Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 02.08.2010 9:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2009
Příspěvky: 494
Bydliště: Žilina
Pekný rozdiel v ploche krídel Condora (3m) oproti ASWčku (2,6m):

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 02.08.2010 22:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2007
Příspěvky: 5413
Bydliště: Praha
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (3)
Lukáš Kuba píše:
tak proběhl první let a jsem nadmíru spokojený,éro je vcelku hodné a zároveň i docela svižný.ve vzduchu jsem byl na jedy baterie 2600mAh 2 hoidiny a pak mě bolelo za krkem tak jsem šel na zem,jen musím nějak dořešit přistávání to mi zatím dělá docela velký problém a pro letadlo chodím dost daleko ale to se vychytá :)


To osazení by mě také zajímalo.
Já ho mám vybraného už dlouho i elektroniku z HC ale vždy do toho přijdou nějaké nečekané výdaje :cry:
Chjo už jsem ho skoro 3x kupoval a vždy něco...

_________________
Nikdy nikomu nevěř, pak budeš věřit všem stejně....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 02.08.2010 23:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha 9
tak motor mám ROTON 400W/10,regl JES ADVANCE 70 OPTO Pro (u toho si nejsem na stopro jistej model mám doma a jsem na dovolený)ale měl by to být on.baterie kokam 2600mAh (z vrtulníku),serva výškovka a směrovka(ze šuplíku nějaký starý futaby),křidýlka a brzda HS-5085 MG,tuším že to je takto.

_________________
Hi tec Aurora,Proxima II,cesna 182 by pelikán,DG 808S-4m,DG 800-4,35m,nahoru to může dolů musí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07.08.2010 10:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2009
Příspěvky: 494
Bydliště: Žilina
Dá sa kúpiť trup Condora ako samostatný náhradný diel? Prípadne iný trup tvarov ASW vetroňov pre rozpätie 3m?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07.08.2010 10:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2007
Příspěvky: 5851
Bydliště: lokalita č.40 - horký adept pro HÚRAO
DaggyMAC píše:
Dá sa kúpiť trup Condora ako samostatný náhradný diel? Prípadne iný trup tvarov ASW vetroňov pre rozpätie 3m?

Nechá! A "neni" ani moc drahej! :roll: :)
http://www.astramodel.cz/podrobnosti_pr ... =S2098-02G


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07.08.2010 11:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2009
Příspěvky: 494
Bydliště: Žilina
Nestačím sa diviť, aké ceny má Astra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 28.09.2010 13:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Hořovicko okr.Beroun
Můžu poprosit nějakého majitele Condora jaké používá velikosti výchylek,mixy, expo???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13.03.2011 23:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.10.2010
Příspěvky: 235
Bydliště: Zlaté Moravce Slovensko
zdarvím páni
Na nete som našiel "viac druhov" Condor magic EVO 4 :)...jeden je od JBS a jeden od FlyFly, niektoré majú ovládané iba krídelká íné aj klapky, ako to teda je s týmto modelom ?? :)
Napr:

JBS http://iminitra.sk/index.php?action=detail&idecko=5016&obchod=5&id_kateg=146&podkat=&vyr_naz=JSB&dostup_naz=Skladom

FlyFly http://www.hobby-paradise.com/en/product/item/149/product_detail.html

Ako je na tom s kvalitou ten a ten výrobca ?? :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2011 0:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.9.2006
Příspěvky: 1201
Ještě se objevuje taky pod značkou Jamara, ale vždy a stále je to jeden a týž typ v prakticky stejné kvalitě a provedení, ať ho vezmeš odkudkoli.
Řekl bych, že ani FSB, ani FlyFly ani Jamara výrobci nejsou...jsou to velkoobchodní distributoři...
O "kvalitě" jsou ostatně dost výmluvné fotoilustrace na stránkách jednoho z prodejců....

http://www.hobby-paradise.com/popup_ima ... 49&invis=3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.03.2011 23:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.10.2010
Příspěvky: 235
Bydliště: Zlaté Moravce Slovensko
A mohol by som sa spýtať majteľov Condora, ako sú spokojný s jeho letovými vlastnosťami, o kvalite, resp. nekvalite spracovania stavebnice som sa dočítal už dosť, či už tu, alebo na iných fórach, viem že ak by som si ho kúpil tak budem musieť odľahčiť zadok, poprípade vystužiť prednú časť laminátom atd adt.... :)

Condor sa mi páči hlavne preto, lebo pripadá ako taká skoro polomaketa, ktorá by sa nemusela stratiť ani v termike ani na svahu a pripadá mi menej záludný ako napríklad Ventus alebo Discus o rozpätí 2,6m od CMPro ktoré majú skoro o polovicu menšiu plochu krídel :) tak ako to s ním v skutočnosti je ?? ? :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Condor magic evo 4
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2015 12:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.7.2010
Příspěvky: 1024
Bydliště: Pivín, okr. Prostějov
Zdravim,

Chci se zeptat, jak teda vlastne Condor leta, co od nej cekat, na co si dat pozor?
Dekuji :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Condor magic evo 4
PříspěvekNapsal: čtv 14.05.2015 23:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.5.2010
Příspěvky: 1891
Toman píše:
Zdravim,

Chci se zeptat, jak teda vlastne Condor leta, co od nej cekat, na co si dat pozor?
Dekuji :)



tedy, Ty mne vždycky bezpečně dostaneš. :lol: . Pokusím se Ti odpovědět, nebo spíše napovědět bez satiry.
Jak to létá......koukni třeba na You Tube, tam to uvidíš skoro na živo.
Na co si dát pozor....tak třeba na stromy, na keře, na krtiny, ale asi nejvíc na vlastní ruce.

No, jestli jsem Tě vytočil, tak měj soucit se starcem, ale některé Tvoje otázky přímo evokují :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Condor magic evo 4
PříspěvekNapsal: pát 15.05.2015 7:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2008
Příspěvky: 2560
Bydliště: Hlohovec, Člen RCMK Trnava
http://www.rcalbum.cz/model/6063-condor ... evo-4.html

Nemaj obavu leta veľmi slušne. Som po ťažkej autonehode a uriadil som ho priamo z auta.

Ako druhý model po EG a iných ozembuchoch ho pokojne doporučím. Treba ho hlavne rozumne hodiť, má cca 3kg.

_________________
... čo purex spojil, človek nerozdeľuj...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Condor magic evo 4
PříspěvekNapsal: čtv 28.05.2015 18:27 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.5.2015
Příspěvky: 1
Co trubci doporučit? Jdu si koupit nějaký hexa. V současné době jsem v procesu dělá licence, protože v je bohužel potřeba mé země. Známý. Další náklady. Dokonce doporučit pěkný model?


- Moje práce - interiérové dveře


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Condor magic evo 4
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2015 15:35 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.6.2015
Příspěvky: 16
Standa: Tak už můžeš být klidný, Condora jsem od Tomana zakoupil já jakožto pokračovací éro po EG (mezitím se mi doma vystřídalo i pár 2m akrobatů a podobná havěť :)), ale než se vůbec dostanu k nějakému létání, musím na něm dořešit pár mušek.. první docela podstatná je správné vyvážení, podle potřebné váhy nakoupím akumulátor, možná i přepracuji celý kokpit, aby v něm bylo více místa ve stylu rad tady na jednom vlákně.. Dále pak je tam mírně poškozený konec křídla z jednoho Tomanova pádu, takže dolepím kousek balsy a bude to chtít potáhnout..
Letadlo je ale jinak nádherný a nezdá se mi, že by tenhle kus byl nějaký ošizený...Trup je tuhý, i spoje vypadají poctivě, rozdíl váhy na křídlech minimální.. Vypadá to tedy, že tenhle kus je zrovna velmi povedený :) Po dostavění a opravách zkusím zálet, uvidim, zda bude potřeba řešit jiné(větší) vyosení motoru no a pak bych rád nastavil křidýlka a klapky na různé letové režimy...už se těšim jako malej, až půjde do vzduchu :)
Měl jsem tu možnost zalítat si s bráchovým ASW 28 2,6m a bylo to moc hezký polítání, akorát je to hooodně klouzavý a rychlý éro a pro dosednutí jsem si bohužel nevybral nejlepší místo - louka a poblíž keř a asi se tam nějak blbě vzduch lámal, takže to přistání nebylo z nejměkčích :/

Letu zdar :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz