Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 71  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rozdílná cena
PříspěvekNapsal: čtv 17.04.2014 18:31 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
Pokud se cena liší o 5%, tak je vše v pohodě, to je v rámci marže a prostě někdo nasadil nižší cenu. Zbystřil bych až když je rozdíl přes 10%, to už může být podezřelé (ale samozřejmě taky nemusí).

Tvůj příklad znamená rozdíl jen lehce přes 5%, takže to mi podezřelé nepřijde.

Poznámka - výše uvedené se týká kvality zboží, riziko u levnějších zdrojů ale může být v době dodání, někdy si také může obchodník zkoušet marži kompenzovat vyšším poštovným atd., ale to už je jiné téma.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozdílná cena
PříspěvekNapsal: čtv 17.04.2014 18:36 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Super, přesně tohle jsem chtěl vědět, děkuji moc!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozdílná cena
PříspěvekNapsal: čtv 17.04.2014 18:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.2010
Příspěvky: 629
Bydliště: Praha 4 - Budějovická
Obrázky: 2
Takže Firestorm... Myslím, že sis vybral dobře. I ta setová vysílačka mi přijde relativně dobrá.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozdílná cena
PříspěvekNapsal: čtv 17.04.2014 19:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2011
Příspěvky: 511
Bydliště: Cerhovice, ČR
Obrázky: 10
Zkus obchod prověřit třeba na heureka.cz, případně hledej informace o zkušenostech s reklamacemi atp.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rozdílná cena
PříspěvekNapsal: čtv 17.04.2014 19:49 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Přesně tak- e-firestorma, ještě musím vybrat baterii (asi nějakou Li Po, ale vůbec nevím jakou, založil jsem vlákno tak mi tam když tak poraďte, prosím) a nabíječ...

Jo, na heuréce to sleduji, díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 18.04.2014 9:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2009
Příspěvky: 674
Bydliště: Ústí nad Orlicí , Pardubický kraj
prosimte, kolik je Ti let? nekdo ho proste nabizi levneji a nekdo draz.... nevi., co je na tom k diveni se... rohliku taky nekoupis vsude za 1,50,- ... a rozdil v cene 2 obchodu i v jednom meste je normalni... natoz na internetu, kde porovnavas celou republiku....

kdyz jsem si treba kupoval telefon, byl rozdil v cene mezi shopy i 1500,- ...

_________________
zase jen na zemi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 19.04.2014 16:10 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Chtěl bych koupit tento model: http://www.mz-racing.net/p6959-ftx5553- ... -4ghz-rtr/ [(FTX5553) Edge 2WD Brushless 2.4GHz RTR]
Ale moc nevím, do čeho jdu, protože jsem nenašel žádné recenze a jiné webové stránky kde by model nabízeli. Tento model mi tady v jiném vláknu doporučili. Nemáte někdo zkušenosti s tímto modelem nebo s http://www.mz-racing.net ? Psal jsem jim na mail, jestli na ten model mají náhradní díly a už čekám den a furt nic.. Rozhodně napište pokud model vlastníte, nebo jste ho viděli někde jezdit.
Jakékoliv rady moc pomůžou, předem díky moc za odpovědi!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 19.04.2014 16:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2009
Příspěvky: 674
Bydliště: Ústí nad Orlicí , Pardubický kraj
co vymejslis?lromin, ale doporucili jsme ti firestorma, proc koukas po necem jinem? tohle je buggy 2WD , takze do lesa neprilis vhodna, nebo spis vubec... navic nezname znacky, na firestorma dily sezenes vzdy, je to overeny auto. jinak MZ racing je dobry obchod a slusny obchodnik, sam jsem u nej bral veci za mnoho desitek tisic, a mam tam nejakou vernost i slevicku....

obecne - nekupuj auto nezname znacky s nejistou dostupnosti ND...

_________________
zase jen na zemi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 19.04.2014 16:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Jo, jen jsem si říkal, že na začátek je e-firestorm trochu drahý.. Já už jsem teda pro něj byl definitivně rozhodnutý, ale pak jsem ještě vybíral akumulátor a nabíječku, našel jsem fakt skvělý akumulátor i nabíječku, ale pak jsem zjistil, že bych to asi nedokázal udržovat (něco by mi odešlo a já bych ani nepřišel na to co a pak to vyměnit? :/ Tak jsem začal koukat po levnějších modelech, někdo mi doporučil ten Edge 2WD na kterým bych se naučil třeba vyměnit ten tlumič :D :D :/ Tak bych nejezdil v lese- mám velkou zahradu, před barákem uježděnou písečnou cestu smíšenou se štěrkem, kousek od domu asfaltku kolem obytných domů + udržované trávníky, fotbalové hřiště (umělé i normální).. No a docela jsem se lekl té údržby, docela bych ztroskotal, kdybych měl vyměnit třeba tlumič, nebo kdyby bylo něco špatně s pastorkem..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 19.04.2014 16:53 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Pokud bych ale s autem jezdil hodně opatrně, nehrozily by snad nějaké výměny dílů, ne?
Mimochodem neznáte někdo nějaké modeláře na Praze 4---> Praha východ?? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 19.04.2014 16:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
A ty si myslis ze pokud koupis nejakej neznamej model ze jej udrzovat nemusis? Naopak bude to jeste horsi. U proverenych proste koupis novej dil a jen jej vymenis. A to ze budes s autickem sroubkovat tak s tim pocitej jinak si ani zadne neporizuj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 19.04.2014 16:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
Jo taky jsem si myslel ze s tim budu jezdit opatrne. No druha jizda byla polamana kastle, polamane drzaky kastle a po treti jizde jsem ztratil cerviky v kardanu. No tak ze suma sumarum za cca 10 jizd jsem auto rozdelal a slozil aspon 3x. Nemluvim o tom kdyz jej zaseru a musi do sprchy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 19.04.2014 16:59 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Jasně že mi je jasný, že se v tom budu muset hrabat, tak jsem ale doufal, že to nebude tak strašný jak se zdá.. Myslel jsem, že budu třeba jezdit 1/2 roku a nic se nebude dít (třeba se opotřebuje pneumatika- to je v pohodě)... :/ :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 19.04.2014 17:03 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Takže asi takhle: Papá RC modele! :( Po týdnu dlouhého brouzdání po internetu a hledání všech možných návodů a rad jsem skoro koupil všechno možný k e-firestormu, ale nakonec mě odradí údržba, kterou bych asi nezvládl.. :( Budu si dál procházet weby, abych se naučil co nejvíc o vnitřku RC modelu... Někdy se ale začít musí, né?...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 19.04.2014 17:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
Nechtel jsem te odradit. To sroubkovani taky neni tak hrozny, proste vezmes manual kde je rozsypovy plan s cislem kazdeho dilu a podle toho to rozlozis a slozis nic tezkeho. Ale jak jiz bylo receno kup radeji neco osvedceneho, ja mam napriklad losi raminator monstera a pohodicka. Sice to je spalovak, ale delaji i prestavby na elektro. Koukni tady http://www.astramodel.cz/cz/katalog/los ... p7999.html je tam i v pravo explozivni vykres tak se muzes inspirovat jak je to asi slozite. No a nakonec by jsi zjistil ze po druhem sroubkovani jiz ten vykres ani nepotrebujes.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 71  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz