Switch to full style
Pokud máte chuť jen tak tlachat, tak tady je to správné místo... také sem budou admini přesouvat věci, které podle jejich názoru jinam nepatří.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.

Pravidla fóra

Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.
Odeslat odpověď

Barevnost pozemních ploch a ÚCL

stř 04.10.2017 8:13

Zdravím, mám dotaz. Existuje nějaká vyhláška ÚCL, která pojednává, nebo předepisuje barevnost ploch a nátěrových systémů např. pro zásobníky chem. průmyslu. Nějaký protokol o stanovení zrcadlového lesku nátěru cisteren.

Děkuji. Z.Kopeček

Re: Barevnost pozemních ploch a ÚCL

pát 06.10.2017 6:45

Dost specificá otázka ;-) Odpověď neznám, ale proč by tě tohle mělo zajímat? Budeš si z vrchu vybírat cíle podle barvy? :D

Re: Barevnost pozemních ploch a ÚCL

pát 06.10.2017 7:11

Soukromě ne, ale projekt stavby cisterniště si to vyžaduje...:-(

Re: Barevnost pozemních ploch a ÚCL

pát 06.10.2017 8:42

A co se zeptat přímo "kováře" a nechodit ke kovaříčkovi. Proč se neobrátíš rovnou na ÚCL, resp. ministerstvo dopravy, pod které by daná problematika zřejmě měla spadat.

Re: Barevnost pozemních ploch a ÚCL

pát 06.10.2017 13:31

JJ, to jsem udělal jako první, ale to už máš jedno. Prosím o smazání vlákna.

Re: Barevnost pozemních ploch a ÚCL

pát 06.10.2017 19:27

Taky mne to zaujalo. I když jsem dost hledal tak jak skladování tak přeprava vyžadují jen značení na etiketách.
Třeba dokumentace OBJEKTŮ ke zdolávání POŽÁRŮ vyžaduje vyjmenování potencionálních NEBEZPEČÍ,
hrozící osobám a prostředí. Tato nebezpečí pochopitelně nemusí souviset se STUPNĚM POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI.
Může jít o EVAKUAČNÍ nebo HAVARIJNÍ plány podle druhů nebezpečí. Pro různé typy přepravy existují PŘEDPISY.
"CISTERNIŠTĚ" výstavba a provoz bude spíš spadat pod MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ.

- ČSN 75 3415 případně další z
Čerpací stanice pohonných hmot, Rizika a hrozby
ČERPACÍ STANICE POHONNÝCH HMOT - Oznámení dle zákona č. 100/2001 Sb.
Odeslat odpověď