Switch to full style
Pokud to má kola, jezdí po asfaltu nebo v terénu.
Odeslat odpověď

Re: Traxxas Slash rady triky

stř 07.08.2013 22:15

Obyc servo saver od Traxxasu ti bohate staci. Pokud bys chtel o neco lepsi, tak Kimbrough. Hlavne tam dej spravnej tisicihran :-)

Apropo... Hitec ma kolik zubu a Traxxas ma kolik zubu, mas to kompatibilni? Jestli se nepletu, Hitec ma 24 zubu, Traxxas ma 25. Tak se nediv, ze se ti to mele :-)

Re: Traxxas Slash rady triky

čtv 08.08.2013 12:32

Oosp :oops: tak to jsem netušil. Takže to znamená klasický traxxas servo saver mi tam nepůjde dát protože tam je jiný tisícihran? :? Tím pádem i tak budu muset koupit jiný servo saver že? To jsem ale blbec, já jsem si myslel že ty tisícihrany jsou všechny stejné :oops:

Re: Traxxas Slash rady triky

pát 09.08.2013 9:14

Blbec nejsi, jen jsi zjistil neco noveho :-) Tisicihrany, ty nejvic opakovany, jsou 3. 24, 25 a xx zubu, to uz si fakt nepamatuju. Spousta mensich znacek se prizpusobila tem velkym a pouzivaji jejich velikost.

A ano, 24 na 25 evidentne nedas. 25 na 24 das, ale rozemeles to. Ta sila, ktera se prenasi na tisicihran, neni zrovna mala.

Spocitej zuby a zajdi do kramu, jestli neco maji. Pokud kolem tebe poradne kramy nejsou, rovnou objednej poradny servosaver. Jak jsem jiz psal, doporucuju Kimbrough, ale ten v CR asi nesezenes.

Ted me tak napada, ten Traxxasackej by mel jit pouzit. Ve stredu pouze vymenis tu misku, jestli se nepletu.

http://www2.gpmd.com/image/t/trac9144.jpg

Podivej se do veci k autu, jestli tam nekde neni ten mensi bily dil.

rada- brushless

pát 09.08.2013 9:34

Zdravím ,chtěl poradit ohledně Traxxas slash mám tam originální motor titan 12T a odešel mi a proto se chci zeptat na nějáké výkonné střidávé motory kderé zde už někdo použil a má s nimy zkušenosti :) nejlepší by byl asi nějáký combo set . cena tak do těch 3500 :) díky za každý tip ;)

Re: Traxxas Slash rady triky

pát 09.08.2013 11:56

Ano ty misky tam byly ale všechny stejné (a už jsou dávno všechny vymleté)

Asi koupím ten Kimrough:
http://www.liquidrc.com/index.php?main_ ... ts_id=5736

Ten by měl pasovat (nebo ne?). A jak je to z kupováním ze zahraničí (z liquidrc.com)? Musím zaplatit clo ale když se vlezu do limitu tak dph platit nemusím že? A kolik procent je to clo?

Tomáš96 píše:Zdravím ,chtěl poradit ohledně Traxxas slash mám tam originální motor titan 12T a odešel mi a proto se chci zeptat na nějáké výkonné střidávé motory kderé zde už někdo použil a má s nimy zkušenosti :) nejlepší by byl asi nějáký combo set . cena tak do těch 3500 :) díky za každý tip ;)


Když mně odešel Titan tak jsem tam dal tohle (http://www.rcking.eu/cs/stejnosmerne/20 ... motor.html) a držel, výkon i spotřeba energie stejná a je o trochu menší. Asi předevčírem jsem koupil z bazaru úplně nové traxxas brushles combo za 3000kč. Takže jde najít i pěkné kousky na bazaru.

Re: Traxxas Slash rady triky

pát 09.08.2013 12:10

U toho servo saver je obrazek, kde jsou hned 3 ruzne nastavce, takze jeden z nich pouzij. Hlavne pouzij ten spravny :-)

Limit je nejakych 22E, jestli se nepletu. Pokud se vejdes, zadne DPH ani clo se neplati. Pokud je to nad limit, automaticky do toho jde DPH.

Re: Traxxas Slash rady triky

pát 09.08.2013 12:59

Stiwo píše:A jak je to z kupováním ze zahraničí (z liquidrc.com)? Musím zaplatit clo ale když se vlezu do limitu tak dph platit nemusím že? A kolik procent je to clo?


Všechny odpovědi zde viewtopic.php?f=112&t=45057

Re: Traxxas Slash rady triky

úte 20.08.2013 16:22

rsa píše:Zdravím, mám Slashe 4x4 a v něm kombo od traxxasu (velineon 3500+ esc vxl ). Baterky jezdím lipolky 5000mAh, 36c. Po chvilce ježdění, když se motor zahřeje, se to někdy nechce rozjet. Z regulátoru vychází podivný, ne moc hlasitý zvuk. Musím páčkou plynu pohybovat dopředu dozadu aby se to rozjelo a někdy to musím dokonce potlačit. Čím déle jezdím,tím to je horší. Na 5 minut odpojím baterku a nechám vychladnout a pak se to rozjíždí úplně normálně. Je to tím, že se to zahřívá? je to normální? Mám objednat větráček na chlazení? :oops:


Ahoj, nedávno jsem tady psal o problému s autem, teď mě ještě napadlo jestli by to nemohlo tím, že na autě mám místo orig. Traxxas konektorů 4mm goldy z hobbykingu? ( auto jsem koupil z bazaru a byly tam ty 4mm goldy, tak jsem to tak nechal) . Jsou ty goldy dostatečně dimenzované? Mám to přepájet na ty traxxasovské? :?:

Re: Traxxas Slash rady triky

úte 20.08.2013 19:13

4mm goldy jsou naprosto v pohode u tohohle pouziti.

Re: Traxxas Slash rady triky

stř 21.08.2013 11:35

Aha, takže konektory jsou dobré. Jo a ještě jsem si všiml že když auto normálně jede, tak to zelené světlo na regulátoru nesvítí, zatímco když to tak blbne a nechce se to rozjet tak zelene světlo na chvíli zhasne a pak se zase rozsvití. Asi je vadný regl, co ? :?

edit: tak nakonec problém vyřešen kalibrací plynu 8). Omlouvám se za zbytečné zasíráni vlákna.

Re: Traxxas Slash rady triky

sob 31.08.2013 15:58

Tak už mi slash jezdí :D Dneska jsem jel poprvé se střídákem a budu (mám pasivní chlazení na motoru) větráčky jak na regulátor tak na motor. Na motor asi použiji větráček 40X40mm na 12V a budu to napájet z 9V baterie. Na regl dám 30x30mm, (nebo 35x35mm) chci to napájet přes regulátor tím bec kablíkem ale to je 6V a já jsem našel větráčky jenom na 5V nebo 12V. Bojím se že když tam dám 12V větráček tak to těch 6V neutáhne. :roll: Myslíte si že 5V větráček vydrží 6V? :? Co tam mám dát? Originál trx větráček na regulátor je strašně drahý. :x

Re: Traxxas Slash rady triky

sob 31.08.2013 16:53

kupuju kvalitni v gesu a ty to daj,za 150 max a daj i nekolik sezon.jinak jeden maximalne natunenej slash je tu v prodeji ....

Re: Traxxas Slash rady triky

sob 31.08.2013 17:47

Kupoval bych asi v GME. Ale nevím jestli na 12V nebo 5V.

Re: Traxxas Slash rady triky

sob 31.08.2013 19:06

12V urcite nema cenu, protoze to bude tocit malo
takze 5V a napajet z prijimace respektive becu a je to v cajku

Re: Traxxas Slash rady triky

sob 31.08.2013 19:06

Moje osobni zkusenost rika, ze driv, nez spalene vinuti u 5V vetracku napajeneho 6-ti V odejdou loziska :-).

Edit: Jestli mas klasicke Velineon VXL-3s kombo, tak regl ma vystup na vetracek implementovany
Odeslat odpověď