Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kam s ním (Neruda)
PříspěvekNapsal: pon 29.07.2019 17:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2008
Příspěvky: 1351
Bydliště: Praha
Příloha:
Vysilače 011.JPG
Vysilače 011.JPG
[ 84.95 KiB | Zobrazeno 1367 krát ]

Zdravim, zbyl mi tento vysilač, skoro nový, ještě má fólii na displeji... Kam s ním ? Jde k tomu spárovat nějaký "normální" přijimač na 2,4 Giga, nebo je to na darování za malou flašu Ferneta ? Dík za odpověď - rakos :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam s ním (Neruda)
PříspěvekNapsal: pon 29.07.2019 17:48 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
rakos píše:
Příloha:
Vysilače 011.JPG
Zdravim, zbyl mi tento vysilač, skoro nový, ještě má fólii na displeji... Kam s ním ? Jde k tomu spárovat nějaký "normální" přijimač na 2,4 Giga, nebo je to na darování za malou flašu Ferneta ? Dík za odpověď - rakos :D


Musel bys najít konkrétní typ, ale co vím, tak pro Walkeru se různě na Aliexpressu/Banggodu přijímače koupit daly, viz třeba tento dotaz na BG - https://www.banggood.com/search/walkera-receiver.html .
Tohle zas tak obskurní značka není...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam s ním (Neruda)
PříspěvekNapsal: pon 29.07.2019 18:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2008
Příspěvky: 1351
Bydliště: Praha
...jsem zapoměl dodat, že to je vysilač od vrtulníku... a jak tak koukám na ty přijimače na Banggodu, tak obecně jsou dost drahé, občas tam objednávám také, ale používám flysky a přijimače kolem 250.- tak by se mi asi nevyplatilo shánět něco k této vysilačce. No ještě pohledám...

Tak ted koukám jako blázen. Našel jsem si u nás vrtulník RC vrtulník Walkera CB 180Q 2,4 GHz Metal WK-2402 u kterého se mluví o vysilači WK 2402 a přijimači Přijímač RX 2423 a když si dám vyhledat tento přijimač, tak na mě vypadnou právě přijimače Flysky, které používám 8O tak to jdu hned zkusit, to mě nenapadlo... dám vědět.

:( hmm, tak tak jednoduché to asi nebude. Nenavázal jsem spojení vysilače WK 2402 s přijimačem FS-iA6B. Ten vysilač s původním origo přijimačem se spáruje sám chvilku po zapnutí. Žádné bindování a pod. S tímhle novým přijimačem FS-iA6B si to ani neškrtlo. Taky na tom vysilači není žádné párovací tlačítko :? .... takže zázrak se nekoná. Nehodlám to dál řešit, nabídka za malou flašku trvá :D


Naposledy upravil rakos dne pon 29.07.2019 18:56, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam s ním (Neruda)
PříspěvekNapsal: pon 29.07.2019 18:37 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
Jo, některé Walkery měly Flysky, ale pokud vím, tak ještě to starší AFDHS, ne současné AFDHS2A. Ale variant může být více, každopádně bys měl dokázat RX sehnat, jde jen o to, zda to bude ekonomicky zajímavé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam s ním (Neruda)
PříspěvekNapsal: pon 29.07.2019 19:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2008
Příspěvky: 1351
Bydliště: Praha
to tomashr - dík za pomoc, ale dál to neřešim, dopsal jsem to tam před chvilkou. Jezdim už jen lodě a plně mi vyhovuje ta Flysky i6. Má to telemetrii a přijimače za pár korun. To jen že mi ten vysilač "zbyl" a bylo mi ho líto ekologicky zlikvidovat. :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam s ním (Neruda)
PříspěvekNapsal: čtv 01.08.2019 10:27 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Tuším, že u těchto vrtulníkových setu RX po zapnutí čekal zda se mu ozve "jeho" možný - známý TX,
pokud do nějaké doby ano, tak si uložil IDENTIFIKACI (tu pak používal). Dal to najevo patřičnou signalizací.
Obráceně TX vždy po zapnutí, nějakou pevně danou dobu, IDENTIFIKACI (adresu?) vysílal.
Po této době, přešel z IDENTIFIKACE (párování) (nějakým blikáním signalizované) do běžného režimu vysílání.
- Omlouvám se pokud to terminologicky nesedí. I stejní výrobci měnili proceduru a různé ver. si nerozuměly


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam s ním (Neruda)
PříspěvekNapsal: čtv 01.08.2019 11:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
tomashr píše:
Jo, některé Walkery měly Flysky, ale pokud vím, tak ještě to starší AFDHS, ne současné AFDHS2A. Ale variant může být více, každopádně bys měl dokázat RX sehnat, jde jen o to, zda to bude ekonomicky zajímavé.

Opravdu Walkera používala AFHDS?Nepleteš si to z WLToys?Jinak ty automaticky bindované RX od Walkery mají mizerný dosah cca 100 metrů a až na jednu vyjímku to byla vždy komplet řídící jednotka včetně gyra a někdy i ESC.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kam s ním (Neruda)
PříspěvekNapsal: čtv 01.08.2019 14:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
blembondo píše:
Opravdu Walkera používala AFHDS?Nepleteš si to z WLToys?Jinak ty automaticky bindované RX od Walkery mají mizerný dosah cca 100 metrů a až na jednu vyjímku to byla vždy komplet řídící jednotka včetně gyra a někdy i ESC.


Těch variant jsou mraky, jsem si ale dost jistý, že se u některé Walkery FlySky s jinou nálepkou objevilo. Ale jestli to je zrovna u té na fotce netuším...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz