Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 03.03.2020 22:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

pre.vit píše:
Měli jste pravdu, vložky byly úplně zničené. Dnes proběhla výměna za ty ProLine a zatím spokojenost. Sice sundat pneu byla docela akce, ale pečení v troubě to vyřešilo.. Ještě přemýšlím, jestli zalepit ty díry v diskách nebo to nechat být.

Jinak s tím osvětlením jsem už konečně přišel, čím to bylo. Hrozná blbost - není tam vypínač, ale přepínač.. :lol:

Teď se chystám na údržbu portálů, atd. Co byste doporučili za mazivo? Aktuálně mám koupenou tuto vazelínu s PTFE (https://www.rcauta.cz/ur-prevodovkova-teflonova-mast-100g-p24443), ale nejsem si jistý, jestli ji mohu použít univerzálně všude..

Mogul z Mountfield, teď je za 69,-
Mazivo Mogul LV 2-M tuba, 100 ml

PříspěvekNapsal: úte 03.03.2020 23:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Co se týče Tx a Rx, tak jsem dlouhou dobu měl FS-GT3B a i pár lidí kolem, bez problémů.
Jinak TQI mi též párkrát ne "škaredě" padlo k zemi a funguje bez závad.
Existuje snad servis, kde vyhodnotí závadu, než kupovat další rádio, ne??
Pokud je funkčí ostatní vybavení od Traxxasu, tak proč to míchat s jinou značkou (vím cena TQI je jinde, než ostatní, ale aby taky vše fungovalo (kompatibilita ???).

PříspěvekNapsal: stř 04.03.2020 13:26 
Nováček serveru
Nováček serveru

Jehla píše:

Mogul z Mountfield, teď je za 69,-
Mazivo Mogul LV 2-M tuba, 100 ml

Díky za tip, ale kam všude ten Mogul použít? Resp. kam může jít to mazivo, které už mám, a kam ten Mogul?

Chtěl bych teď rozebrat a vyčistit portály a ložiska v nich uložená. Na ložiska jsem si koupil spreje od Würth (čistič brzd a další čistič s přídavkem PTFE) a teď jen čím namazat samotná ozubená kolečka portálů.

Nejsem si jistý, jestli ten Mogul byl doporučen kvůli nízké ceně anebo proto, že je vhodnější..

PříspěvekNapsal: sob 07.03.2020 16:03 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Ahoj, já to beru vykon/cena.
Vhodné všude tam kde působí axialni síly, mělo by být stále a vodeodolne. Ve vodě jsem toho moc nenajezdil. Mam tim namazane napravy. S ostatním jsem spokojenej. Jsem hobik. Profici třeba mají jinsi názor. Na loziska mam taky neco od wurtha myslim

PříspěvekNapsal: stř 06.05.2020 14:11 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
Nevíte co znamená červená led na prijmači (solid red)?

Bohužel mačkám čudlík a příjmač se nechce rozblikat... pouze svítí načerveno
(ne esc!)

Díky.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 06.05.2020 21:13 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Fenius píše:
Nevíte co znamená červená led na prijmači (solid red)?

Bohužel mačkám čudlík a příjmač se nechce rozblikat... pouze svítí načerveno
(ne esc!)

Díky.

Naštěstí to auto nemam, takže jen typuju, problém s regulátorem, nebo není spárováno s vysílačem. Zkusit znovu spárovat, případně nějak restartovat regulátor.

PříspěvekNapsal: stř 06.05.2020 21:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Mára126 píše:
Naštěstí to auto nemam, takže jen typuju, problém s regulátorem, nebo není spárováno s vysílačem. Zkusit znovu spárovat, případně nějak restartovat regulátor.

Přesně tak, měl by to být problém spárování vysílače s přijímačem. Spárování podle návodu:
1. Držet SET na vysílači a zapnout ho. Pustit SET. Vysílač by měl pomalu blikat červeně.
2. Držet LINK na přijímači a zapnout auto. Pustil LINK.
3. Jak vysílač tak přijímač by měl za chvíli svítit zeleně = spárováno.
4. Ověřit správnost spárování...

PříspěvekNapsal: stř 06.05.2020 23:42 
Mazák
Mazák

No já vím, jak píšu - mačkám set na rx a nechce se rozblikat. Je nutné mít připojený regulátor?

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 07.05.2020 20:44 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Fenius píše:
No já vím, jak píšu - mačkám set na rx a nechce se rozblikat. Je nutné mít připojený regulátor?

Bez připojeného regulátoru ti přeci nejde proud do přijímače ne ? Jedině že máš externí BEC.

PříspěvekNapsal: čtv 07.05.2020 22:38 
Mazák
Mazák

Napajim to naprimo. Pro overeni funkcnosti.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: sob 16.05.2020 10:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Téma tlumičů.... možná se to někomu bude hodit, kdo bych chtěl zvýšit flex a mít delší chod tlumíčů.
Dobrou zkušenost mám s těmito tlumiči: https://www.aliexpress.com/item/4000246093659.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d2W43qO
Jejich hlavní výhodou je, že tlumiče o délce 100mm mají při plné kompresi stejnou délku jako originální 90mm tedy 68mm, respektive 67mm tedy je získano o 10mm zdvihu na víc.
Pokud zároveň někdo objedná i https://www.aliexpress.com/item/32954954754.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d2W43qO může dozadu s klidem dát 110mm pak pokut tlumič na této věži upne do horní polohy tak byť 110mmm v kompresi 72mm, bude tlumič v kompresi ve stejné pozici jako orginální protože rozdíl mezi původní věží a horní dírkou na této věži je přesně 4,5mm a tedy získá na zadní nápravě 20mm zdvihu...
Tlumiče chodí úžasně hladce a navíc mají progresivní pružení díky dvěma pružinám...
Chod tlumení je jemnější takže jako olej doporučuji použít 400cps.
Díky možnosti nastavit předpětí pružiny není problém v tom, že by zadek byl výše jak předek.
A tlumiče chodí fakt hezky, trakce se znatelně zlepšila, díky většímu kontaktu kol s podkladem.

Losi DBXL-e 2.0 1:5 / TRX-4 Def. 1:10 / Xiaomi Fimi 8x SE

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5