Switch to full style
Pokud máte chuť jen tak tlachat, tak tady je to správné místo... také sem budou admini přesouvat věci, které podle jejich názoru jinam nepatří.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.

Pravidla fóra

Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.
Odeslat odpověď

Cularis s plovákama :-)

úte 12.01.2016 22:44

Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Cularis s plovákama :-)

úte 12.01.2016 23:08

Zvláštní , vypadá jak nějaký Kormorán :mrgreen:

úte 12.01.2016 23:22

Špička. To by mě v životě nenapadlo...
Vypadá to hodně neokoukaně. Všude samý Beaver apod, ale čistokrevný větroň ???

úte 12.01.2016 23:43

Pro Woita:
...máš pravdu-a to jsem si myslel ve svém věku, že jsem již viděl "všechno"....:-))))
Ještě zbývá přidělat dmychadlo :-)))

Ale jinak proč né-hrajeme si, no nééé ?:-)

stř 13.01.2016 3:21

Woita píše:Špička. To by mě v životě nenapadlo...
Vypadá to hodně neokoukaně. Všude samý Beaver apod, ale čistokrevný větroň ???

joo, je to divný, větron a na plovácích, ale když mi ryby nebrali, alespon jsem si zalítal :D

http://leguan.rajce.idnes.cz/Hydrodiscus_-_Pepin

stř 13.01.2016 8:48

Pepine taky dobrej hybrid - s těma "koptérovejma" nohama to vypadá fakt jako nějakej leguán. To bude nějaká historie, žejo? Kouká z toho dlouhej drát. Dneska pokud vím, už máš jiný éra - troufnul by sis na vodu s tvým Foxem?

stř 13.01.2016 21:47

Woita píše:Pepine taky dobrej hybrid - s těma "koptérovejma" nohama to vypadá fakt jako nějakej leguán. To bude nějaká historie, žejo? Kouká z toho dlouhej drát. Dneska pokud vím, už máš jiný éra - troufnul by sis na vodu s tvým Foxem?

uplná historie to zase až tak není, ale létal jsem s tím s šuplíkovým přijímačem ještě na fm 35, tenkrát jsem toho discuse koupil spíš jako takovou blbinku a když už blbinka, dostala i ty plováky. letěl jsem s tím na vodě jen dvakrát, jezdíval jsem kousek od Raný na soukromý rybník, kde se mohlo rybařit, tam jsem to na plovácích zalétal a po druhé mě s tím donutili letět, když tam měli nějaký dětský den.

ohledně kompozitového foxe dnes vubec netuším, jestli vubec ještě někdy poletí, loni jsem reinkarnoval a osadil stabilizací menšího dýhopolyšového 2,2m foxe a s ním je to polétání podstatně zábavnější a hlavně zvládá i tlačené obraty--prostě lítá na vyblbnutí líp, tak se ted ten větší kompoziták válí doma na polici a jeho osud je nejistý :D

čtv 14.01.2016 10:25

Není to větroň ale elektrovětroň(je s pohonem). Větroň(je bez pohonu) by se na hladině ani nepohl, leda větrem...
Odeslat odpověď