Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1787 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 120  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 20:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
graup15 píše:
A cena za stejné provedení jako má Michal je stejná?????
Tzn celouhlík, barvičky na zakázku,táhla na zakázku...kdy u Corada je to pořád cena naprosto suprová.

Cena u Minimacha je ľudová. Cena u Müllerovej Elipsy zodpovedá menu a záujmu o ňu.

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 20:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2016
Příspěvky: 312
Obrázky: 0
Hele Dalibore
Něco málo o tom vím,pokud to je ještě aktuální,nejsem již nějakou dobu u toho , Vágner spolupracuje z Vojtíškem ale to je jedno.
Odebral jsem dost modelů od výrobců jako byl Valenta , Radim Horký Vašek Faltus , Karel V s tím se znám hezkou řádku let .Vždy byla jednoduchá písemná smlouva . Cena,typ,provedení, termín dodání . Asi nejvíce byla překvapená paní Valentová :D A vždy to fungovalo , výrobce si dal reálný termín a já věděl že v případě problémů bič je upleten . Pouze u jednoho modelu se mě stalo,že se termín protáhl pro chybné uložení VOP a sám výrobce mne informoval a stanovil nejkratší termín opravy .


Naposledy upravil tratonah dne úte 14.02.2017 21:31, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 20:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7424
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Víš mně je to celkem fuk...až Corado bude,tak bude. Já se po rocích blbnutí s kompozity vrátil k balze,překližce a styroduru :D A mám zábavy až dost. Corado mám taky objednané ve firemním markingu. Ale jestli bude zítra či za měsíc ...stejně s tím nic nenadělám :mrgreen:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 20:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7424
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
LV píše:
Cena u Minimacha je ľudová. Cena u Müllerovej Elipsy zodpovedá menu a záujmu o ňu.


Laco...Minimach...a to je k čemu? Jedině na svah. Na řádného hotlinera je to malé,nemá to klapky...
Minielipsa...nemá klapky....éro bez klapek nechci,větroň bez klapek je jak ženská co nemá kozy.

Víš Corado je unikátní cenou,provedením a pak vlastnostmi pro termické létání. Na kopci se s ním dá taky, ale myslím,že na to jsou lepší modýlky v této velikosti. Ale to lepší!!! je taky relativní. Záleží na rukou pilota jak model vytěží.
Prostě Corado je tak slavné díky svojim vlastnostem...né tím,že má 150cm rozpětí jak kde co.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 22:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2010
Příspěvky: 1891
[quote="graup15"

Víš Corado je unikátní cenou,provedením a pak vlastnostmi pro termické létání. Na kopci se s ním dá taky, ale myslím,že na to jsou lepší modýlky v této velikosti. Ale to lepší!!! je taky relativní. Záleží na rukou pilota jak model vytěží.
Prostě Corado je tak slavné díky svojim vlastnostem...né tím,že má 150cm rozpětí jak kde co.[/quote]


Coardo je slavné především díky Tvoji propagaci. To si myslím nemusíme nikdo namlouvat. Pokud položím vedle sebe Corado a Ocelota, dá se říci, že to jsou docela srovnatelné modely, i co se letových vlastností týká. Pro mne Ocelot byl, je a asi už zůstane jako 1 . A doba dodání? Stačí si zavolat a máš hned jasno, co je časově dostupnější. Cena je myslím taky srovnatelná. Ale čekat na objednaný a potvrzený model rok a více s oznámením, že "někdy" to bude, až se bohatší nasytí, tak to je tak trochu ponižující. Do toho bych určitě nešel. Ale je to jen můj názor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 22:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7424
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
To,že s tím umím přistávat kde se mi zachce není žádná propagace :-) :-)
Ale fakt s tím nic nenadělám,že dodací doba je taková hodně.. :mrgreen: náhodná :-)
A teď si vem,že na tohle
http://www.leskycomposite.at/PACE%20FX2.htm
Je dodací doba 2roky..a přitom je cena přez 60 litrů. To je taky dobra uchylnost ...:-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 22:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2010
Příspěvky: 1891
dobrá, ale jsem zvyklý na to, že když výrobce prostě nestíhá, tak mne "předem" upozorní, že mou objednávku nebude moci vyřídit dříve než do XX týdnů, měsíců, roků, a daný termín dodrží. Tím mi dá na vybranou. Ale termíny rok a pak výmluvy, to ne, tak by se se zákazníkem zacházet nemělo. A i chudý zákazník je zákazník. Může se pak stát, že ten bohatší se tak nějak vytratí, nebo jich ubude a ten chudý už prostě nebude žádný, protože si ho výrobce svým přístupem odradil.

Připadá mi to takové, jako, ty chceš levný, tak si počkáš. A když se připomeneš, tak neotravuj a čekej, teď na tebe nemám čas. Vydělávám. :-( Trochu divný přístup.

jen doplním, to, že s tím umíš přistát samo o sobě propagace není, ale určitě víš, kam jsem mířil. Psát to nebudu.


Naposledy upravil Standa Stuchlý dne úte 14.02.2017 22:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 22:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
graup15 píše:

Laco...Minimach...a to je k čemu? Jedině na svah. Na řádného hotlinera je to malé,nemá to klapky...

Načo to je? No presne na to na čo Minicorado...
A klapky to má a lieta to jak termiku, tak v uhlí aj DS
Hotlinera za tým nehľadaj ...


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Naposledy upravil LV dne úte 14.02.2017 22:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 22:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.6.2014
Příspěvky: 875
Bydliště: Žďár n. S., ČR
graup15 píše:
http://www.leskycomposite.at/PACE%20FX2.htm
Je dodací doba 2roky..a přitom je cena přez 60 litrů. To je taky dobra uchylnost ...:-)

Jenže my se tady myslím nebavíme o nějakých extrémních "úchylárnách", ale o serióznosti jednání, možná i o normální a obyčejné slušnosti. Aspoň se mi to tak jeví...

_________________
Laguna, Daidalos, MiniCorado, F3K Edge, Fox 2300, Funtic II, Dingo, F4U Corsair, Bf 109H, Skipper...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 22:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7424
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Re..Laco

To video DS za těmi stromečky...super.!!
Tak to se omlouvám ,já koukal na obrázky co mají na webu a tam jsou namalovaná jen křidélka.

re zelkar

Já vím,taky z té situace nejsem zrovna nadšený..., ale co naděláš. :-(


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2017 23:21 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.6.2014
Příspěvky: 875
Bydliště: Žďár n. S., ČR
graup15 píše:
Já vím,taky z té situace nejsem zrovna nadšený..., ale co naděláš. :-(
Jo, co nadělám.. To si říkám už pár SZ tvým směrem. :lol:

_________________
Laguna, Daidalos, MiniCorado, F3K Edge, Fox 2300, Funtic II, Dingo, F4U Corsair, Bf 109H, Skipper...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: stř 15.02.2017 1:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2009
Příspěvky: 253
LV píše:
Našťastie existujú aj iné modely na ktoré netreba rok čakať...
Minielipsa a minimach

Dalsi: Ocelot a Bird....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: stř 15.02.2017 2:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2009
Příspěvky: 253
Dekuji Daliborovi za zastani ;-)

zelkar píše:
Odpusťte, pane Vágnere, ale Vaše zvláštní vyjádření mne trochu mrzí...


Realita je takova, ze miniCorado je pro me spis takova "libustka", se kterou si rad hraju (povrchovky, detaily...), nez hlavni pracovni program. Spolupracuju hlavne s dalsimi vyrobci (kamarady, se kterymi se znam dlouho), kterym zajistuju vyrobu komponentu. Jejich zakazky maji prednost. Ne kvuli penezum, ale kvuli tomu, ze na tom zalezi jejich zivobyti. K tomu mam i nejake projekty mimo letadla, chytla me cyklistika a vyroba komponentu (riditka, sedla,sedlovky...) je velka vyzva :-) Viz lehky nahled z pripravovanych promo-fotek :-)
Bohuzel posledni cca rok a pul je v mem zivote ponekud vice "turbulenci" nez je zdravo a obcas mam problem i s terminy pro ty stale zakazniky. O Coradu a dalsich projektech ani nemluvim :-( Stanovit nejaky jasny termin je pro me ted skoro nemozne....

Proto jsem napsal, ze to nestoji za to, si kvuli "hračce", co ma prinest zabavu obema stranam, delat nasili....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: stř 15.02.2017 10:53 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Jak tu padlo - jedna věc je dlouhá dodací lhůta, druhá způsob komunikace. O Vostřelů se na letadlo běžně čeká rok, ale taky je to jasně oznámeno na začátku, takže si každý rozhodne sám a pak už se termín vesměs dodrží. A mimochodem náhradní díl pro existujícího zákazníka je pak obvykle dříve, v tomto se snaží vycházet vstříc...

Jinak Minicorado je príma model, sám jsem měl jeden z prvních v ultralehké verzi, na druhé straně ale musím souhlasit s názorem, že se z toho dělá poněkud přehnaně propagovaný kult a určitě to není jediná varianta, na kterou by se muselo čekat za každou cenu.
Něco už tu bylo uvedeno, obecně se dá nechat udělat v lehčí verzi kdejaký hotliner, dále existují elektroverze starších F3K. Proti uhlíkové verzi o větší hmotnosti bych si navíc klidně troufl postavit i některé modely na bázi ps-dýha, v této velikosti a hmotnosti není s klasickou konstrukcí žádný problém (na rozdíl od velkých či extralehkých nebo naopak extrapevných modelů).
Prostě každý si může vybrat :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minicorado
PříspěvekNapsal: stř 15.02.2017 17:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.6.2014
Příspěvky: 875
Bydliště: Žďár n. S., ČR
klingon77 píše:
Proto jsem napsal, ze to nestoji za to, si kvuli "hračce", co ma prinest zabavu obema stranam, delat nasili....
Děkuji za upřímné vysvětlení situace v neuspokojených objednávkách letadel (která se stále nabízejí na webu MV model), i když mě nijak zvlášť nepotěšilo :cry:
Aspoň teď už vím, na čem u Vás jsem.

_________________
Laguna, Daidalos, MiniCorado, F3K Edge, Fox 2300, Funtic II, Dingo, F4U Corsair, Bf 109H, Skipper...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1787 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 120  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz