Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 845 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: ned 19.03.2017 12:42 
Mazák
Mazák

Pokud čekáš jen jednoduchou odpověď, pak lze odpovědět asi takhle: Ne, toto auto není vůbec vhodné, ani trochu!

A pokud se chceš posunout trochu dál a něco se dozvědět, pak stačí v tomhle samém vlákně zalistovat jen několik stránek dozadu - přečti si pár příspěvků počínaje tím mým ze dne 1.1.2017

PříspěvekNapsal: úte 21.03.2017 16:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Tak jsem spadl opět na zem a jsem zas o něco chytřejší za což děkuji :wink: X-Maxx teda asi nebude pro začátečníky, ale u Traxxasu bych rád zůstal nejlépe asi v 1/10. Pročetl jsem si tady peknej blog jednoho uživatele a strašně mě chytl za srdce Summit. Bude se s tím jezdit hlavně terén v lese, pole, tráva což by to auto mělo zvládnout, ale popravdě těch značek je tolik že se v tom jako lamka stracím :lol:

PříspěvekNapsal: úte 21.03.2017 20:36 
Mazák
Mazák

Jo jo, Summit není špatná volba na off-road :)

Hlavně se do požadovaného terénu (louka, tráva apod.) drž toho měřítka 1:10 v případě monster-trucku (Summit, E-maxx, Revo). Například Summit a Revo se dělají i menší 1:16, ale to už je moc malé a vyšší trávou na louce to neprojede.

Ale pozor, všechna tahle autíčka - to už je fakt hobby, nikoliv hračka :wink: Vlastnictví nabíječky, nářadí, náhradních dílů ani nějakým znalostem a údržbě se nevyhneš. Vítej do klubu :twisted:

E-Maxx během zimní údržby: :mrgreen:
https://goo.gl/xqNkah

PříspěvekNapsal: stř 22.03.2017 12:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 10
Jen pro zajímavost.. :roll:
Je tady vúbec ještě někdo, kdo jezdí byť jen rekreačně, spalováky?
Minulý týden mi odešla do věčných lovišt dnes už historická desetina MTA-4 S28.
A protože osobně ptřím k těm "staromilcům", co elektriku v autech zrovna nemusí a uvažuji o koupi nového spalováku, tak mě to zajímá.

P.S:
Přehlídka mých (hisorickýhc) aut - http://vscharlie.rajce.idnes.cz/Moje_RC_auta_-_komplet/

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pát 21.04.2017 14:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Zdravím všechny,

jsem tu nový a s RC modely mám jen málo zkušeností, tak se předem omlouvám.
V současnosti vlastním 4x4 T2M Pirate Razor 1:10, 2,4GHz se SS motorem. Ve finále jsem s ním moc spokojený, zažili jsme spoustu legrace, ale i karambolů, až po vytopené elektro.

Ale tak nějak jsem zatoužil po větším a silnějším vozítku. Chci to hlavně pro sebe a pro okolní diváky, který bude to auto bavit a nebudou se bát si s ním taky zajezdit (tchán, švára, synové,...). Takže použití hlavně HOBBY a třeba i semtam les/louka/sníh. Chtěl bych tedy model ideálně zase 4x4 se spalovacím motorem na benzín, v měřítku 1:8 nebo 1:10. A když by se něco na něm podělalo, aby šel ten daný díl relativně bez problému sehnat. Cenovka kolem 10tis vč. náhr. dílů, takže kolem 7-8tis? Nevadí mi bazar, naopak, možná i za něj budu rád.

Jsem z Liberce, máme tady jednoho prodejce rc-auta.eu, kde jsem kupoval i svýho Piráta a má tam vystavenýho Carbon Fightera 3 2WD a musím říct, že je to bomba. ALE hodně jsem na netu četl, že REELY je sh!t a vydělá se po pár vyježděných nádrží. Sám prodejce prý 2 vlastní, jednoho 2WD a jednoho 4WD s úpravou na závody a říkal, že je to jedno z nej aut, co měl v ruce. A to prodává i takový bomby jako TRXXS Summit, AXIAL Yetti XL, E-Revo, atd.

Tak předem díky za rady :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 845 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57