Switch to full style
Pokud máte chuť jen tak tlachat, tak tady je to správné místo... také sem budou admini přesouvat věci, které podle jejich názoru jinam nepatří.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.

Pravidla fóra

Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.
Odeslat odpověď

Dny NATO 2019

stř 18.09.2019 14:32

Tak co jdete se podívat na vrahy z Wall Streetu :lol:
Už tam mají zaparkovanou nějakou velkou šedou potvoru :)
To zas bude kraválu ,doufám že malá bude chtít na letadla 8)

Re: Dny NATO 2019

ned 22.09.2019 16:25

Zásadně na takové akce nejezdím :roll:

Re: Dny NATO 2019

ned 22.09.2019 17:38

Byl jsem tam 3x. Poprvé, když ještě byl letový prostor na hlavní přistávací dráze. Bylo to fajn a těch pár ukázek pozemních vojsk se dalo přetrpět zejména když často probíhaly mimo hlavní program.

Pak jsem tam byl 2x za dobu, kdy je letový prostor napříč přistávací dráhy. Poprvé jsem přijel na místo už po 7 hodině a bez kolon. Po tom, co byly letové ukázky všechny proti Slunci, tak závěr zněl, nikdy více.

Po pár letech tam byli turci a jejich vyhlášené vystoupení a tak jsem se na nikdy více pokusil zapomenout a chtěl tam přijet po 8 hodině. Ale to už bylo pozdě. První naštvanost byla z kolon před Mošnovem (z tisku jsem pak zjistil, že to, co jsem zažil já, byl jen slabý odvar z toho, co bylo později), letový prostor opět proti Slunci a ještě větší podíl pozemních jednotek a policie. Takže nikdy více podruhé a to, že nejlepší věci jsou zadarmo, tam určitě neplatí.

Re: Dny NATO 2019

ned 22.09.2019 17:55

Poprvé jsem tam byl autem a kvůli frontám jsem se taky zařekl, že už nikdy více. Potom jsem byl ještě dvakrát vlakem, a o moc lepší. Letos jsem už ze zdravotních důvodů nebyl. Podívaná to bývá hezká, jen ty fronty..

Re: Dny NATO 2019

ned 22.09.2019 19:48

Taky mě to tam nějak netáhne, lidí jak.... Tři roky jsem to pomáhal organizovat tak jsme si to užil dlouho předem a nejlepší byly přílety a páteční nácviky, to se blblo nad dráhou a v malé výšce, takový slovenský Mig s přídavným spalováním v pár metrech nad dráhou a člověk stojící třeba 30m bokem...
Odeslat odpověď