Switch to full style
Modely od vypuštění neřízené. Házedla, gumáky i volné motoráky. Jak soutěžní, tak rekreační
Odeslat odpověď

Re: Časopis Volný let - starší čísla

sob 13.07.2019 10:31

Ahoj .Nedalo by se to nějak obnovit?Upnout někam ty starší čísla?
M.

Re: Časopis Volný let - starší čísla

stř 25.03.2020 19:40

Zkusím to znovu... nešlo by to prosím, obnovit?

Re: Časopis Volný let - starší čísla

čtv 26.03.2020 12:09

Doporučuji si Volný let objednat a přitom se poptat, zda nejsou k dispozici i starší čísla.
Chceš kontakt?

Re: Časopis Volný let - starší čísla

čtv 26.03.2020 13:23

Ne, dík, kontakt mám, nemám ty stará čísla... ty, co už nebyly kolem roku 2005. A přitom bych tam asi narazil na fotky, plánky či texty kamarádů, kteří už brázdí jiné nebe.

Re: Časopis Volný let - starší čísla

čtv 26.03.2020 13:39

JJ, papírově je VL nejspíš od 2010, všechny mám - a rád bych si též doplnil "archív" co kdy vyšlo.
I za cenu "mecenášského příspěvku", ale nebyl jsem kdysi vyslyšen (ač jinak klukům velké díky !)

Re: Časopis Volný let - starší čísla

pát 27.03.2020 5:51

Jako, že není ochota to vyvěsit sem? Tomu nerozumím, to nemá rozumný důvod, no ale třeba se najde někdo, kdo skeny má a ozve se nám SZ.

Re: Časopis Volný let - starší čísla

ned 12.04.2020 21:35

Ahoj všem, koukám, že by o Volný let byl zájem, a tak to během týden přeupnu na http://www.lmk215kladno.cz ...
A časem se pokusím doplnit.
VaPe

Re: Časopis Volný let - starší čísla

ned 07.06.2020 19:06

Zdravím nadšence volného letu i Volného letu (časopisu),
při včerejší halové soutěži ve Štítině (F1N, A6, P3) jsme měli tu čest vidět létat Pepu Kubeše s A6, dorazil vlakem až na Moravěnku!
Potěšil nás svojí přítomností, počastoval mnoha radami a zkušenostmi, názornou ukázkou stírování a strategie (hold, ex-trenér se v něm nezapře), moc fajn akce a polétání.

Bohužel nás ale zarmoutil jednou zprávou: rozdal nové číslo VL, které je ale asi už definitivně POSLEDNÍ !

Časopis končí - okolnosti už nedovolují se časopisu věnovat, a taky se chyťme za nos - prý se ani nesešlo dost předplatitelů pro letošní rok, což trochu nechápu!

Nezbývá tedy než poděkovat klukům za dlouholetou práci a nespočet rad, plánků, informací a inspirace prostřednictvím právě i časopisu, a popřát jim mnoho let aktivní modelářské činnosti, pohody a hlavně ve zdraví !

Už zase se nebudu do schránky tolik těšit, bo tam najdu většinou asi jen letáky a složenky...

Re: Časopis Volný let - starší čísla

pon 05.04.2021 16:03

Tak naokraj - pokud máte někdo přímý kontakt na vydavatele Volného letu (J. Kubeš?), nebyl by schopen a ochoten vypustit do světa kompletní stará čísla v PDF formátu?
Předpokládám, že minimálně poslední ročníky byly podle vzhledu sázené elektronicky, tak by v ideálním případě export čísla do PDF měl být v rovině "pár kliků"...
Jestli zadarmo nebo placeně je jiné téma, na jednu stranu by cena jako má třeba RC Revue za staré ročníky (viz http://eshop.rcrevue.cz/rc-revue/3241-k ... revue.html) byla naprosto přijatelná, jen je otázka, zda by práce navíc pro spuštění prodeje nebyla ve výsledku nákladnější než možná tržba...
Tak či onak to ale určitě není nemožné a myslím si, že by si Volný let podobné přežití v kompletní digitální podobě docela zasloužil.

Re: Časopis Volný let - starší čísla

pon 05.04.2021 18:29

Pepa Kubes vzkazuje, ze pripravuje vydani vsech cisel VL na webu.... proste budou pristupne vsem.

Kdy a na kerem dame vcas vedet, kdyz se neco nezasekne . :)

veka1

Re: Časopis Volný let - starší čísla

pon 27.09.2021 12:08

Asi neuškodí aktualizace - není náhodou v tomto zpřístupnění archivů nějaký posun?
Pokud by to chtěl vypustit bezplatně (a neřešil se tedy žádný platební modul), tak bych možná i dokázal přiložit ruku k dílu s konverzemi a pak možnostmi vyřešit sdílení...

Re: Časopis Volný let - starší čísla

pon 27.09.2021 13:54

tomashr píše:Asi neuškodí aktualizace - není náhodou v tomto zpřístupnění archivů nějaký posun?
Pokud by to chtěl vypustit bezplatně (a neřešil se tedy žádný platební modul), tak bych možná i dokázal přiložit ruku k dílu s konverzemi a pak možnostmi vyřešit sdílení...


Cus Tome.. zavolej mu, domluvte se.

Mam pocit, ze na to jiz zapomel,nebo delegoval na nekoho a .... . :)


veka1

Re: Časopis Volný let - starší čísla

pon 27.09.2021 14:18

Já zrovna na Kubeše žádný kontakt nemám a ani se nijak neznáme (viděl jsem ho jednou či dvakrát na nějaké akci), tak jsem kontaktem mimo. Nicméně pokud mi někdo hodíte použitelný kontakt, tak to mohu zkusit, případně pokud se s ním někdo častěji vidíte, tak zkuste nasměrovat naopak jeho :-)

Re: Časopis Volný let - starší čísla

pon 27.09.2021 14:44

Mluvil jsem s Pepou Kubešem i Michalem Chudobou.

Abych to shrnul... Domluvili jsme se, že se domluvíme.

Čísla jsou ve třech stavech:
1) Máme časopis, ale nikoliv PDFko
2) Máme PDFko
3) Máme řadu čísel stale dostupných k zakoupení.

Společně teď vypracujeme seznamy a URČITĚ zachráníme všechna čísla Volného letu pro příští generace.

Re: Časopis Volný let - starší čísla

pon 27.09.2021 16:45

tomashr píše:Já zrovna na Kubeše žádný kontakt nemám a ani se nijak neznáme (viděl jsem ho jednou či dvakrát na nějaké akci), tak jsem kontaktem mimo. Nicméně pokud mi někdo hodíte použitelný kontakt, tak to mohu zkusit, případně pokud se s ním někdo častěji vidíte, tak zkuste nasměrovat naopak jeho :-)


Zakladajici autor vlakna prislibil upresnujici info ... hyn sa hukaze ( kluci zrejme udelaji novou valecnou poradu) . :)

veka1
Odeslat odpověď