Switch to full style
RC házedla - kategorie, která má hodně blízko k "opravdovému" sportu.
Odeslat odpověď

Re: Pořízení mikro házedla

úte 06.09.2016 20:42

BoBik_CZ: ten limit není hraniční, ale znám se, budu to posouvat pořád výš a výš a to bych nerad :) Bazaru se nebráním.
S tím ovladačem to chápu, tak ten jde vyměnit vždy, ale když ho mám k dispozici, proč to nezkusit. Spolehlivý, co si vzpomínám, byl.

JiriB: o hmotnosti jsem už četl. Ta mrška z HK má 130g bez "výbavy". Ale rozpětí je jen 950mm.

Takže nějaký létaný F3K je jistá možnost? Lepší než něco nového z Číny?
Jak je to s materiály z pohledu odolnosti/možnosti oprav?

Re: Pořízení mikro házedla

úte 06.09.2016 22:26

Pokud se nebráníš stavbě, na mě čeká Mimi, ale ještě jsem se k tomu nedostal. :roll: http://www.f3k.nl/index.php?id=3
A s cadetem.. no, měl jsem, taky jsem se brzy (po půl roce) zbavil. Teď ho mám v záloze jako žákovský a na sim a tak.

Re: Pořízení mikro házedla

úte 11.10.2016 17:25

Tak jsem se díval po republice na mini házedla do 1m a krom LS model vůbec nic. Chtěl bych do 1m s křidýlkama.
Moji synové 4,5 a 7 let chtějí se mnou na letiště a destiny přepravovat tak, aby nedošlo k poškození popř. si ji vzít s sebou je nemyslitelné. I když by to šlo, je to dost nepohodlné a komplikované.
Všechno jsem už pročetl a nic. Ideálně celokompozit. Do Ypsi jsem volal a nikdo už delší dobu nebere. Když bude nejhůř, zkusím microna, ale chtěl bych něco ve stylu opravdovýho F3K, ale menší.
To fakt nikdo nevyrábí popř. nevozí z venku nic takovýho?

Re: Pořízení mikro házedla

stř 12.10.2016 5:35

Ahoj,
Chalani z Bratislavy robia Discovery Micro. Rozpätie má 77 cm a váhu okolo 60g a lieta veľmi slušne. Skús sa na nich nakontaktovať. Jedná sa o Mata Smyčku. Ak nemáš kontakt napíš SZ, pošlem Ti.
Fotky k Discovery nájdeš tu:
https://plus.google.com/u/0/111026646161609669393

Ferino

Re: Pořízení mikro házedla

stř 12.10.2016 6:12

Akurát som mu to chcel aj ja napísať :D si ma predbehol Ferino :D

Re: Pořízení mikro házedla

stř 12.10.2016 8:05

Děkuji moc. Už jsem včera ohledně toho dostal do SZ doporučení a večer jsem poptal u výrobce. Takže čekám na reakci. Jak jsem začal s F3K poměrně nedávno, mám toho v hlavě tolik, že jsem téma s discovery nedočetl do konce a mylně jsem z toho vyvodil, že se jedná o soukromý projekt.
Přesně takovou poletuchu jsem hledal, tak snad se podaří zajistit jeden kousek a taky doufám, že cena nebude astronomická.

Metrovka pořešená díky reakci na fóru.
Děkuji všem za rady v SZ.

Re: Pořízení mikro házedla

pát 21.10.2016 9:35

Tak zatím se to vyvíjí dobře. Další vývoj bude až po vánocích. Od kluků ze slovenska to mám výhledově v plánu, ale původně jsem cílil na 1m a podařilo se, je to doma.
Serva 3x D-47, aku 1s li-pol kolem 300mAh, přijímač 5g bez varia. Vypadá to slibně.
Co mi přijde docela zajímavý, je kryt kabiny zespod a výborná je i výška trupu, kdy lze poměrně snadno vybrat i plochou li-pol potřebné kapacity a ideálně umístit co nejblíže do špice spolu s přijímačem bez krabičky.
Přílohy
prcek.jpg

Re: Pořízení mikro házedla

sob 22.10.2016 20:07

A čo to je?

Re: Pořízení mikro házedla

sob 22.10.2016 20:43

Od gwska jiri-model, metrovej prcek.

Re: Pořízení mikro házedla

ned 23.10.2016 10:27

Ahoj nemáš nějaky odkaz na web na toho pecka dik


Sent from my iPhone and I will remove the signature

Re: Pořízení mikro házedla

ned 23.10.2016 10:56

web nema. ma ted na modelbazaru verzi jen ze skla. po e-mailu nebo tel. se da zeptat.
ocas je 4balza k vybrouseni a nalakovani. jak ho budu davat dokupy uvidim, kolik bude ocasek vazit, jestli tam nedam neco dvojkovyho z normalniho hazedla.

Re: Pořízení mikro házedla

ned 23.10.2016 11:21

Diky


Sent from my iPhone and I will remove the signature

Re: Pořízení mikro házedla

pon 07.11.2016 23:37

Zdravím,
zalíbilo se mi to malé házedlo Prcek. Tak jsem o tom začal pátrat na netu a narazil sem na stránky výrobce. Případnej odkaz je zde: www.jiri-model.cz
Sám jsem si již objednal Prcka a těším se na to až dorazí.
Odeslat odpověď