Switch to full style
Pokud máte chuť jen tak tlachat, tak tady je to správné místo... také sem budou admini přesouvat věci, které podle jejich názoru jinam nepatří.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.

Pravidla fóra

Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.
Odeslat odpověď

Re: CIAF

pát 05.09.2014 21:44

Vzdal jsem to. Zítra jdu raději na houby,

Stojánka. Originál je na facebook
Přílohy
10614262_653725214722963_4365971128056379427_n.jpg

Re: CIAF

pát 19.09.2014 6:46

Letos jsem taky vynechal, fakt už jsou mnohem lepší dny nato v Ostravě co se závratně blíží :)

Re: CIAF

sob 02.09.2017 20:56

Omlouvám se za oživení mrtvého tématu 8O
Byl jsem dnes spíš z rodinných důvodů na CIAF v HK. Nechci nic rozebírat, nebojte :lol: Jen jsem byl v šoku z SU 27. Vidět naživo tohle víc než dvacetitunové hovado, které dá 2,3 Mach a 18 000 m dostup, jak letí krokem v harrieru, pak udělá kobru, obkrouží letiště na těsno téměř v nožáku, to je prostě mazec. Neuvěřitelná manévrovatelnost, neskutečná síla a řev motorů.
Živý dojem to nenahradí, ale koukněte třeba sem


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Musím říct, že proti tomu Gripeny vypadaly jak dětské hračky - sice s nataženým pérkem, ale s trochu tuhým řízením.

Jinak čtyři Blaníky ve formaci (Očovskí bačovia) byla tichá nádhera.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Tak sorry a dobrou noc :D

Re: CIAF

ned 03.09.2017 15:16

Ruský letadla jsou nejhezčí.
Odeslat odpověď