Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hobbyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 14:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
Dobrý den, objednal jsem si z číny balík s nějakýma věcima a jednou z nich byla "key chain Camera" kterou si tam přihodil brácha. Všechny věci jsou na skladě až na tu kameru. Už je to skoro 3 týdny co je "BK" ještě před dvouma dny než jsem to objednával byla na skladě ale já neměl ještě peníze na pay-pal tak jsem to objednal i když to bylo BK. Nevíte jaká je maximální doba naskladnění píše se tam něco 37 dnů. Není možné že číňani ji přestali vyrábět a obnoví výrobu až cca. "za půl roku" ? Jestli na ten balík nezapomenou měl jen 300g. ale strati 27 $ se mi nechce.
Jestli o tech dodávkách někdo něco víte, rád se poučím.
Díky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 14:46 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 23.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
30/11/2011 som zaplatil balíček, kde som mal jeden zaisťovák TL 271 /na šróbiky na rozete svojej štvorkolky/.
V tom balíku som mal pre kamoša ešte aj 2 servá + nejaké bužírky.
01/02/2012 to bolo odoslané, nakoľko ma asi 4 dni pred tým /okolo 28/2/2012/ prešla trpezlivosť a lepidlo som vyhodil z objednávky... údaje som uviedol presne, nakoľko som sa teraz díval na HC v histórii...
To lepidlo nie je ešte ani dnes a to mám naň zadanú notifikáciu...
Momentálne sa už dívam čo je skladom, okrem pár osvedčených vecí /hxt900, regulátory PLUSH/, ktoré viem že pravidelne naskladňujú.

PS: aj na tú digitálnu posuvnicu som čakal asi 2 mesiace.
PS2: môže sa stať že dnes to vyhodíš, za 3 dni ti to pošlú a na 4. deň to dostanú na sklad, chcem to dobre rozmyslieť a zmieriť sa s tým...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 15:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
napsa někam na HC asi nejde co? :) :oops:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 15:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
ni už tam mají napsané dole
"goods will be available within 30 days" tak jsem zvědav :) ten měsíc bych to ještě vydržet mohl :)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=13447


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 15:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
paplik píše:
napsat někam na HC asi nejde co? :) :oops:

Obecně jde po přihlášení ke svému účtu na HobbyKingu buď přes on-line chat viz tento odkaz nebo přes webový formulář Support Centre viz tento odkaz.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 15:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
nebo počkej pár dnů a u objednávky /odhad cca týden/se ti objeví možnost,změny či zrušení a můžeš si vybrat, vyhodit to co je bk, nebo to celé zrušit či místo toho něco přidat jiného a prachy ti vrátí v bonusu, nebo doplatíš......no i když mě přes chat nabídli i refundaci na paypal.

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 16:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
corsair píše:
nebo počkej pár dnů a u objednávky /odhad cca týden/se ti objeví možnost,změny či zrušení a můžeš si vybrat, vyhodit to co je bk, nebo to celé zrušit či místo toho něco přidat jiného a prachy ti vrátí v bonusu, nebo doplatíš......no i když mě přes chat nabídli i refundaci na paypal.

Ano je to tak. Při rušení zboží nebo i celé objednávky přes zmíněnou volbu přímo v eshopu peníze naběhnou pouze formou bonusu, který se dá využít při následujících nákupech na HobbyKingu, ale ne jinde. Pokud někdo chce peníze vrátit na PayPal účet pak si to musí vyjednat buď přes chat nebo napsat přes webový formulář na Support Centre.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 18:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 20.1.2012
Příspěvky: 354
Myslim, ze to vraceni penez formou bonusu neni na skodu, pokud tam clovek nakupuje casteji, rad to potom pri pristi objenavce najde :wink:

Ja jsem zas kolikrat resil i prkotinu, ktera by byla zahodno objednat z Nemecka, kdyz uz je ta urcita vyhoda EU, ale tam je takovej zoufalej nedostatek vseho, ze to je fakt skoda, clovek to ma za rohem, ale vetsina vyprodana/spousta sortimentu vubec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 19:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2008
Příspěvky: 1328
Bydliště: Praha-západ Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 30
Ale pozor,při zrušení celé objednávky ti vrátí ve formě bonus budů pouze cenu zboží, NE poštovné. Nebo po vyjmutí větší (těžší) položky a tím se můžeš dostat do nižšího poštovného, tak opět rozdíl v poštovném nevrací.
Refundem jde zpět celá částka. :wink:

_________________
K létání nepotřebuji mít v dosahu trafostanici...


Naposledy upravil pikus 1 dne stř 28.03.2012 19:20, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 19:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 2308
Bydliště: Liberec
Mne veci z HK objednava kamos, ale pokud vim, tak v zaplacene objednavce se u BK veci objevi po 14 dnech ikonka Storno. Tim muze kupujici tyhle veci vyhodit z kosiku a uvolnit objednavku. Penize jdou do bonusu. Postovne se neprepocita.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 19:21 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 23.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
Cez chat sa dá pekne aj vymeniť tovar, teda niečo vyhodiť a niečo prihodiť, napríklad aby bola objednávka naplno využitá, čo sa týka poštovného...
Aby ti napríklad 2 servá neprišli v balíku, kde je ešte pol kila voľného zaplateného miesta...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 19:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2008
Příspěvky: 1328
Bydliště: Praha-západ Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 30
Doplnil jsem (upřesnil..)

_________________
K létání nepotřebuji mít v dosahu trafostanici...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 19:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Joza píše:
Ja jsem zas kolikrat resil i prkotinu, ktera by byla zahodno objednat z Nemecka, kdyz uz je ta urcita vyhoda EU, ale tam je takovej zoufalej nedostatek vseho, ze to je fakt skoda, clovek to ma za rohem, ale vetsina vyprodana/spousta sortimentu vubec.

Německý sklad má jen cca 5% ze sortimentu oproti centrále HobbyKingu, a to i když je v rámci HobbyKingu největším ze všech satelitních skladů dokonce větší než ten v USA. K satelitním skladům samozřejmě nepočítám centrálu v HongKongu. Centrála v HongKongu není z hlediska rozsahu položek zboží uváděných skladem srovnatelná s žádným ze satelitních skladů HobbyKingu po světě. Sklad v Německu existuje už nějakou dobu, ale zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se nějak výrazněji rozšířil jeho sortiment. Důvodem bude nemalý nárůst nákladů, který by výraznější rozšíření sortimentu skladem ať už v Německu nebo i dalších satelitních skladech jejich provozovatelé museli akceptovat a tak stávající malý sortiment, jen s občasnými drobnými obměnami, zřejmě v satelitních skladech mimo centrálu zůstane na dlouho.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 19:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 20.1.2012
Příspěvky: 354
Diky za doplnujici info.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hobyyking naskladnění
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 20:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2011
Příspěvky: 1037
Obrázky: 0
já též díky zkusím něco přes ten chat zpáchat no tu kameru bychaj rád objednal... nechápu proč ji nevyrábá když je o ni takový zájem...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz