Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Motorová pila Husqvarna 550 XP
PříspěvekNapsal: stř 06.06.2018 16:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.3.2014
Příspěvky: 1248
Bydliště: Třebíč
Obrázky: 0
Tak jsem nakonec koupil lištu Oregon, v kamenné prodejně, nový řetěz stihl. Nicméně při testu mazání proti kartonu není vidět olejová čára. Napadá mě jedno řešení, nádržku naplnit benzínem, zašpuntovat to, natlakovat a spustit motor. Čerpadlo začne čerpat a pod tlakem začne olej unikat. Dále to znova rozdělat a buď koupit novou hadičku, nebo ji podložit, aby měla vyšší přítlak.

Díky Michal


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Motorová pila Husqvarna 550 XP
PříspěvekNapsal: pát 20.07.2018 19:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.3.2014
Příspěvky: 1248
Bydliště: Třebíč
Obrázky: 0
Tak v servieu zavadu nenasli. Jen vymenily gumove kolinko, ale to sim urcite nebylo. Nyni pila jen prska malinke kapicky, ale protoze to dost tece mezi listou, tak jsem vyrobil tesneni z el. pasky a nalepil jsem ho pres mazaci drazku kryciho plechu. Scalpelem vyrizl pasku z drazky, smontoval a konecne to dela mastnou caru. Radost velika, ale věřím tomu, ze novy kryci plech nic nevyresi. Tak premyslim o nejakem gumovem nateru stycne plochy, nebo nalepit klingeritove tesneni. Kov na kov v tomhle pripade neni vhodny.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz