Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.02.2008 12:41 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2006
Příspěvky: 79
OK,
Můžeš ještě prosím napsat, kde a jaký přesně koupit: kužel, kleštinu a listy?
Pro tříčlánek. Když tak pošli link na ty věci.
Dík.. 8)

_________________
EGE Pro, Potensky Junior [ztracen-nalezen-zničen], PicooZ :-) , stary rozbity A1, maly rozbity házedlo;
ve výstavbě akrobatický elektrovětroň.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.02.2008 15:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
Vono je to v tom článku všechno napsaný. :wink: Kde to koupit bude záležet na Tobě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.02.2008 19:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2007
Příspěvky: 2296
Bydliště: Plzeň D.C.
JardaF píše:
iX píše:
Hi! :D
To Lindbergh:
Mooc prosím o zaslání té SZ o přestavbě EGE na kuku00ZAVINÁČgmail.com
Chci si taky postavit :lol: A podle pelikána se mi to zdá trochu drahy... :arrow:
Díky!
Jestli to nebude Lindberghovi vadit, tak odpovím já, páč sám o něco výše píše, že ten návod má ode mě :wink: Tady je link.


To Jarda F: No japa by mně to asi mohlo vadit, ty vtipálku!!! :D Já byl tenkrát šťastnej jako blecha, že mně někdo poradil :wink: Tak ať tě to lítá chlape...

_________________
KDO NEPADÁ, LÉTÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.02.2008 19:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
Lindbergh píše:

To Jarda F: No japa by mně to asi mohlo vadit, ty vtipálku!!! :D Já byl tenkrát šťastnej jako blecha, že mně někdo poradil :wink: Tak ať tě to lítá chlape...
Díky moc! Tobě ať to taky pěkně lítá! :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 7:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2006
Příspěvky: 79
Nojo, ale pišeš tam žes musel převrtávat kleštinu, já bych chtěl koupit přesně tu správnou, na ten motor Dualsky XM 3530 CA12, tak napiš přesně typ ... dik.

_________________
EGE Pro, Potensky Junior [ztracen-nalezen-zničen], PicooZ :-) , stary rozbity A1, maly rozbity házedlo;
ve výstavbě akrobatický elektrovětroň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 8:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
iX píše:
Nojo, ale pišeš tam žes musel převrtávat kleštinu, já bych chtěl koupit přesně tu správnou, na ten motor Dualsky XM 3530 CA12, tak napiš přesně typ ... dik.
Píšu tam že sem nechtěl převrtávat kleštinu, to zaprvé. Za druhé pokud si nedokážeš sám najít turbo kužel 50 s kleštinou 6 mm tak na to nevím co říct...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 8:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2007
Příspěvky: 2296
Bydliště: Plzeň D.C.
iX píše:
Nojo, ale pišeš tam žes musel převrtávat kleštinu, já bych chtěl koupit přesně tu správnou, na ten motor Dualsky XM 3530 CA12, tak napiš přesně typ ... dik.


Mně tenkrát místní prodejce řekl, že na hřídelku 4mm prostě žádná kleština neexistuje a že si jí musím převrtat. Možná že bere opravdu od dodavatele, který 4mm prostě neumí a existuje nějaký jiný výrobce, který toto umí a on o něm prostě jen neví. Na druhou stranu...Než jsem napsal tuto zprávu, tak bych už měl těch děr asi vyvrtanejch několik :D A jsme modeláři, né? A modelář je od slova modelovat :wink: Tímto se omlouvám, ale já prostě o žádné kleštině na 4mm hřídel nevím, pokud jí objevíš, dej prosím vědět, určitě mě ta informace bude zajímat. Díky...Jo a popros někoho, ať tě naučí hledat na Netu. Říct mně můj synátor, že mu to mám najít, tak dostane pár pohlavků, že je línej (to byl samozřejmě vtip)

_________________
KDO NEPADÁ, LÉTÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 8:16 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
Dobrá pánové.... :wink: Podle mých zkušeností má jeden z nejširších výběrů kuželů na sklopky Topmodel. Račte si vybírat. :)


Naposledy upravil JardaF dne pát 29.02.2008 8:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 8:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2007
Příspěvky: 2296
Bydliště: Plzeň D.C.
JardaF píše:
iX píše:
Nojo, ale pišeš tam žes musel převrtávat kleštinu, já bych chtěl koupit přesně tu správnou, na ten motor Dualsky XM 3530 CA12, tak napiš přesně typ ... dik.
Píšu tam že sem nechtěl převrtávat kleštinu, to zaprvé. Za druhé pokud si nedokážeš sám najít turbo kužel 50 s kleštinou 6 mm tak na to nevím co říct...


No máš mu na to říct, ať neni pohodlnej a najde si to. Přece se jmenuješ JardaF a ne Google :D :D :D

_________________
KDO NEPADÁ, LÉTÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 8:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
Lindbergh píše:
No máš mu na to říct, ať neni pohodlnej a najde si to. Přece se jmenuješ JardaF a ne Google :D :D :D
Pravda, pravda. Já to celé prezentoval (ten článek u nás) jako myšlenku, inspiraci, potvrzení toho, že to jde.... Teď aby se člověk bál, že mu dojde domů balík s Glidrem a s malým lístečkem "Předělej mi to. Dík" :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 8:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2007
Příspěvky: 2296
Bydliště: Plzeň D.C.
JardaF píše:
Lindbergh píše:
No máš mu na to říct, ať neni pohodlnej a najde si to. Přece se jmenuješ JardaF a ne Google :D :D :D
Pravda, pravda. Já to celé prezentoval (ten článek u nás) jako myšlenku, inspiraci, potvrzení toho, že to jde.... Teď aby se člověk bál, že mu dojde domů balík s Glidrem a s malým lístečkem "Předělej mi to. Dík" :roll:


:D :D :D

_________________
KDO NEPADÁ, LÉTÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 13:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2007
Příspěvky: 138
Bydliště: Lodhéřov
Kdyz se zrovna bavite o vrtulich ja na ní uz cekam od vanoc a jeste pořád nepřišla... :evil: :evil: :evil: asi to skusim obědnat od topmodel....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 14:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.9.2006
Příspěvky: 1201
Mimochodem, pokud někdo o Íziglídru s A/C motorem teprva uvažuje, snad aby počkal pár týdnů, letošní evo verze od Multiplexu pod názvem EasyGlider Pro už na něj bude nachystaná plus pár dalších vychytávek k tomu....
http://www.modelspot.com/mpx/easyglider.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 14:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
Jo, Pelikán už rozeslal po prodejcích anonci, že EG Pro bude vbrzku v prodeji. Jinak kdo na něj (EG Pro) spěchá může si zajet do Rakouska. Silná koruna takovému kroku celkem nahrává. Já tam kupoval loni MC 19, která mě v přepočtu vyšla zhruba na 8200,-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.02.2008 18:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2007
Příspěvky: 2296
Bydliště: Plzeň D.C.
JardaF píše:
Jo, Pelikán už rozeslal po prodejcích anonci, že EG Pro bude vbrzku v prodeji. Jinak kdo na něj (EG Pro) spěchá může si zajet do Rakouska. Silná koruna takovému kroku celkem nahrává. Já tam kupoval loni MC 19, která mě v přepočtu vyšla zhruba na 8200,-


A vyplatí se to? Kvůli záruce... Nemáš zkušenost, jak se staví k zárukám?Když si vemu, jak nás rakouští sousedé nemusí, nevím, jak bych s nima řešil záruku...Ty to máš z Brna kousek. Já bych se mohl kouknout u nás za čárou, jak jsou na tom v Říši. Z Plzně je to na čáru cca 80 km a občas tam jezdím. No uvidím, jak tam mají ceny rozdílné od těch našich :wink:

_________________
KDO NEPADÁ, LÉTÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz