Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Televizor 49 - 50"
PříspěvekNapsal: sob 12.05.2018 13:14 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.5.2018
Příspěvky: 2
Woita píše:
Já jsem jí koupil v lednu (přesně je to typ UE50MU6172U), a zatím maximální spokojenost.
Plusy: Má dobře vyřešené nahrávání na USB disk (HDD nebo Flash disk), důležité je pro mě že dobře přehrává záznamy 4k nahrávek z kamery, USB má dostatečně silný napájecí výstup třeba pro externí disk.
Nemá systém Android - pro mě velké plus, ovládání vlastním systémem je bleskově rychlé a příjemné, jsou tam schované maličkosti které uživatele pohladí - třeba každé vypnutí televize v retro stylu si pokaždé užívám a jesště se mi neomrzelo. Obrazu není co vytknout. Samozřejmě je tato TV připravena na blízkou budoucnost, DVB-T2 je funkční, pár programů přes T2 už sleduju. Ovládat se dá i hlasem a je to opravdu dobře funkční.
Mínusy: Na ovládání se musí zvyknout, např. dálkový ovladač nemá číselná tlačítka, je takový minimalistický. TV nemá obyčejný analogový zvukový výstup na konektoru (Audio Jack), pouze HDMI nabo optiku, takže připojit obyčejné externí analogové repráky je problém (to jsme tu řešili).
Celkově: Kdybych dneska za tyto peníze vybíral TV, tak zase tuto - lepší bych nenašel.


Díky, podle toho, co říkáte, nevypadá zle :)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Televizor 49 - 50"
PříspěvekNapsal: sob 12.05.2018 14:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12767
Bydliště: praha 5
STROHUR píše:
Taky bych si při výběru poslechl zvuk , vědšinou reproduktory hrají dozadu tak někdy nastává problém , i u renomovaných značek. Možná bych pouvažoval o prodloužené záruce , dnešní moderní výrobky slepené oboustranou páskou odcházejí 2 měsíce po 24 měsíční záruce . Vidím to tak z bývalé pozice autorizovaného servisáka japonských výrobců, holandského , francouzkého i německého . Ale už jsem po 25 letech 2 roky mimo .
zvuk se da docela v poho porest rozcvakanim obalu tv a na vestavene repro pripojit seriove externi repro.pro modelare si myslim nic zasadne narocneho .....male tv vetsinou nemaji sni vystup pro sluchatka....moznost vylezt jakkoli s audio vystupem navic hifi soudbar a jine radoby super audio ozvuceni je v pripade tv a pochybne zvukove kvality skvely jen pro hluchy co jim ke stesti pocitu to je super staci kdyz uz tv konecne huci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Televizor 49 - 50"
PříspěvekNapsal: sob 12.05.2018 14:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.1.2012
Příspěvky: 272
Bydliště: PRAHA
no nevim koupit si za 15 20 tisic televizor rozlousknout ho a pajet v nem mi prijde jako nerozumne
v pripade reklamace to muze prijit dost draho
a televizory s audiovystupem se daji koupit
jenze kdyz ma nekdo radsi retro vypinani


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Televizor 49 - 50"
PříspěvekNapsal: sob 12.05.2018 14:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12767
Bydliště: praha 5
vitahavlicek píše:
no nevim koupit si za 15 20 tisic televizor rozlousknout ho a pajet v nem mi prijde jako nerozumne
v pripade reklamace to muze prijit dost draho
a televizory s audiovystupem se daji koupit
jenze kdyz ma nekdo radsi retro vypinani

K televizi na doma za 15....20 tisic mam soudbar za 35 tisic
A stejne ten sounbar pouzivam jen obcas a na filmy


Telku do auta jsem rozlousknul externi repro dal do calouneni auta a spokojenost maximalni
Axl DDR Rex

HuLu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Televizor 49 - 50"
PříspěvekNapsal: sob 12.05.2018 15:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.1.2012
Příspěvky: 272
Bydliště: PRAHA
soundbar za 35 tisic bych si nekoupil i kdyby me mucili
televizor jsem propojil drátkem za 50 kc s hifi zesilovacem ktery mam skoro 30 let k tomu pomerne kvalitni bedny
pouzivam jen na muziku z yt apod pouze stereo filmy nesleduji
ale rozlouskavavani noveho tv nepovazuji za vhodne reseni


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Televizor 49 - 50"
PříspěvekNapsal: sob 12.05.2018 17:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12767
Bydliště: praha 5
vitahavlicek píše:
soundbar za 35 tisic bych si nekoupil i kdyby me mucili
televizor jsem propojil drátkem za 50 kc s hifi zesilovacem ktery mam skoro 30 let k tomu pomerne kvalitni bedny
pouzivam jen na muziku z yt apod pouze stereo filmy nesleduji
ale rozlouskavavani noveho tv nepovazuji za vhodne reseni

No ja bych za soundbar 35 k asi taky nedal. Koupij jsem ho na burze za 1000 kc odesly trafa za 3k

Stejny jak s temi bateriemi za 5 k mi doma hraje to same jako jinemu za tech 35k
Ale kdybych prez ten sounbar chtel pustit treba gramofon no tak to olr
K to opravdu nejde.
Na to se musi jit zase jinak


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Televizor 49 - 50"
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2018 14:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12767
Bydliště: praha 5
vitahavlicek píše:
ale rozlouskavavani noveho tv nepovazuji za vhodne reseni


pokud jde ta TV v pohodě rozlousknout--rozcvakat a k repro kontaktum je v poho přístup, nevidím v tom uplně zásadní problém, já to tak udělal u jedné menší tv, kterou používám v autě a chtěl jsem se vyhnout nějakým dalším zesilovačum---žroutum energie z autobaterie, ale zvuk origo repro tv mi rvalo uši.

tak jsem do čalounění auta dodělal seriově přídavné repro pro tv a propojuji externí repro cinch kabelama--já ten konektor na tv udělal jako pevný a vrtnul do obalu , ale na doma na stálo by šlo z té tv vylézt nejspíš i nějakým odvětrávacím otvorem.

Příloha:
IMG_0013.JPG
IMG_0013.JPG
[ 76.1 KiB | Zobrazeno 448 krát ]



Příloha:
IMG_0014.JPG
IMG_0014.JPG
[ 79.92 KiB | Zobrazeno 448 krát ]



v podstatě jde jen o to, k telefonnímu zvuku malých placatých tv k tomu repro TV připojit ještě trochu na pruměru větší--basovější reproduktor---pokud třípásmové bedny--tak bedny rozkuchat a připojit v nich pouze basový reproduktor--středy--výšky odpojit, tunit to o výhybku je pro běžný poslech tv zbytečné .

veliká výhoda, tv pak ovládáš opět pouze ovladačem tv, žádný další zapínání externího zesilovače.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Televizor 49 - 50"
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2018 14:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.1.2012
Příspěvky: 272
Bydliště: PRAHA
a druha velika vyhoda je ze vam v pripade poruchy neuznaji reklamaci
nezlobte se na me ale tady je to jeden o voze druhy o koze


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Televizor 49 - 50"
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2018 15:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12767
Bydliště: praha 5
vitahavlicek píše:
a druha velika vyhoda je ze vam v pripade poruchy neuznaji reklamaci
nezlobte se na me ale tady je to jeden o voze druhy o koze



ale prdlajs, pokud nejsi pájící prase--navíc je dost pravděpodobné, že připojení repro v tv bude možná i přez konektor, uděláš pouze redukci konektoru, pokud bude s tv problém, vypojíš svuj bastlík, vše přecvakáš jak bylo a vyrážíš vesele na záruku.

navíc třeba mě, když videoprojektor odpravili nějaký bludný proudy přez anténní panelákový rozvod ,--lezlo tam po anténě občas 100V uvedl jsem to při reklamaci v Alze jako možnou příčinu závady--opraveno přesto zdarma--výměna komplet základní elektroniky--desky videoprojektoru.

Malou televizi aby hrála trochu zvukově v poho nekoupíš, do malé se nejspíš ani nepíchneš na nějaké analog audio-třeba sluchátkový výstup--musíš tedy hold zvážit pro a proti.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz