Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 05.02.2016 16:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2008
Příspěvky: 555
Sháním truhláře z Prahy nebo blízkého okolí, který by mi podle dodaných podkladů vyrobil něco podobného. Ideálně rozebíratelné, ale není podmínkou. Vnější rozměry pro lepší představu jsou 180cmx60cm. Materiál MDF nebo překližka. Předem díky za případné tipy.

_________________
Martin 'PiNa' Pilný
http://www.PiNa.cz


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 05.02.2016 22:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
PiNa píše:
Sháním truhláře z Prahy nebo blízkého okolí, který by mi podle dodaných podkladů vyrobil něco podobného. Ideálně rozebíratelné, ale není podmínkou. Vnější rozměry pro lepší představu jsou 180cmx60cm. Materiál MDF nebo překližka. Předem díky za případné tipy.


Ahoj, kamarád má truhlářskou firmu-Řeporyje,
http://drevosprint.cz/

já s ním podobné jobovky které jsou pro něj finančně o ničem řeším tak, že mi vyrobí jen základ --desky do tvaru --a já si to pak dodělám--smontuju už sám.
bylo by to pro tebe přijatelné i tímto zpusobem ?--

je ale potřeba počítat s tím, že v jednom kusu není prostor na to vychytávat případné drobné nedostatky v členitých oblých řezech a na ně nalepených čelních lišt---to co poptáváš nejde prohnat pilou a lišty nechat projet strojem, to musí ukutit opravdu manuálně.

je i klidně možné, že mě--tebe s tím pošle už opravdu do háje, ale zeptat se mužu--za sebe jsem ale tady ty jobovky u něj opravdu řešil pouze výrobou polotovaru--třeba i tak, že mi vyvrtal díry kde jsem chtěl pro panty dvířek, ale já si to už montoval a sčepovával svépomocí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 12.02.2016 17:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2008
Příspěvky: 555
Pepine, díky za nabídku. Sešlo se mi tu ještě pár nabídek. Promyslím to a případně se ozvu.

_________________
Martin 'PiNa' Pilný
http://www.PiNa.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 12.02.2016 21:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
PiNa píše:
Pepine, díky za nabídku. Sešlo se mi tu ještě pár nabídek. Promyslím to a případně se ozvu.



včera jsem se s ním viděl--prý bez problému, kvalita pouze přímo závisí na tom, kolik jsi za to ještě ochotný dát aby to nemělo chybičku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz