Switch to full style
Název je dostatečně samovysvětlující...
Odeslat odpověď

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

čtv 13.01.2022 10:57

... video, které vlastně ani nestojí za shlédnutí, když už ale bylo natočené, tak jsem z toho ,,ničeho" přece jen nějaké záběry sestříhal. POZOR!!! Dívání na vlastní nebezpečí. jestli jsi lačný po akčních záběrech a zajímavém obsahu, tak to nepouštěj - FAKT, ani na zkoušku.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Prostě ta kamerka na čepici mířila objektivem pod nohy :-(

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

pát 14.01.2022 16:35

To patří mezi časté vady při tomto způsobu natáčení .Taky nemám dvorního kameramana se zoomem.
Naposledy upravil kokeš dne pát 14.01.2022 21:10, celkově upraveno 1

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

pát 14.01.2022 18:33

Luboš ZLÍN píše:...Prostě ta kamerka na čepici mířila objektivem pod nohy :-(


Lubos , mal som jednu akcnu kamerku (znacku uz si nepametam ale bola z tych lacnejsich) a dala sa pripojit bluetoothom k telefonu a dalo sa pozerat co natacas. Tak sa dalo pred natacanim zkontrolovat ci ju mas dobre nastavenu na hlave , ci na capici.

Mozno sa takych kamier najde viac , pekna funkcia...

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

pát 14.01.2022 23:30

Miro_V píše:
Lubos , mal som jednu akcnu kamerku (znacku uz si nepametam ale bola z tych lacnejsich) a dala sa pripojit bluetoothom k telefonu a dalo sa pozerat co natacas. Tak sa dalo pred natacanim zkontrolovat ci ju mas dobre nastavenu na hlave , ci na capici.

Mozno sa takych kamier najde viac , pekna funkcia...


Což o to. Moje kamera to umí, má to přes wifi, ale to bych musel zapnout a zkontrolovat :-) což jsem neudělal. Žádná tragédie to není, je to jen sranda - ale úplně to video smazat, se mi nechtělo.

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

pon 14.02.2022 13:08

S1 SWIFT



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

čtv 17.02.2022 14:45

Ve středu fouklo z jihu.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

čtv 17.03.2022 17:02

Fouklo pěkně, ale ne dost, takže o kopec jsme se dělili s pytlíkářema.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

čtv 02.06.2022 7:48

Fouklo nám to z jihu, tak hurá na kopec. A že jsem byl na kopci proto abych létal, tak jsem na mobil natočil pouze jeden start a dvě přistání kamarádů, protože jinak jsem byl v luftě :-)



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

čtv 11.08.2022 8:21

Podvečerní létání na svahu s THERMIK xl



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

čtv 11.08.2022 10:24

Byli jsme si zalétat u sousedů na Slovensku.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

... počasí, to je kapitola sama pro sebe :-)



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

čtv 13.10.2022 4:34

Zlín Z-24 Krajánek, měřítko v kategorii: 1/8 - 1/10


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

úte 01.11.2022 16:56

Větřík byl slaboučký, tak si občas vrkla vrtule. Byly z toho 2 hodiny v luftě a to je prostě paráda.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

ned 15.01.2023 16:56

Na sobotu slibovali JIH a vodu. Obojí se podařilo počasníkům předpovědět správně. Vody ale nebylo tolik, aby mě to odradilo. Pravda, po druhé minutě letu se mi myšlenka na aspoň 5 minutový let zdála jako sci-fi, ale vydržel jsem já i technika a bylo z toho 25 minut 55 s letu. Na začátku byl vítr slabý kolem 6 m/s, ale asi po 10 minutách se to spravilo a foukalo krásných 10-14,5 m/s.
A že jsem byl na kopci sám, tak je jen krátké video z anemometru. V té dnešní divočině jsem si netroufl létat a u toho i natáčet nebo fotit.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

pon 23.01.2023 12:52

V neděli odpoledne jsme se vypravili na svah. V předpovědi 4-8 m/s, skutečnost 0,8-1,7 m/s. Co už, když už jsme tady, tak to tam hodíme (opakovaně) :-)



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Olšina - svah (Zdounky-Kroměříž)

sob 04.02.2023 18:18

Dnes se udělalo hezky. Jsou sice místa, kde IZS/hasiči odstraňují spadlé stromy, auta jsou rozházená po příkopech, celé vesnice jsou bez el. proudu ... ale ,,u nás je hezky". Vítr sice neohýbá kandelábry do pravého úhlu, ale už fouká dost na to, aby to stálo za to. FOSA lift / 2200 gr + 1068 gr balast = 3268 gr letovka a byla to PARÁDA | směr větru: 9°, síla větru: 8-12 m/s, teplota: - 0,5 °C ANO, byl jsem zabalený jak pumpa v zimě.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Odeslat odpověď