Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21.09.2007 19:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.2007
Příspěvky: 252
Bydliště: Vrchlabí
Vasine, né že budeš kšeftovat s tím mým domácím videem s Obludou, nebo maximálně tak v Čechách :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21.09.2007 21:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2006
Příspěvky: 923
Bydliště: Vsetín
JJ píše:
Fox píše:
Nezkušený konstruktér teoretik radí 2° ... :oops:

Já nevím ale řekl bych že se to odvíjí od tvých osobních požadavků na "hodnost" letadla


"Hodnost" veliká:) Stačí kdyby to zvládlo lehkou základní akrobacii.. Jen ten profil na Stylusu se mi zdá dost tlustý, žádný fofrník do větru to asi nebude

Aha - no tak když už mám tu hodnost ;) někde jsem čel e stranová sabilita se dá zvýšit použitím dopředného šíp křídla. tak místo vzepětí zkusit tady toto.

někdy v budoucnu bych si strašně rád postavil nějakou variabilní poletuchu na které by bylo možné jednoduše mněnit nejrůznější úhly všeho možného. Aby si to člověk mohl ověřovat v praxi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 22.09.2007 8:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2007
Příspěvky: 278
Citace:
...a udelam jedno kridlo normalni usaty bez kridelek


Pozor na to: odstrředivá síla při hodu se snaží křídlo narovnat a tím pádem ucho odlomit (vyzkoušeno :( ). Ale lítat se s tím nechá.
M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.10.2007 19:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
na hobby bylo k videni a k prodeji na stanku JR model hazedlo DLG/HLG se 4 servy v cene za cca 2000 ,- Kc - rozpeti sice 1200 mm ale na blbnutí a ta cena !


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.10.2007 19:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2003
Příspěvky: 124
nepovídej! Nemáš fotku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.10.2007 20:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.5.2006
Příspěvky: 97
Cena se servy byla necele 3000, vypadalo jako angel co maji v hangaru, ale melo kridylka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.10.2007 8:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.9.2006
Příspěvky: 1201
Je to tenhle

Obrázek

Koupil jsem ho, za 2190 mi se 4 nanoservama a hezky čistě udělaný, v podstatě hotový mi přišel jako dobrá koupě.
Přijímač jsem měl mikro MGM, 5. kanál přeprogramovaný jako 6., tedy křidélka naprogramované s diferenciály a také jako klapka, baterie 4xAAA 800mAh NiMH v podstatě přesně model vyvážila svými 53 gramy.
Dneska zde počasí vypadá, že by to šlo jít konečně vyzkoušet....

A zde stránky výrobce http://www.bluearrow-rc.com/en/product.php?intClassID=30 je tam i malé video.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.10.2007 17:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
rozhodne napis jak to dopadlo - malem jsem ho koupil - ale uz mam preerovano....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12.10.2007 16:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Benešov u Prahy
Ja jsem si ho taky koupil.
Vybral jsem si zlute provedeni, protoze si mi vic libilo. Ale to asi byla chyba. Zluta folie je uplne hladka, na rozdil od te bile ktera je naomak tak trochu jako papir. Postavene je to ciste, ale muj kus je dost zkrouceny. Leva polovina kridla ma pozitiv, uz jsem to dvakrat zkousel rovnal ale jeste to neni ono. A krive je i gondola vuci ocasnim plocham. Tam pomohl smirgl a prouzek balsy aby kridlo sedelo tak jak ma.
Nejvetsi past ale cekala v jednom prodluzovacim servokabelu v kridle: U serva je konektor udelany z konektorove listy do PC. K plastovemu vylisku drzici jednotlive piny pridal vyrobce aktivne jeste malou desticku z kuprexitu kterou prochazi jednotlive piny. Zrejme je rezou z nejakeho odpadu z vyroby a "podarilo" se jim vybrat desticku ktera ma vsechny tri otvory vodive spojene. Nastesti jsem ten zkrat nasel driv nez se neco spalilo (aspon doufam...)
Prozatim mame za sebou ctyri letova odpoledne. Ja se ucim hazet a eroplan litat :D . Ze zacatku nechtel moc klouzat. Zkusil jsem turbulator na kridle a zmensit uhel serizeni. Soucasne jsem posunul teziste dozadu, ted jsem zhruba na 40%. Porad se mi ale nedari ho vyhodit dostatecne vysoko. Momentalne hazu odhadem tak do deseti metru. Letovy cas je prumerne 30 s. Tento vikend chci zkusit udelat vetsi SOP, to by mohlo pomoct k dosazeni vetsi vysky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz