikde není vymezeno, je trochu hloupé, ne? I reklamy zde jsou na RC obecně, né jen na letadla...

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pát 31.12.2010 0:22 
Mazák
Mazák

qq píše:
lubo1 píše:
qq píše:

Není to trochu úzkoprsé a zbytečně sarkastické? Já jsem přeci nenavrhl nic jako vy. Žádné opravy hodinek, nebo chov ovcí.

Proč ti, kteří nesouhlasí, nedokáží přijít se slušným argumentem, jako třeba chastra? A když už někteří argumentují, proč si nečtou a neberou fakta? Argumentovat tím, že tohle je fórum jen o letadlech, když to nikde není vymezeno, je trochu hloupé, ne? I reklamy zde jsou na RC obecně, né jen na letadla...

Argument je veľmi jednoduchý... Zatiaľ je toto fórum dosť špecializované a človek sa tu občas niečo dozvie... ale až bude z toho Receptár... tak to bude o všetkom a o ničom a dopadne to ako povedzme to autičkové fórum. Nebude tu prečo chodiť.

PříspěvekNapsal: pát 31.12.2010 0:30 
Mazák
Mazák

qq píše:
...... A když už někteří argumentují, proč si nečtou a neberou fakta? Argumentovat tím, že tohle je fórum jen o letadlech, když to nikde není vymezeno, je trochu hloupé, ne? I reklamy zde jsou na RC obecně, né jen na letadla...

Aké fakty myslíš? Podľa mňa, ak sa komunita autičkárov nemá o čom baviť, potom presťahovaním tu - sa to nemá prečo zmeniť, ale môže ho zabiť.
.... Ale je to na majiteľovi fóra

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31.12.2010 0:34 
Mazák
Mazák

Vono by nebylo tak zle. Stačila by sekce s názvem "Auta". A aby se nenakrknul někdo z lodních modelářů, tak třeba ještě sekci "Lodě". Do těhle sekcí by stejně chodil jen ten kdo by tam jít chtěl. Byl by tam asi pěknej zmatek protože by chybělo další členění, ale kdo by chtěl, tak by se tam i něco snad dozvěděl. Řešila by se tam asi stejně jen problematika zmíněných modelů, takže by to zbytek mánie asi ani neovlivnilo. Já osobně některé sekce tady na mánii taky vůbec nečtu a jejich přítomnost mi nijak nevadí. Prostě kdo chce klikne, kdo nechce nechá být. Ostatní problémy ohledně pohonů, elektroniky jsou u všech odvětví podobné. Takže příznivci třeba aut by mohli klidně čerpat moudra i v jiných zdejších sekcích.

Já osobně bych se založením sekce auta a sekce lodě neměl problém. Alespoň by se tyto dotazy jež tu stejně tu a tam padnou selektovali právě sem a nezabírali místo jinde.

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31.12.2010 0:42 
Mazák
Mazák

Doktor píše:
.

Aby to potom nedopadlo ako s RC galeriou.....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další