Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.05.2008 13:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.4.2008
Příspěvky: 5095
Bydliště: CA
[quote="martin303"][
Tak to bude asi ono. Treba to dať krídlo vrchnou stranou dolu na stôl a zaťažiť odtokovku. Ale či sa to zrovná neviem - EPP som ešte nerovnal


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.05.2008 15:03 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Mě se jeví trup ohlý do leva a směrovka vykopnutá do prava. Tudíž křidélka musí být proti tomu taky trochu vykopnutý a lítáš patrně mírnou glizádnou. Ale může to být i jinak, protože stíny na fotkách mohou klamat.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.05.2008 16:24 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2008
Příspěvky: 55
Hoki píše:
Mě se jeví trup ohlý do leva a směrovka vykopnutá do prava. Tudíž křidélka musí být proti tomu taky trochu vykopnutý a lítáš patrně mírnou glizádnou. Ale může to být i jinak, protože stíny na fotkách mohou klamat.


No pravdu povediac bol som z toho trocha vyvaleny co si napisal ale za vyskusanie nic nedam tak som to normalne rucne skusil ohnut naspat a div sa svete - dost pomohlo. Vylietal som potom este dve baterky a uz som to v pohode udrzal plus minus v pohode. este stale to bere do strany ale uz nie tak vyrazne tusim jak som lepil ten zlomeny chvost tak tam asi soudruzi z NDR udelali chybu.

btw este jedna otazocka je normalne aby mi vysosol mig480 race baterku 1050 NiMh rcm pelikan za 6 minut a lipol 1700 tiez rcm pelikan za 7 ? Nemoze to byt tym regulatorom jes140 tusim mi ho niekto podaroval zo setu z bellancy. Neda sa nijak programovat a ide do mrtva baterky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.05.2008 18:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2004
Příspěvky: 1266
Bydliště: Škvorec
Na lipolku 1700 jsem z ES byl ve vzduchu pres 30 minut. Ale s puvodnim motorem a jogurtovkou. Na 1000 Nimh asi 15minut. Mluvim o celkovem case.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz