Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 100  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 02.03.2014 18:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.9.2009
Příspěvky: 1067
Bydliště: Brno sever
Závidím. Už od pátku mě bolí svaly na zádech, že nedokážu zvednout hlavu a čučet do oblak.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 02.03.2014 20:56 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2008
Příspěvky: 6902
Bydliště: Moravský kras ČR
Dnes taky konečně solidní letové odpoledne.. Až na to, že jsem se nepříčetně vztekl po příjezdu na letiště, ti idioti s koněma prostě nemůžou jít o dvacet metrů vedle po pastvině nebo po cestě :(

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.03.2014 21:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 1578
Bydliště: Meziměstí ČR
Mám podobné zážitky a ačkoliv jsem zapřísáhlý milovník zvířat, začínám zastávat názor, že koně patří do salámu (nebo spíš jejich řidiči) :evil:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.03.2014 0:09 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2008
Příspěvky: 6902
Bydliště: Moravský kras ČR
No jo, no, vyrobíme cedule s názornými instrukcemi, pouhá cedule s označením modelářského letiště a soukromého pozemku je zdá se nedostatečná informace. Podupaná plocha není poprvé.. Majitelka místní "konírny" nám po dnešním extempore dokonce nabídla, že cedule zafinancuje. Teď je mi zpětně docela líto, že jsem na ni dneska tak řval. Sympatická a moc hezká holka, být tak o pár let mladší a svobodnej........ Fakt je, že tam pravděpodobně zabloudí i jiní koňáci ze vzdálenějšího okolí, je jich tady docela požehnaně, a taky ti, co tam mají ustájený koně je občas půjčují kámošům, ne každýho napadne upozornit na nevrlý modeláře a jejich dvacet let pracně udržovanou rovnou plochu..

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.03.2014 1:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 10507
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
K těm koňům. Dnes nám kolem letiště pochodovaly 2 koně s obsluhou. Asi tak 40m od nás. Kámoš zrovna startoval s elektrikou Nakajima asi 1250 rozpětí, podotýkám, že ne jejich směrem. Koně to zmerčily, splašili se, jeden schodil obsluhu a zdrhnul. Po čase se vrátil, obsluhy už nenasedly a rychlým krokem odvlekly koně do dáli.
Kdyby startoval benzíňák, kůň by se asi už nikdy nevrátil. Doufám, že při našem lítání již nikdy nepřijdou. :) Ne že by nám vadili, asfalt těžko podupou ale pokud by se zase splašili a vlítli nám na stojánku, to bych nechtěl.
Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 20.03.2014 20:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2011
Příspěvky: 1453
Dnes to bylo zase po dlouhé době super, snad to počasí vydrží i o víkendu...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.03.2014 18:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2012
Příspěvky: 378
Bydliště: Praha
Dneska pro mě zatím nejlepší lítání za jaro... sice jsem lítal krátce, ale je fakt nádherně a venku je na tričko a kraťasy, takže mám dneska pocit léta a konkrétně jsem si vzpomněl na moje začátky loni v červnu, bylo skoro stejný počasí (i když bylo o dost víc, ale i tak) a lítal jsem taky s Betou. :)

_________________
Swift II | T9X(OpenTX)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.03.2014 18:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2011
Příspěvky: 1453
Jojo, dneska to bylo fajn. Vylezl jsem ven s jedním érem a dnes se vrátil i pro vrtulník. První dva lety se 450tkou letos a super. Akorát jsem nechal přes zimu nabité baterky a podle toho také po letu vypadaly= nafouklé, asi 50 cyklů :-(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.03.2014 18:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.10.2009
Příspěvky: 2369
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Dnes byla termika, že byl problém držet éro na dohled. Ještě k tomu dobrá stará parta, prostě nádhera.

_________________
Stork8 (3,82m),Maxi Swift(1,4m) /Futaba T18 SZ /Nabíječ CELLPRO POWERLAB 8/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.03.2014 19:19 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20843
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
U nás se snad už nelítá... Na liduprázdné ploše jsem si dal jeden kotrmelec hned na startu (ta mrcha tráva už roste !!!! ) a pak 2 šestiminutové pohodové lety s Mosquitem. Probudil jsem jimi baterky ze zimního spánku - plně nabité, uskladněné v cca 10°C ve sklepě; vytáhnul jsem je, došťouchnul cca 100mAh do každé sady (spíš pro kontrolu jak moc jsou nabité) a šel na to. Docela slušně jim to slo, po několikaměsíčním lenošení... Turnigy 3s2p 6000mAh 20C co to táhly celou loňskou sezónu. Nenafouklé, tvrdé jako kámen.
Předletová kontrola notně zaprášeného éra (frézování celou zimu...) spočívala v úvaze že pokud to loni i naposled letělo OK, tak to teď přece nebude jiné :-)

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.03.2014 20:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.5.2003
Příspěvky: 7429
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Ale nebyl jsi tam sám...neboj. Nad lesem byla taková mrška co na tebe čuměla..jen pilot byl o 2 km jinde :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.03.2014 20:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2012
Příspěvky: 378
Bydliště: Praha
Zba píše:
Jojo, dneska to bylo fajn. Vylezl jsem ven s jedním érem a dnes se vrátil i pro vrtulník. První dva lety se 450tkou letos a super. Akorát jsem nechal přes zimu nabité baterky a podle toho také po letu vypadaly= nafouklé, asi 50 cyklů :-(


Mám ten samý problém. Jedna baterka se mi nafoukla a to nemá snad ani 20 cyklů. :cry: Naštěstí ještě není hodně nafouklá, ale příště je radši nabiju na skladovací napětí.

_________________
Swift II | T9X(OpenTX)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.03.2014 20:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2011
Příspěvky: 1453
Citace:
Mám ten samý problém. Jedna baterka se mi nafoukla a to nemá snad ani 20 cyklů. :cry: Naštěstí ještě není hodně nafouklá, ale příště je radši nabiju na skladovací napětí.

Nejlepší je pro ně stejně lítání. Ale na vrtulník v zimě mám moc zmrzlé ruce. No zatím dávají dobré proudy, tak uvidíme.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 04.04.2014 0:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12830
Bydliště: praha 5
Dneska se to povedlo, sice obloha taková nijaká, ale sluníčko opravdu vydatně topilo, někdy po poledni jsem prozvonil kámoše, jesti ho nezlanařím na rychlovkové sídlištní lítání, už mi to zvednul na louce kde blbnul s f3k já tradičně tady u nás vyrazil s Culárisem a nakone z toho byli dvě f3k, jedna vydatná pidibublinka za druhou a i s tím elaporovým strojkem se dalo točit už z pár metru nad zemí, byla to alespon pro mě docela zábava se motat s tím upraveným bublinákem na tři metry okolo toho káčka, on už tak v pohodě nebyl, páč mu bylo jasný, že já na svém modelu tolik nelpím a klidně to oživím lehkým kombatem, ale když je ta bublinka malá, musí se o ní hold bojovat :lol:
bylo to dneska fajn, škoda že tu večer sprchlo, to to bude zase stát než to vyschne za houbeles.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dnešní polétání
PříspěvekNapsal: sob 05.04.2014 21:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2011
Příspěvky: 518
Bydliště: Cheb
Obrázky: 5
Nová sezóna, nové letadla, nové fotky. Celý den skoro nefoukal vítr maximálně 2m/s
http://www.rc.hys.cz/

_________________
Jsi druhý, prohráls... http://www.rc.hys.cz/
Graupner MC-15, Alien fm. Svor, Piper L4


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 100  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz