Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 71  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pon 27.11.2017 10:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
Čapik píše:
...Zůstává ten ECX Torment BL 2WD
http://www.astramodel.cz/cz/katalog/ecx ... 31386.html

Všiml sis, že ten ECX model na uvedeném odkaze má napsáno "Prodej ukončen" :?:
Tím by se ti výběr celkem hezky zúžil na rozumnou volbu LRP :)

Jinak teda na otázku, který ze dvou uvedených modelů bych zvolil pro začátek, tak celkem jasně LRP (jedna z osvědčených značek). Ovšem pokud bych si mohl vybrat svobodně, nikoliv jen z těch dvou uvedených, pak by stejně jako kolega darth.hokro šel do Traxxase.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: úte 19.12.2017 9:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.9.2015
Příspěvky: 212
Bydliště: Mladoboleslavsko
Ahoj, můžete mi doporučit auto na ovládání pro dvouleté děcko? Ideálně asi volantové řízení a velkou odolnost:)
Díky moc

_________________
Traxxas TRX-4 Ford Bronco 1/10 brushless
Losi Rock Rey 1/10 brushless
Losi Night Crawler SE 1/10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: úte 19.12.2017 10:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Vstrom650 píše:
Ahoj, můžete mi doporučit auto na ovládání pro dvouleté děcko? Ideálně asi volantové řízení a velkou odolnost:)
Díky moc


Hracku z Lidlu, pro vek 2 roky jeste nema neco vykonnejsiho smysl. Deti mam tri, tak to rikam ze zkusenosti - s necim slusnejsim se da sice zacit brzy, nicmene vek tak 4, spis 5 let je realne minimum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: úte 19.12.2017 11:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.9.2015
Příspěvky: 212
Bydliště: Mladoboleslavsko
Jasně, jen hračku, i když už si furt dělá zálusk na Summita Koukal jsem na Nikko Vaporizer 2 asi za 700,- a pak na Dickie (auta u filmu Cars). Obojí celkem kladně hodnocené. Já ji občas půjčuji crawlera, ale už mi zničila x dílů, kde mě to už nebaví opravovat

_________________
Traxxas TRX-4 Ford Bronco 1/10 brushless
Losi Rock Rey 1/10 brushless
Losi Night Crawler SE 1/10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2017 8:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Jinak kdybych chtěl pro menší dítě něco mimo hračky, aby se už učilo plné návyky, tak si myslím, že pro menší děti není marné něco ve stylu crawlera, ale osazeného ve stylu "expedice". Tedy vícezávitový motor, se kterým to jede pomalu a plynule, ale zase leccos přejede. Pak se nic moc neničí, rány při menších rychlostech tak nebolí, ale zase to leccos přejede atd. Přirozeně mám na mysli expediční, ale s lexan karosérií bez mračna maketových detailů, ne vymazlenou "scale expedition".

Může být pouze problém s vysílačkou, já jezdím s klasickou XS-6 a pak její variací od Spektra a to prostě dítě pod 5 let v ruce neudrží, chce to najít něco malého a lehkého. Třeba levná HK GT2E je už přijatelnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2017 10:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.9.2015
Příspěvky: 212
Bydliště: Mladoboleslavsko
Jsou ji dva roky a tyhle věci zbožňuje. Crawler je pomalý, ale problém je volantovka. Nejvíc ji zajímá Summit, ale to by dopadlo zle, každopádně pro tyhle děti moc použitelných a odolných věcí není. Koupil jsem ji vláček co je z nějakého gumoplastu a lidi to celkem chválí.
Nějaký RC Gogo

_________________
Traxxas TRX-4 Ford Bronco 1/10 brushless
Losi Rock Rey 1/10 brushless
Losi Night Crawler SE 1/10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: úte 16.01.2018 11:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.3.2017
Příspěvky: 26
Zdravím,

přemýšlím o autě pro sedmiletého syna, viděli jsme teď u bratrance TRAXXAS a to bylo něco, ale 7 tis. za auto rozhodně dávat nechci a nemohu. Jde o to aby, to jezdilo pěkně po venku daly se na to sehnat případně ND. Co jsem se díval na YT, tak se mi zalíbilo něco takového: https://www.gearbest.com/rc-cars/pp_351315.html. Máte někdo zkušenost s tímto typem? Nebo obdobným? Nebo je to vyloženě kravina?
Na takové to dětské vyblbnutí, bez nějaký větších ambicí bylo to mohlo postačit, ne? Opravdu nechci a "nepotřebuji" do toho vrážet těžké tisíce...

Děkuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: úte 16.01.2018 15:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Nazdar.

Jsi dalsi, co chces za levny peniz kvalitni auto. Tak to si bez koupit Zigula nebo Trabanta. Vazne.

Modelarina neni levny konicek, nikdy nebyla. Bud zainvestujes, rozumne, a dostanes odpovidajici kvalitu. Nebo budes setrit, pak do toho cpat penize horem spodem a ve finale nadavat.

Neni dulezite, jestli je to Traxxas, Losi, HPI apod. Ale tyhle znacky jsou ozkousene a kvalitni. Samozrejme se za kvalitu plati. Je to predevsim o konstrukci auta a pouzitych plastech.

Bude to znit drsne, ale nemas-li na to, tak to nekupuj. Protoze neni nic horsiho nez koupit auto a pak na nej koukat na policce a divit se, ze nejezdi. At uz blba elektronika nebo rozsekany dil, ktery nelze sehnat.

Sam sis odpovedel s nahradnimi dily - jsou tu k sehnani? Jsou k sehnani v zahranici? Za jak dlouho dojdou? Mesic?

Za me ti doporucim, ze kdyz na to nemas tolik penez tak bud prisetri a nebo jdi do neceho z bazaru.

Pokud ti to jeste nekdo nesdelil, samotne auto nerovna se jezdeni. Potrebujes rozumnou vysilacku (ty uz dnes konecne u aut byvaji, byt s omezenym nastavenim, ale da se to). Pak poradnou nabijecku. Preci nebudes cekat 10 hodin, az se to nabije? No a v neposledni rade KVALITNI naradi a bizuterii. Inbusy, torxy, lepidlo atd. Ono se to nezda, ale kazda stovka naskace. A k tomu druhou baterku. Protoze jinak pojedes chvili, budes nabijet a koukat.

Da se jezdit s leccim, ale vzdy je to neco za neco.

Spis nez "co tohle", by sis mel ujasnit kategorii. Kde budes jezdit, jaky povrch. Chces 4kolku nebo 2kolku (o tom tu bylo napsano mnoho).


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: úte 16.01.2018 22:59 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.3.2017
Příspěvky: 26
OK, díky za radu. Jezdi budem na zahradě kolem baráku (posečená tráva) a nějaký terén semtam....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 17.01.2018 7:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 4.1.2017
Příspěvky: 299
Bydliště: Březnice (ZL)
tráva je smrt pro všechny menší a rychlejší modely.
Obrovský jízdní odpor a hoří motory.
Neprěmýšlel jsi nad nějakým skálolezem?(Crawler)

_________________
Taranis+ T2-2008, E-REVO, Diablotin,Ariane V6 slow flyer ve výstavbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 17.01.2018 9:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2009
Příspěvky: 1499
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 85
nomadm: A není lepší pořídit stejný model, jaký má bratranec? Ono to má spousty výhod, přeci jen je větší zábava jezdit ve dvou lidech a když bude mít syn horší auto, bude ho to mrzet, že nezvládne stejný terén či skoky. Navíc si můžete vypomáhat s náhradníma dílama a rada zkušenějšího se stejným modelem je k nezaplacení. V neposlední řadě se "značkový" model lépe dá prodat na bazaru, než nejlevnější čína s předraženým naleštěným tuningem.

_________________
http://darthhokro.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 18.01.2018 15:05 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.3.2017
Příspěvky: 26
lepší by to bylo, ikdyž možná až zbytečné, kdyby ho to nechytlo, tak je to fakt zbytečné...navíc je to 3x dražší...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 18.01.2018 16:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2015
Příspěvky: 1421
Bydliště: Šternberk, ČR
Je to tak jak píšou kolegové výše.
Dražší je lepší kvalitnější vydrží víc, hlavně ono ani kvalitní model nevydrží vše.
Má vlastní zkušenost koupil se jsem tehdy trophy buggy flux od HPI (poměrně drahý model) vzal ho na skate park skákal 3m vysoko a po třetím skoku sem dom nesl auto jak se říká v igelitce...

Podle mě set na začátek stačí, ale chce to minimálně Himoto (je ještě levné ale už relativně kvaliní), na himoto se už dá sehnat náhradní díly v každém krámu s RC modely nebo poslat poštou z čech.

Za mě něco od Himoto nebo lépe HPI Traxxas Losi a podobných značek, nebude problém se sháněním dílů a ono dřív nebo později něco rozbije to je prostě fakt!!!

Vem kolegu a zkuste něco z bazaru je to trochu o štěstí ale dá se tím ušetřit opravdu ranec peněz klidně za polovinu nebo i méně než v obchodě.
A hlavně když koupíš auto od borce co hodně jezdí dá ti k podvozku (autu) většinou i hafo dílů co k tomu měl, k čemu by mu byly když onoho modelu zbavil.

Já takhle koupil podvozek své HB D8T za 15000Kč je to moc peněz ale dostal sem podvozek se špičkovým tunnigem k tomu téměř celý druhý podvozek už né v tunningu a snad dva kýble jetých nebo poškocených dílů a celků z čehoš jde pořád opravovat a brát použitelné části.

Ale chce to zkušenějšího borce s sebou...

_________________
NazaM F550-Rozebraná, RCT800-Padená rozbitá
Vektor XXL, EasyGlider,Taranis
HB-D8T Brushless


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 18.01.2018 17:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
nomadm píše:
lepší by to bylo, ikdyž možná až zbytečné, kdyby ho to nechytlo, tak je to fakt zbytečné...navíc je to 3x dražší...
Ne tak docela. Pokud ho to chytne, pak je případný levný šunt čistě vyhozený peníz - stejně budeš muset koupit něco "pořádného".

Pokud ho to nechytne, tak slušnou bazarovku zase na bazaru slušně prodáš. Nic moc neztratíš, možná ani cenu šuntu.

Pokud koupíš šunt, je větší pravděpodobnost, že ho to nechytne. Zvlášť bude-li mít možnost porovnání s rozumným autem u někoho jiného.

Ale pozor, pokud ho to opravdu chytne, pak už se nedoplatíš :-) :-) I vstupní cena nového Traxxasu by pak byla jen nepatrným zlomkem celkových nákladů na toto hobby ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 19.01.2018 23:06 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.3.2017
Příspěvky: 26
co říkáte na toto:
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/840565 ... or-110.php


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 71  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz