Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:29 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Ostrava
Z tech tri co si posilal bych nedoporucil ani jedno, proklinal by jsi se.. kdyz uz osminovou buggy, jit do neceho osvedceneho, klidne Xray z bazaru, pripadne Losi 8ight, kamarad si chvali i Kyosho MP9, ale smejem se mu, kdyz musi kupovat nahradni dily (drahe) :D

Navic z vlastnich zkusenosti, tohle sou auta na zavody, rekreacne si zajezdis mnohem lip s jinymi modely.. pokud mas v okoli drahu, tak mozna budiz, ale fakt se nedoplatis..

Co se tyce spalovaku, ti co jezdi spalovaky tvrdi, ze to je srdcovka.. kdyz se rozplynes nad revem motoru, opet budiz.. ale ve vsech ostatnich ohledech dostane spalovak od elektra na frak. Je to o tom revu, "smradu", pocitu..

No a vyber modelu, jak pise pepavich, E-Firestormem fakt nic nezkazis, nahradni dily sou na kazdym rohu a to auto snese strasne hodne.. hodne lidi tvrdi ze ten nahon na zadni kola je sranda vetsi ridit, je to neco jineho proste. Na tu LRP truggy jsem se koukal zrovna predvcerem na zivo a vypada moc fajn, za 5500 to fakt bombovne, hlavne diky tomu stridaku.. Na LRPcka byly nekdy problemy s nahradnimi dily, ale RCking konkretne tvrdi, ze maji vsechny hned dostupne.

Ale muj tip, zajimave auto je Durango DEST210 RTR.. Durango vzdycky vyrabelo nabusene zavodni stroje, hlavne desetiny, hrozne drahe.. ted vypustili TOTO . Je tam kvalitni brushless SENZOROVE kombo speed passion... spravne zvolene vykonove, osvedcena obycejna 2.4ghz souprava... koukam na to jak blazen, za tu cenu je to pecka. Ovsem nevidel sem to zatim, tak nemuzu nic rikat, ale ja osobne bych do nej nejspis sel :D

Snad jen, jdi vzdy do osvedcenych znacek, to co ma nejvice recenzi, to na co sou dostupne nahradni dily.. vyhni se pofidernym modelum a obchodu elektro24 take..

Kdybys mel jakykoliv dotaz, i hloupost, tak se hned ptej.. at nekoupis neco z ceho bys pak nemel radost.. :)

Edit: Vidim zes pridal prispevek, akumulator je baterie.. :D Zkus neco postudovat, clanky klasicky udavaji velikost napeti, tzn. s tim spojene maximalni otacky motoru.. Ta ECX buggy.. ta konstrukce nevypada spatne, elektronika je take dobra.. lidi co ji maji na zahranicnich forech ji chvali, koukni na dostupnost nahradnich dilu..


Naposledy upravil Calypso dne stř 16.04.2014 14:38, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:38 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Wooow, díky moc, rozhodně si cením co jsi mi napsal! Paráda! Určitě jsem změnil názor. Je tady něco jako chat, kam ti můžu napsat? ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Calypso píše:
Z tech tri co si posilal bych nedoporucil ani jedno, proklinal by jsi se.. kdyz uz osminovou buggy, jit do neceho osvedceneho, klidne Xray z bazaru, pripadne Losi 8ight, kamarad si chvali i Kyosho MP9, ale smejem se mu, kdyz musi kupovat nahradni dily (drahe) :D


ECX patří stejně jako Losi pod firmu HorizonHobby, kvality ani dostupnosti dílů není třeba se bát :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2009
Příspěvky: 674
Bydliště: Ústí nad Orlicí , Pardubický kraj
určitě ne spalovák

u 1/10 2WD bych volil mezi traxxas slash, HPI E-firestorm, nebo výše uvedené durango.

u 1/10 elektro bych koukal po traxxas e-revo

osobně u mě má traxxas vysoký kredit - jejich auta jsou odolná a umí i jezdit rychle. Teď jsem bral bazarového traxxas slash 2WD.... za 2000,- parády kopec, osadil jsem to šuplíkovým elektrem a jezdím jak drak za pár šušní :)

_________________
zase jen na zemi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Funguje tady něco jako chat, nebo bych vám mohl napsat třeba na Skype? Měl bych ještě otázky :) Díky moc za odpověď, rozhodně jsem změnil názor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2009
Příspěvky: 674
Bydliště: Ústí nad Orlicí , Pardubický kraj
tohle je chat :D

edit > neřeš a ptej se :) uvidí to každý a víc hlav víc ví :) individuální chat po skypu by nebyl ideální :)

_________________
zase jen na zemi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:50 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Ostrava
Jestli ECX patří pod Horizon, tak to je jiná, ale stejně bych 8minové buggy nedoporučil, tím myslím do lesa, na polní cesty.. Tož ale za ty peníze, možná si ji doporučím sobě :D

Traxxasy sou sic plast kam se podíváš, ale měl sem E-Revo VXL.. a co to vozítko vydrželo.. to sem opravdu nechápal.. takže traxxasy taky doporučim mno...

Soukromou zpravu muzes napsat samozrejme, ale raději to piš sem, je tu víc lidí a stydět se nemusíš :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:53 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Já se tady spíš nevyznám, ale už je to lepší :D No mám v tom vše zmatek... :/ Strašně moc modelů, nestíhám si to prohlížet.. Nemohli byste mi poslat rovnou odkaz na nějaký obchod, kde se to dá sehnat? :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2009
Příspěvky: 674
Bydliště: Ústí nad Orlicí , Pardubický kraj
odkud jsi? doplň si to do profilu, třeba ve vesnici vedle máš modeláře, o kterém jen nevíš :) a který Ti může auto ukázat :)

_________________
zase jen na zemi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 14:56 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Praha východ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 15:03 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Teď v tom mám fakt zmatek.. Co by mi tedy vyhovovalo, když budu jezdit po ulici (roztrhaný asfalt, písek, štěrk..) na zahradě, v lese... Mohli byste mi poslat rovnou odkaz na obchod, když mi napíšete název modelu, strašně těžko se mi to hledá..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 15:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2009
Příspěvky: 674
Bydliště: Ústí nad Orlicí , Pardubický kraj
s tímhle chybu neuděláš.... http://www.rc-store.cz/modely-traxxas-1 ... truck.html¨

nebo verze jen se zadním náhonem http://www.rc-store.cz/modely-traxxas-1 ... .4ghz.html


do lesa ale asi raději 4x4 .... navíc je to KUS auta :D

_________________
zase jen na zemi...


Naposledy upravil Pajik_CZ dne stř 16.04.2014 15:08, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 15:09 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 16.4.2014
Příspěvky: 61
Díky poslal bys mi ještě nějaký, který bys doporučil nebo máš s tím dobré zkušenosti? Abych se mohl rozhodovat mezi více..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 15:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2009
Příspěvky: 674
Bydliště: Ústí nad Orlicí , Pardubický kraj
já mám slash s pohonem té zadní nápravy, a pohoda :) ale do lesa to není moc vhodné, chybí trakce :)

tak se rozhlédni po těch stránkách, co by se ti líbilo a přečti si popis.... :) snad nechceš, aby jsme to hledali za tebe :)

_________________
zase jen na zemi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr elektro auta
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2014 15:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Svy píše:
Mě se líbí tento http://www.rcking.eu/cs/buggy/45918-ecx ... 35516.html když ale sjedete dolů, k provozu je nutné dvoj nebo tří clánkový akumulátor. Já moc nemám představu co je ten akumulátor a jaký je mezi 2 a 3 článkovým rozdíl :?

Mají tím na mysli lithium polymerové akumulátorové sady tzv. lipolky, které jsou vnitřně složeny z jednotlivých článků. Zmiňují tam, že by mělo jít o lipolku s kapacitou minimálně 5000 mAh a trvalou zatížitelností alespoň 30C.

Jeden lipol článek má jmenovité napětí 3.7V což je stav vybití cca z 80% kapacity a plně nabitý má napětí cca 4.2V. Dvoučlánkové sady mají dva články v sérii tj. 2S pro jmenovité napětí 7.4V (plně nabito cca 8.4V). Tříčlánkové sady mají tři články v sérii tj. 3S pro jmenovité napětí 11.1 V (plně nabito cca 12.6V).


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz