Switch to full style
RC házedla - kategorie, která má hodně blízko k "opravdovému" sportu.
Odeslat odpověď

Re: Přijímač a vario pro F3K

čtv 09.11.2017 23:09

Vzal jsi to nejspíš na tom aku, protože je na něm obvykle napsané jmenovité napětí článku 3,7V.
Jelikož můžeš vybíjet od 4,2 do cca 3,5V, máš dobrou rezervu. Bude to v pohodě, jak psal Qjuar.

Re: Přijímač a vario pro F3K

pát 10.11.2017 5:08

No asi do toho pujdu ;)diky za info

Re: Přijímač a vario pro F3K

čtv 25.01.2018 19:42

Tak prijimac uz je doma, uz je sparovany ted jeste pockat na vikend a vyletet...snad vyjde pocasi ;)

Re: Přijímač a vario pro F3K

čtv 25.01.2018 22:54

Tak si to užij :)
Nevím, kde házíš, ale v zimě bacha na myší díry - jednou jsem se díky ní málem přerazil :lol:

Re: Přijímač a vario pro F3K

pát 26.01.2018 11:03

Z 99% hazu na breclavskem letisti a tam sem na mysi diru zatim nenarazil ale jednou jsem tam potkal krtinec:)...ale az se trochu umoudtri pocasi chtel bych vyjet i nekam jinam, na nejaky kopec at ten prijimac poradne otestuju :)

Re: Přijímač a vario pro F3K

sob 27.01.2018 14:14

Tak dneska po letani a docela me znepokojuji dve veci...zkousel jsem na zemi RSSI a hlasil mne vysilac nizky signal a to jsem byl od letadla cca 100m, anteny mam normalne ven z kabinky....a druha vec, kdyz pri hodu prepinam rezim na normal nechal jsem si hlasit vysku a ta je cca a 5-8 m nizsi nez kdyz mrknu na vysilac...

Re: Přijímač a vario pro F3K

úte 30.01.2018 20:32

Tak RSSI v poradku (po mrknuti na video o Range testu) ale stale nevim proc mne hlasi tu nizsi vysku nez je na displeji radia

Re: Přijímač a vario pro F3K

pon 21.06.2021 9:44

Ahoj...trochu obnovím a aktualizuji vlákno.
Dřive nebo později mi doma přistane 1. F3K a rád bych jsem si připravil vybavení.

Jaký přijímač (ideálně s variem nebo vario k tomu) použít? Chtěl bych to napájet pouze 1S. Serva budou 4x KST
Mám vysílač Radiomaster TX16S (openTx) s multiprotokolem, tak těch možností mám celkem dost.

Zatím se mi nejvíce líbí FrSky G-RX6, který má rovnou vario. Bohužel není nikde skladem...

Nějaké další vhodná řešení?

Re: Přijímač a vario pro F3K

pon 21.06.2021 10:14

Jeho nástupcem je GR6 a v RCstudiu ho mají skladem.

Re: Přijímač a vario pro F3K

pon 21.06.2021 10:55

Linj píše:Jeho nástupcem je GR6 a v RCstudiu ho mají skladem.


Vím, ale bohužel je to s protokolem ACCESS, který mi už vysílačka nepobere...právě verze G-RX6 jela ještě na accst D16, který umí i moje vysílačka.

Re: Přijímač a vario pro F3K

pon 21.06.2021 10:58

Jenže to je Access a to nepřipojí k vysílači s multimodulem

Re: Přijímač a vario pro F3K

pon 21.06.2021 11:04

leve89 píše:Ahoj...trochu obnovím a aktualizuji vlákno.
Dřive nebo později mi doma přistane 1. F3K a rád bych jsem si připravil vybavení.

Jaký přijímač (ideálně s variem nebo vario k tomu) použít? Chtěl bych to napájet pouze 1S. Serva budou 4x KST
Mám vysílač Radiomaster TX16S (openTx) s multiprotokolem, tak těch možností mám celkem dost.

Zatím se mi nejvíce líbí FrSky G-RX6, který má rovnou vario. Bohužel není nikde skladem...

Nějaké další vhodná řešení?


FrSky G-RX8 ti tam nevojde ? Tento este v RC studiu maju. Cena je rovnaka a bezi aj na ACCST. Pouzivam ho vo vetroni , spolahlivy prijimac...

RC STUDIO píše:FrSky G-RX8 ...kompatibilita: ACCST D16 mód / ACCESS
Naposledy upravil Miro_V dne pon 21.06.2021 11:07, celkově upraveno 1

Re: Přijímač a vario pro F3K

pon 21.06.2021 11:05

Akorát bacha, pokud by jsi chtěl někdy na soutěž, tak pravidla F3K přijímače s variem nepovolují. A deaktivace varia nestačí.
Jinak na učení se je vario moc fajn věc...

http://souteze.f3k.eu/home/info-prijimace-s-variem

Re: Přijímač a vario pro F3K

pon 21.06.2021 11:51

G-RX8 jestli se vleze, tak to netusim...budu to montovat do Progresse

No možnost by byla ještě externí čidlo, ale nevím jak se to vměstná do trupu, ale především jak by to bylo s vyvážením po vyjmutí čidla...

Zatím se mi jeví Frsky přijímače jeko dobrá volba...fungují již od 3,5V....doma mám Radiomaster 4ch a 6ch, ale ty fungují od 3,7V
Odeslat odpověď