Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 25.03.2010 15:04 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 8301
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 303
Blog: Zobrazit blog (3)
Pravidlo #01
Témata je vhodné zakládat v diskusních sekcích tak, aby obsah tématu odpovídal s obsahu sekce. Není povoleno vložení stejného tématu do více sekcí. Nadpis/název tématu by měl být krátký, výstižný a srozumitelný. Nesprávně nebo nevhodně založená nebo duplicitní témata nohou být odstraněna, přesunuta či sloučena.

Pravidlo #02
Snažte se do diskuzí zapojit - nebuďte pasivní čtenáři. Pokud máte představu, že byste přispěli k provozu serveru Rcmania.cz jako moderátoři, napište administrátorovi.

Pravidlo #03
Slovo administrátora/moderátora serveru Rcmania.cz je konečné - jakákoliv veřejná diskuze o jeho rozhodnutí bude potrestána, případně až vyloučením z fóra. Pokud si přece jen chcete stěžovat, tam tak učiňte pouze pomocí SZ.

Pravidlo #04
Každý uživatel je osobně zodpovědný za své příspěvky na tomto fóru zaslané z jeho uživatelského konta. Pokud bude jakýkoliv příspěvek v rozporu s pravidly či dokonce zákony, administrátor/moderátor ho může upravit, přesunout nebo smazat bez udání důvodu. Neuveřejňujte nebezpečné návody, jak používat kradený SW, atd... Piště tak, aby měly příspěvky smysl, čitelně (tedy používejte háčky a čárky) a pokuste se psát i gramaticky správně.

Pravidlo #05
Urážky, osočování, osobní napadání a křivé obviňování kohokoliv na tomto fóru je zcela nežádoucí a jako takové bude potrestáno, případně až vyloučením z fóra. Pokud si s někým nepadnete do oka, tak vyřešte to v SZ a nikde jinde. Nicméně i v SZ zachovejte příslušnou míru slušnosti.

Pravidlo #06
Příspěvky bez věcného obsahu, duplicitní příspěvky, příspěvky přímo se nevztahující k tématu a příspěvky mimo modelařství mohou být bez upozornění odstraněny. Je zakázán i jen náznak komerčního obsah příspěvků, mimo dohody s administrátorem serveru. Komerční příspěvky budou fakturovány v sazbě 50Kč/shlédnutí. Je zakázán vkládat odkazy k "affinite" programům.

Pravidlo #07
Jeden člověk může mít pouze jeden uživatelský účet. Každý uživatel může využívat pouze svůj účet, který je registrován na jeho jméno a emailovou adresu. Administrátor/moderátor má právo prověřit emailovou adresu a do potvrzení pozastavit účet.

Pravidlo #08
Je zakázáno zbytečné, několikanásobné nabalování citací příspěvků. Používejte citace příspěvků s rozumem. Necitujte vše - vždy vyberte z citace pouze to, na co bezprostředně reagujete. Do textu vkládejte obrázky jen do velikosti 640x480, na větší uveďte odkaz.

Pravidlo #09
Podpis uživatele nesmí být vyšší než 3 řádky textu. Jakékoliv zobrazení reklamních odkazů není povoleno, mimo dohody s administrátorem serveru.

Závěrečné ustanovení
Při porušení některého z pravidel může být uživateli uděleno varování, po několika varování ban (pozastavení účtu). V případě závažného prohřešku může být uživatel okamžitě vyloučen z tohoto fóra a to bez udání důvodu. Délka banu závisí na uvážení moderátora/administrátora. Všechny napomenutí, varovaní a každý ban jsou na tomto fóru evidovány a při udělování dalších opatření je k nim přihlíženo. Osoba jednou vyloučená ze serveru Rcmania.cz, nesmí zakládat jiný účet, vyjma povolení administrátora.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 17.06.2011 12:56 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 8301
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 303
Blog: Zobrazit blog (3)
Po dohodě s majitelem stránek jsme přijali pravidlo, že pokud bude někdo uvádět odkazy na svoje vlastní stránky, tak bude nutné, aby na příslušné stránce bylo logo RCMania.cz s odkazem zpět.

Logo (bez úprav velikosti) musí být viditelné (tedy ihned při otevření stránky, nikoliv, že bude zastrčené někde dole), pokud bude stránka otevřena v prohlížeči v rozlišení 1024x768.

Obrázek prosím nekopírovat, ale vložit odkazem z RCManie.

Kód:
Obrázek: http://www.rcmania.cz/images/rcmaniafriend.gif
Odkaz: http://www.rcmania.cz/
Titulek: RCMania.cz = vše o modelářství


Pokud používáte tmavé pozadí, tak prosím takto:
Kód:
Obrázek: http://www.rcmania.cz/images/rcmaniafriend.png
Odkaz: http://www.rcmania.cz/
Titulek: RCMania.cz = vše o modelářstvíBudeme rádi, pokud tak učiníte sami. DĚKUJEME

Nicméně, po přímém vyzvání administrátorem se bude jednat o povinnost, jejíž nesplnění bude posuzováno jako porušení pravidel se všemi důsledky.

Jde o to, že RCMania je velmi navštěvovaný portál a pokud zde někdo loví návštěvnost na vlastní stránky, tak je očekávaná reciprocita.

Je jasné, že se nejedná o odkazy na galerie fotek modelů a ani na stránky, které nejsou pod kontrolou uživatele. Pro běžného uživatele se zkrátka nic nemění.

Administrátor


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz