Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 03.03.2020 22:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.7.2019
Příspěvky: 75
Bydliště: Tachov
pre.vit píše:
Měli jste pravdu, vložky byly úplně zničené. Dnes proběhla výměna za ty ProLine a zatím spokojenost. Sice sundat pneu byla docela akce, ale pečení v troubě to vyřešilo.. Ještě přemýšlím, jestli zalepit ty díry v diskách nebo to nechat být.

Jinak s tím osvětlením jsem už konečně přišel, čím to bylo. Hrozná blbost - není tam vypínač, ale přepínač.. :lol:

Teď se chystám na údržbu portálů, atd. Co byste doporučili za mazivo? Aktuálně mám koupenou tuto vazelínu s PTFE (https://www.rcauta.cz/ur-prevodovkova-teflonova-mast-100g-p24443), ale nejsem si jistý, jestli ji mohu použít univerzálně všude..



Mogul z Mountfield, teď je za 69,-
Mazivo Mogul LV 2-M tuba, 100 ml

_________________
Jeep Cheeroke_vse china Axial SMT10 - ve výstavběMaverik Strada DCFlysky FS GT3B konvert na 3S


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 03.03.2020 23:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.9.2019
Příspěvky: 14
Bydliště: ČR
Co se týče Tx a Rx, tak jsem dlouhou dobu měl FS-GT3B a i pár lidí kolem, bez problémů.
Jinak TQI mi též párkrát ne "škaredě" padlo k zemi a funguje bez závad.
Existuje snad servis, kde vyhodnotí závadu, než kupovat další rádio, ne??
Pokud je funkčí ostatní vybavení od Traxxasu, tak proč to míchat s jinou značkou (vím cena TQI je jinde, než ostatní, ale aby taky vše fungovalo (kompatibilita ???).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 04.03.2020 13:26 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.8.2019
Příspěvky: 26
Jehla píše:


Mogul z Mountfield, teď je za 69,-
Mazivo Mogul LV 2-M tuba, 100 ml

Díky za tip, ale kam všude ten Mogul použít? Resp. kam může jít to mazivo, které už mám, a kam ten Mogul?

Chtěl bych teď rozebrat a vyčistit portály a ložiska v nich uložená. Na ložiska jsem si koupil spreje od Würth (čistič brzd a další čistič s přídavkem PTFE) a teď jen čím namazat samotná ozubená kolečka portálů.

Nejsem si jistý, jestli ten Mogul byl doporučen kvůli nízké ceně anebo proto, že je vhodnější..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 07.03.2020 16:03 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.7.2019
Příspěvky: 75
Bydliště: Tachov
Ahoj, já to beru vykon/cena.
Vhodné všude tam kde působí axialni síly, mělo by být stále a vodeodolne. Ve vodě jsem toho moc nenajezdil. Mam tim namazane napravy. S ostatním jsem spokojenej. Jsem hobik. Profici třeba mají jinsi názor. Na loziska mam taky neco od wurtha myslim

_________________
Jeep Cheeroke_vse china Axial SMT10 - ve výstavběMaverik Strada DCFlysky FS GT3B konvert na 3S


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2020 14:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Nevíte co znamená červená led na prijmači (solid red)?

Bohužel mačkám čudlík a příjmač se nechce rozblikat... pouze svítí načerveno
(ne esc!)

Díky.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2020 21:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 121
Bydliště: Louny
Fenius píše:
Nevíte co znamená červená led na prijmači (solid red)?

Bohužel mačkám čudlík a příjmač se nechce rozblikat... pouze svítí načerveno
(ne esc!)

Díky.

Naštěstí to auto nemam, takže jen typuju, problém s regulátorem, nebo není spárováno s vysílačem. Zkusit znovu spárovat, případně nějak restartovat regulátor.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2020 21:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.8.2019
Příspěvky: 26
Mára126 píše:
Naštěstí to auto nemam, takže jen typuju, problém s regulátorem, nebo není spárováno s vysílačem. Zkusit znovu spárovat, případně nějak restartovat regulátor.

Přesně tak, měl by to být problém spárování vysílače s přijímačem. Spárování podle návodu:
1. Držet SET na vysílači a zapnout ho. Pustit SET. Vysílač by měl pomalu blikat červeně.
2. Držet LINK na přijímači a zapnout auto. Pustil LINK.
3. Jak vysílač tak přijímač by měl za chvíli svítit zeleně = spárováno.
4. Ověřit správnost spárování...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 06.05.2020 23:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
No já vím, jak píšu - mačkám set na rx a nechce se rozblikat. Je nutné mít připojený regulátor?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 07.05.2020 20:44 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 121
Bydliště: Louny
Fenius píše:
No já vím, jak píšu - mačkám set na rx a nechce se rozblikat. Je nutné mít připojený regulátor?

Bez připojeného regulátoru ti přeci nejde proud do přijímače ne ? Jedině že máš externí BEC.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 07.05.2020 22:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Napajim to naprimo. Pro overeni funkcnosti.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 16.05.2020 10:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 9.1.2020
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha
Téma tlumičů.... možná se to někomu bude hodit, kdo bych chtěl zvýšit flex a mít delší chod tlumíčů.
Dobrou zkušenost mám s těmito tlumiči: https://www.aliexpress.com/item/4000246093659.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d2W43qO
Jejich hlavní výhodou je, že tlumiče o délce 100mm mají při plné kompresi stejnou délku jako originální 90mm tedy 68mm, respektive 67mm tedy je získano o 10mm zdvihu na víc.
Pokud zároveň někdo objedná i https://www.aliexpress.com/item/32954954754.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d2W43qO může dozadu s klidem dát 110mm pak pokut tlumič na této věži upne do horní polohy tak byť 110mmm v kompresi 72mm, bude tlumič v kompresi ve stejné pozici jako orginální protože rozdíl mezi původní věží a horní dírkou na této věži je přesně 4,5mm a tedy získá na zadní nápravě 20mm zdvihu...
Tlumiče chodí úžasně hladce a navíc mají progresivní pružení díky dvěma pružinám...
Chod tlumení je jemnější takže jako olej doporučuji použít 400cps.
Díky možnosti nastavit předpětí pružiny není problém v tom, že by zadek byl výše jak předek.
A tlumiče chodí fakt hezky, trakce se znatelně zlepšila, díky většímu kontaktu kol s podkladem.

_________________
Vegan666
----------------
Losi DBXL-e 2.0 1:5 / TRX-4 Def. 1:10 / Xiaomi Fimi 8x SE


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 14.06.2020 22:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Fenius píše:
Napajim to naprimo. Pro overeni funkcnosti.


Příjmač byl KO. Nový to vyřešil. Kromě ESC a příjmače mi odišlo i servo uzavierky 2065. Nevíte mi poradit nejakou levnejsi alternativu (Od turnigy po vodotesny savox)

Diky!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 15.06.2020 0:07 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 121
Bydliště: Louny
Fenius píše:

Příjmač byl KO. Nový to vyřešil. Kromě ESC a příjmače mi odišlo i servo uzavierky 2065. Nevíte mi poradit nejakou levnejsi alternativu (Od turnigy po vodotesny savox)

Diky!

Koupit drahý auto a pak do toho shánět levný komponenty, to je super.
https://1333681124.s1.eshop-rychle.cz/J ... rGWUsppt3g tohle tam prej pasuje

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 15.06.2020 0:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Diky. To neznam.

PS: moje bezpecnost fakt na nejakom mikronserve uzaverky nezavisi a elektronika od trx tiez neni ziadny high-end


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 22.06.2020 11:23 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.6.2020
Příspěvky: 12
Obrázky: 0
Ahoj, chystám se na výměnu serva u TRX-4 Sport. Zvolil jsem servo Savox SW-1210SG, BEC Traxxas TRA2262, páku řízení Traxxas AD-TRA8247X případně jinou v hliníku? Původní original servo je fakt slabší.
Po přečtení tohoto tématu přemýšlím, jestli je důvod měnit tovární reg XL5 HV za jiný jak zde někteří doporučují. Taktéž motor Titan se mi nezdá špatný. Rozjezd je plynulý a předpokládám, že pomocí vysílače FlySky FS-GT5 co mi přijde nastavím i citlivost rozjezdu. Je ten rozdíl v regulátoru fakt tak velký?

_________________
Traxxas TRX-4 Sport


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz