Switch to full style
RC házedla - kategorie, která má hodně blízko k "opravdovému" sportu.
Odeslat odpověď

pát 08.06.2007 21:11

http://f3kmaniak.ic.cz/1.JPG

snad mluví za vše je to vedený v celouhlíkovým křídle a žádnej problém,bez této úpravy rex 7 rušil celkem dost

pát 08.06.2007 21:15

vyzera to zaujmavo

ned 10.06.2007 21:23

nejlepší možnost sehnat starýho shulzeho nebo teď zkoušim to PCMko R146IP to zatim (asi 15 let. h.) funguje paradně

čtv 16.08.2007 11:57

A nemate někdo zkušenosti, nebo aspoň zprávy o tom jak funguje MPX RX-6-SYNTH light?? A nebo MPX micro IPD?

btw. F3K Maniac jak napojuješ anténu mezi křídlem a trupem?

levny prijimac

čtv 23.08.2007 19:35

Zdar panove, chtel bych si ted koupit levnejsi jety f3k a tak si rikam ze by mi do toho mohl snad stacit i levnejsi prijimac. Ty co tady doporucujete sou na ne moc drahy. Co myslite ma zvolit radeji micropřijímač HFS-05 MS 35MHz nebo MS Composit:Micropřijímač MS-027 35 MH anebo Rex 4 MPD 35MHz FM
?
Cenove a kanalove mi pripada dobrej ten prvni ten Hitec vysílačku mám Optic6. Poradíte?

pát 24.08.2007 1:28

mám taky optica a v F3K přijimač HITEC HFS-05MS 35MHz a jede to v pohodě....!!! :wink: 8)

sob 25.08.2007 23:10

za prve: ode dneska jsem clenem F3K klubu, koupil sem litaneho Gladiatora II :D
za druhe: jaky prijimac? jeden doporucuje Graupner R700 druhy zase ze ne ze je to stary prijimac.. ikdyz ho vyrobce doporucuje.. dalsi Schulzeho 8,35 ale jen pry do poloviny 2006 a druhy zase jedine Schulzeho.. sakra chlapi ak se dohodnete :-)
Mam Optica 6 a nemuzu tedy pouzit PCMko.. mam zacatecnicky dotaz: jaky je duvod nepouzit Hitec Electron 6 s dualnim smesovanim? lital sem s nim na hranici viditelnosti v EasyGliderovi a vzdy v pohode. Nechci zatim na souteze, litam sam nebo ve dvojici takze me provoz na vedlejsich 10ti kanelch zase tak nebere..
diky

ned 26.08.2007 10:16

Dawit píše:za prve: ode dneska jsem clenem F3K klubu, koupil sem litaneho Gladiatora II :D
za druhe: jaky prijimac? jeden doporucuje Graupner R700 druhy zase ze ne ze je to stary prijimac.. ikdyz ho vyrobce doporucuje.. dalsi Schulzeho 8,35 ale jen pry do poloviny 2006 a druhy zase jedine Schulzeho.. sakra chlapi ak se dohodnete :-)
Mam Optica 6 a nemuzu tedy pouzit PCMko.. mam zacatecnicky dotaz: jaky je duvod nepouzit Hitec Electron 6 s dualnim smesovanim? lital sem s nim na hranici viditelnosti v EasyGliderovi a vzdy v pohode. Nechci zatim na souteze, litam sam nebo ve dvojici takze me provoz na vedlejsich 10ti kanelch zase tak nebere..
diky


jak sem ti řikal hitec ma slaby filtrovani a v celouhlíkovim letadle nemůže fungovat v easygliderovi neni co by ten přijímač rušilo (až na okolní jevy). kup si toho rexe 7mpd je to levný a i mě to tam fungovalo

ned 26.08.2007 10:32

jo jo ale nejde tak ani o cenu.. stovka sem nebo tam je jedno, spis aby to fungovalo na 100%, klidne si priplatim za Schulzeho kdyz budu mit jistotu ze je lepci..
jo hele zapomel sem si napsat vychylky. A pri kolik voltech vyndavas baterky z era?

ned 26.08.2007 11:32

r700 odoláva snád všetkému... kamarát ju mal s predĺženou anténou v celouhlíkovom F3J a žiadne rušenie...

ned 26.08.2007 15:23

helbo píše:r700 odoláva snád všetkému... kamarát ju mal s predĺženou anténou v celouhlíkovom F3J a žiadne rušenie...

asi kus od kusu kámoš na něs spadnul a od tý doby....

ned 26.08.2007 21:38

Děkuji zdvořile za odpověď :oops: bude mi fungovat 2,4GHz přijímač v gondole uhlík/kevlar, ocas dural nebo nebude? Asi ne co? prodloužení anten nepřipadá v úvahu. Je tedy možné použít 2,4 v DLG nějakým způsobem nebo ne?
To Polynom: když používáš 146 ip máš nastavenou antenu vyvedenou křídlem nebo jen ven z gondoly? Díky.

pon 27.08.2007 10:07

F3K Maniac píše:Schulze ano ale jedine pokud má někdo doma starej typ ty nový jsou na ho... protože při zahlcení mu trvá 5sekund než se obnoví kolega na něj rozbil novýho aspirina a na závodech jsem to řešil s rakušákama a taky s nim nejsöu spokojený R700mám a no problem ale tzed mám na test R770S a je super vřele doporučuji


hele a kde se da koupit ten R770S.. na graupner.com sem ho nenasel.. je to normalni FMko nebo PCM? Ja mam Optica..
Bude lepsi do celouhlikace Rex 7MPD nebo G R700?

pon 27.08.2007 10:09

Yanek píše:Děkuji zdvořile za odpověď :oops: bude mi fungovat 2,4GHz přijímač v gondole uhlík/kevlar, ocas dural nebo nebude? Asi ne co? prodloužení anten nepřipadá v úvahu. Je tedy možné použít 2,4 v DLG nějakým způsobem nebo ne?
To Polynom: když používáš 146 ip máš nastavenou antenu vyvedenou křídlem nebo jen ven z gondoly? Díky.


ta 2,4GHz by ti fungovat měla bez problémů, třeba pylonáři to používaj a maj éra celouhlík....

u tý futaby mám anténu jen ven z gondoly protože má pouze 0,5m anténu a abych jí mohl dát do křídla potřebuju 1m a prodlužovat anténu na dvojnásobek se mi zdá barbařina

pon 27.08.2007 16:03

ve finale to doslo tak daleko ze mi u Vanoucha doporucili spis Electron 6 nez Graupnera R700 a to uz bylo fakt moc.. tak sem nakonec koupil Graupner R700... snad budu mit stesti na dobry kus :-) nakonec to doporucuje i vyrobce Gladiatora tak proc mu neverit.. a jestli to na nej spadne tak kontakt na nej mam :-)
Odeslat odpověď