Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 30.12.2007 23:18 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.5.2007
Příspěvky: 48
Lindbergh píše:
LETEC_AMATER píše:
mam tam axika co doporucuje pelikan stoupa to jak raketa behem par vterin je to nahore a nemusim vubec sahnout na vyskovku doporucuji


Já na začátku uvažoval stejně. Podíval sem se však na parametry motoru AXI a zjistil jsem, že velmi podobné parametry má motor Dualsky XM 3530 CA12 a co navíc, motory Dualsky mají přímo v dodávce díly pro zadní montáž, u AXI je člověk musel objednat zvlášť. Takže bylo rozhodnuto. Jinak je AXI také velmi dobrá volba!

To kottel - došel tě ten mail s náčrtkem a fotkama?



Zdravím, mohu poprosit také o mejlík? Jinak já používám stříďáky MEGA 16/15/4 a 600/30/4 a jsou to super motory. :)

_________________
F22 Raptor -EPP
SU-27 -EPP
Me109E -VL Louny
Fenix - Fara
OCELOT - DS model


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 30.12.2007 23:35 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
Lindbergh píše:
Podíval sem se však na parametry motoru AXI a zjistil jsem, že velmi podobné parametry má motor Dualsky XM 3530 CA12 a co navíc, motory Dualsky mají přímo v dodávce díly pro zadní montáž, u AXI je člověk musel objednat zvlášť. Takže bylo rozhodnuto.
Ten text jsem už někde četl, mám ten pocit, že sem ho dokonce i někde psal... :wink: Možná je to na té stránce odkud máš ty náčrtky na lože motoru EG. 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.12.2007 8:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.7.2007
Příspěvky: 2296
Bydliště: Plzeň D.C.
JardaF píše:
Lindbergh píše:
Podíval sem se však na parametry motoru AXI a zjistil jsem, že velmi podobné parametry má motor Dualsky XM 3530 CA12 a co navíc, motory Dualsky mají přímo v dodávce díly pro zadní montáž, u AXI je člověk musel objednat zvlášť. Takže bylo rozhodnuto.
Ten text jsem už někde četl, mám ten pocit, že sem ho dokonce i někde psal... :wink: Možná je to na té stránce odkud máš ty náčrtky na lože motoru EG. 8)


Čéče možný to je!!! Ten text jsem kopíroval z dopisu od ochotnýho modeláře, kterej mně tenkrát mooooc pomohl. No jestli seš to ty, tak to je super a dodatečně znovu děkuju. Každopádně mně to lítá fakt super :D

_________________
KDO NEPADÁ, LÉTÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.12.2007 12:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2007
Příspěvky: 138
Bydliště: Lodhéřov
To Lindbergh
Diky za mail.Jo a ja sem ten text taky uz cetl ale bylo to na nakej net. strance (přesne tenle "navod" sem myslel) ale uz sem ji nemohl najit :( ...a ted ho zas vidim no to je skveli :D ...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.12.2007 12:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2007
Příspěvky: 138
Bydliště: Lodhéřov
Tak sem nasel i tu stranku:
http://www.rcfogli.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=38


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.12.2007 13:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2007
Příspěvky: 138
Bydliště: Lodhéřov
Tak sem se asi rozhodl motor tam dam Dualsky XM 3530 CA12 a regl od mgm-compro řadu Easy a myslite ze Easy 12 bude stacit???(baterky mam 8* Ni-Mh sanyo 1200mah (myslim...))...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.12.2007 13:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.7.2007
Příspěvky: 2296
Bydliště: Plzeň D.C.
kottel píše:
To Lindbergh
Diky za mail.Jo a ja sem ten text taky uz cetl ale bylo to na nakej net. strance (přesne tenle "navod" sem myslel) ale uz sem ji nemohl najit :( ...a ted ho zas vidim no to je skveli :D ...


Když si klikneš na www. stránky uživatele JardaF, který píše k tématu o pár řádků výš, tak jsou to jeho stránky a on byl asi i ten dobrodinec, který mně před pár měsíci s EGE pomohl :D Utvrzuje mě to v názoru, že je fajn, že RC mania funguje a pomáhá ostatním modelářům :wink:

_________________
KDO NEPADÁ, LÉTÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.01.2008 0:09 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
Lindbergh píše:
Čéče možný to je!!! Ten text jsem kopíroval z dopisu od ochotnýho modeláře, kterej mně tenkrát mooooc pomohl. No jestli seš to ty, tak to je super a dodatečně znovu děkuju. Každopádně mně to lítá fakt super :D
Jestli seš Jirka tak Tě moc zdravím a jsem moc rád že to pomáhá i jiným! Happy New Year chlapi!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.01.2008 0:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
Jo.. A nevěřte tomu poslednímu komentáři co je pod tím článkem Úprava II, ten člověk si prostě neuvědomuje že s větroněm, je potřeba pod motorem potlačovat víc než třeba s akrobatem... Zvlášť když je větroň vybavenej o řád výkonnějším motorem než na jakej je počítanej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.01.2008 2:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.7.2007
Příspěvky: 2296
Bydliště: Plzeň D.C.
JardaF píše:
Lindbergh píše:
Čéče možný to je!!! Ten text jsem kopíroval z dopisu od ochotnýho modeláře, kterej mně tenkrát mooooc pomohl. No jestli seš to ty, tak to je super a dodatečně znovu děkuju. Každopádně mně to lítá fakt super :D
Jestli seš Jirka tak Tě moc zdravím a jsem moc rád že to pomáhá i jiným! Happy New Year chlapi!


Jojo, jsem to já :D Tak jsme se po čase zase sešli...To je fajn...Akorát že mně dnes odpoledne (31.12.07 cca v 15:15) něco kleklo v EGE a ten nekontrolovaně spadnul za naší bytovku...Bohu žel byl někdo dost rychlej a než jsem doběhl na místo pádu, někdo mě EGEho, nebo co z něho zbylo zřejmě šlohnul. No nic...První můj ztracený model. Chybama se člověk učí. Každopádně si ho postavím znovu, protože mám tohle éro rád!

_________________
KDO NEPADÁ, LÉTÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.01.2008 2:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
Tak to mi je líto, lidi jsou svi.e to nezapřem a pořád se to potvrzuje. Jinak lidem je úplně k HOV.U to vybavení i letadlo.

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.01.2008 2:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.7.2007
Příspěvky: 2296
Bydliště: Plzeň D.C.
georg píše:
Tak to mi je líto, lidi jsou svi.e to nezapřem a pořád se to potvrzuje. Jinak lidem je úplně k HOV.U to vybavení i letadlo.


Ani nejde o ty peníze, co to stálo...Bylo to moje první éro a je to spíš srdeční záležitost. No nic, hned příští týden si koupím nového. Pozitivní na tom je fakt, že mám už se stavbou EGEho takové zkušenosti, že to půjde jak po másle a rovnou ho mrsknu na stříďák :D

_________________
KDO NEPADÁ, LÉTÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.01.2008 11:00 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
Lindbergh píše:
Ani nejde o ty peníze, co to stálo...Bylo to moje první éro a je to spíš srdeční záležitost. No nic, hned příští týden si koupím nového. Pozitivní na tom je fakt, že mám už se stavbou EGEho takové zkušenosti, že to půjde jak po másle a rovnou ho mrsknu na stříďák :D
Tak v prvé řadě musím napsat že je mi moc líto co se Ti stalo :cry: To asi musely vzít nějaký děcka, jinak si to nedokážu vysvětlit. Já kdybych ztratil EGEho tak asi taky budu zdrcenej, protože už jsme spolu přece něco prožili a i když už to není můj hlavní model tak si zimu bez něj nedokážu představit. Takže Ti držím palce ať se z něj přece jen něco najde a ať si rychle postavíš novýho. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.02.2008 10:51 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2006
Příspěvky: 79
Hi! :D
To Lindbergh:
Mooc prosím o zaslání té SZ o přestavbě EGE na kuku00ZAVINÁČgmail.com
Chci si taky postavit :lol: A podle pelikána se mi to zdá trochu drahy... :arrow:
Díky!

_________________
EGE Pro, Potensky Junior [ztracen-nalezen-zničen], PicooZ :-) , stary rozbity A1, maly rozbity házedlo;
ve výstavbě akrobatický elektrovětroň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.02.2008 12:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno
iX píše:
Hi! :D
To Lindbergh:
Mooc prosím o zaslání té SZ o přestavbě EGE na kuku00ZAVINÁČgmail.com
Chci si taky postavit :lol: A podle pelikána se mi to zdá trochu drahy... :arrow:
Díky!
Jestli to nebude Lindberghovi vadit, tak odpovím já, páč sám o něco výše píše, že ten návod má ode mě :wink: Tady je link.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz