Switch to full style
RC házedla - kategorie, která má hodně blízko k "opravdovému" sportu.
Odeslat odpověď

Re: Homemade balzové házedlo ORCA

ned 21.01.2018 22:18

Pročti si celé vlákno od začátku tím zjistíš čím to lidé osazují= spočítáš si na kolik tě vyjde vybavení, dále se dozvíš kdo tu na to dělá výřezy + kde se dá koupit plánek a myslím že i ceny výřizů a plánku se dozvíš :-)
Také jsem celé blákno četl když mělo 15 stránek

ned 21.01.2018 22:22

Ok. Prečítam si.
Ďakujem za radu

ned 02.09.2018 10:30

Ahojte :-)
po case som sa rozhodol aj ja skusit poskladat si Orcu. Plan mam doma, niektore diely uz pripravene.. Avsak dostal som sa k otazke, akym sposobom spojit obe polovice kridla dohromady. Kedze kridlo ma vzpatie do pismena V, tak prave a lave trojrebro sa nemozu dotykat celou plochou (alebo som niekde spravil chybu? :-) ). Vychadza mi teda, ze v spodnej casti medzi trojrebrami vznikne medzera. Ako ste tuto medzeru riesili? Preliali ste ju Epoxy1200?

ned 02.09.2018 12:02

Ahoj, já si matně vzpomínám, že jsem ty žebra malé půl šikmo podle vzepětí.

Pak tam byla minimální mezera. Kouknu se do popisu jestli to tam není tak napsané.

ned 02.09.2018 13:48

A to je problém dotýkající se zebra uprostřed před slepením zbrousit do požadovaného tvaru pod úhlem aby se dotýkali celou plochou? Já myslím že pokud si postavíš celý model, tohle by také neměl být velký problém udělat....

ned 09.09.2018 15:56

Dnes dostala moje Orca čenichovku...po odhodu nereagovala na řízení a pod uhlem cca 40° to narvala do zeme az se zaprasilo! Odnesl to trup pod kabinou a utrhla se deska se servy...

Opravitelné to je a příčinou byla patrně vysílačka, která půjde do servisu...
Přílohy
IMG_20180909_153343.jpg
IMG_20180909_153352.jpg
Odeslat odpověď