Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: NÁVODY jak v Jiříkově vidění
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2023 21:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7456
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Jak v Jiříkově vidění jsem byl při prohlížení Pinterst: Jednoduché, i složitější plánky, návody (ŠPANĚLŠTINA) např. CANARD, balsa 1.5 mm, rozpětí 30 cm


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁVODY jak v Jiříkově vidění
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2023 21:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20843
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Příloha:
pinterest.png
pinterest.png
[ 437.77 KiB | Zobrazeno 1067 krát ]


A fčíl co dál? :roll:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁVODY jak v Jiříkově vidění
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2023 21:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2010
Příspěvky: 234
Přihlásit se :D Sám mám fb vlastně jen kvůli takovýmhle přihlašovačkám. I když v poslední době mi to fb přihlašování na pin nejde, tak to dělám přes google účet. Ten mám samozřejmě fiktivní :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁVODY jak v Jiříkově vidění
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2023 23:30 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7456
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
sharkmouth píše:
Přihlásit se :D Sám mám fb vlastně jen kvůli takovýmhle přihlašovačkám. I když v poslední době mi to fb přihlašování na pin nejde, tak to dělám přes google účet. Ten mám samozřejmě fiktivní :lol:
Ten obrázek s žádostí o přihlášení (který uvedl jyrry, s oznámením "Byli jste odhlášeni." mi trčel někde v rohu, a ani nezavazel). Já se těmi stránkami mohl probírat dle libosti. Na FB mne kdysi přitáhla kámoška, označovala tam co co ji zaujalo, a nemusela o tom posílat maily skupině přátel. Tehdy na stačila libovolná email schránka. A na FB to stačí možná i dnes. Nevím to. Naproti tomu nový email na Googlu už dnes (a dost let zpátky) bez platného čísla telefonu založit nejde. Takže zda si založím email a bude se chtít přihlašovat, je o míře mého zájmu. A taky ochoty být pozorován (přes virální marketing) "Velkým bratrem".


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁVODY jak v Jiříkově vidění
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2023 13:23 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2014
Příspěvky: 1575
Bydliště: Letovice,ČR
guchar píše:
Ten obrázek s žádostí o přihlášení (který uvedl jyrry, s oznámením "Byli jste odhlášeni." mi trčel někde v rohu, a ani nezavazel). Já se těmi stránkami mohl probírat dle libosti. Na FB mne kdysi přitáhla kámoška, označovala tam co co ji zaujalo, a nemusela o tom posílat maily skupině přátel. Tehdy na stačila libovolná email schránka. A na FB to stačí možná i dnes. Nevím to. Naproti tomu nový email na Googlu už dnes (a dost let zpátky) bez platného čísla telefonu založit nejde. Takže zda si založím email a bude se chtít přihlašovat, je o míře mého zájmu. A taky ochoty být pozorován (přes virální marketing) "Velkým bratrem".

Tak pokud se na to díváš takto, tak věz, že jsi na omylu. Stejně o tobě ví možná víc než ty sám o sobě. Není to tak dlouho, co jsem četl článek v časopise Téma, kde to rozebírali a jako příklad uváděli člověka, co si našel informace o svým dědovi, kterej nikdy nevlastnil ani tel. a PC.

_________________
Co napíšu je jen můj názor, který nikomu nevnucuju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁVODY jak v Jiříkově vidění
PříspěvekNapsal: úte 14.02.2023 18:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7456
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Shorty píše:
... Tak pokud se na to díváš takto, tak věz, že jsi na omylu. Stejně o tobě ví možná víc než ty sám o sobě. Není to tak dlouho, co jsem četl článek v časopise Téma, kde to rozebírali a jako příklad uváděli člověka, co si našel informace o svým dědovi, kterej nikdy nevlastnil ani tel. a PC.
Zas pro mne typicky nepřesné - moje zkratkovité vyjádření. Web je děsná drbárna. A ani jej nemusíš navštěvovat. Sociální sítě zmenšily počet lidí, přes který každý zná každého. E-vydání noviny, časopisy, zmíněné sociální sítě, povinně zveřejňované údaje a dokumenty státní správy a samospráv. Digitalizace archivů, a to včetně záznamů matrik, diskuzní fóra,... Většinou jde jen o vytrvalost ve skládání klíčových slov dotazů. Na druhou stranu nepatřím k těm, u nichž je podstatou jejich existence "neviditelnost". Důsledné zametení všech stop.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁVODY jak v Jiříkově vidění
PříspěvekNapsal: stř 15.02.2023 17:15 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7456
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Pro ty co jim nevadí tak trochu "stylizovaný" vzhled modelu, existuje i jiná cesta na vodu. Neplovoucí modely tohoto prodejce, by určitě šly (jednoduše) upravit na volné, nebo RC modely. (A asi by se našla vhodná auta v kategorii Auta - stroje.) Dřevěné 3D skládačky - Lodě


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁVODY jak v Jiříkově vidění
PříspěvekNapsal: čtv 16.02.2023 14:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 30.4.2015
Příspěvky: 216
Bydliště: Třinec
guchar píše:
Pro ty co jim nevadí tak trochu "stylizovaný" vzhled modelu, existuje i jiná cesta na vodu. Neplovoucí modely tohoto prodejce, by určitě šly (jednoduše) upravit na volné, nebo RC modely. (A asi by se našla vhodná auta v kategorii Auta - stroje.) Dřevěné 3D skládačky - Lodě


Tohle upravit na plovoucí??? Jsi spadnul z jahody na znak anebo v životě neviděl loď.

Toto by šlo upravit na plovoucí model jedině tak, že vezmeš ten plát překližky ještě před tím, než ho začnou pálit laserem, vyřežeš z toho úplně jiné tvary, úplně jinak to slepíš a natřeš... pak možná jo. Ale už bych to asi nenazval úpravou a určitě ne jednoduchou...

Ber to tak, že tady to mohou číst (a často čtou) i lidé začínající, co o modelařině nic neví. A když vezmou Tvé rady tak výsledkem je zklamání a zanevření na modelařinu. Tak, prosím Tě v jejich jménu, piš jenom o tom co umíš a znáš (lodě to asi nebudou), ne o tom, co jsi někde vygooglil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz