Switch to full style
RC házedla - kategorie, která má hodně blízko k "opravdovému" sportu.
Odeslat odpověď

Re: F3k s turnigy

pát 16.11.2012 9:36

Mercedes i Trabant mají 4 kola a volatn :D

Re: F3k s turnigy

pát 16.11.2012 10:02

PatMat píše:Mercedes i Trabant mají 4 kola a volatn :D


Myslel jsi to nějak takhle? :D
Přílohy
img032541.jpg

Re: F3k s turnigy

pát 16.11.2012 11:10

Normálně si nainstaluj companion9x a na foru 9x si stáhni nějaký f3k template , drag and drop do programu , a můžeš si ten template projít na počítači a uvidíš , co všechno tam má naprogramovaný.

Re: F3k s turnigy

pát 16.11.2012 11:53

na F3K snad nepotrebujes nic extra

Re: F3k s turnigy

pát 16.11.2012 11:58

Také mi uniká význam pořízení drahých vysílaček, když do Open9x jde všechno nabouchat (4let. rezimy - start, normal, rychlost, termika) a díky FrSky se s kvalitou přenosu dostáváme na podobnou úroveň. Jen je potřeba vnitřní kontrola vysílačky z důvodu mechanických chyb.

Re: F3k s turnigy

pát 16.11.2012 14:17

czpredseda píše:
PatMat píše:Mercedes i Trabant mají 4 kola a volatn :D


Myslel jsi to nějak takhle? :D

To je bomba :-)

Re: F3k s turnigy

pát 16.11.2012 14:34

oplu píše:Také mi uniká význam pořízení drahých vysílaček, když...
Nie všetci delia veci na lacné a drahé. Mnohí našťastie kupujú podľa iných, podstatných kritérií. :wink:
oplu píše:Jen je potřeba vnitřní kontrola vysílačky z důvodu mechanických chyb.
Už len kvôli tomuto by som podobný vysielač nikdy nekúpil...

Re: Jaký vysílač pro F3K?

sob 17.11.2012 18:44

Ono je to totiž tak, při odhodu F3Káčka házejí také vysílač, tak proto tenhle výběr. :lol:

Re: F3k s turnigy

sob 17.11.2012 21:12

maroslong píše:
oplu píše:Také mi uniká význam pořízení drahých vysílaček, když...
Nie všetci delia veci na lacné a drahé. Mnohí našťastie kupujú podľa iných, podstatných kritérií. :wink:
oplu píše:Jen je potřeba vnitřní kontrola vysílačky z důvodu mechanických chyb.
Už len kvôli tomuto by som podobný vysielač nikdy nekúpil...


Maroš, nedá mi to... :D
A co třeba Dx6i - ta je v pohodě?
Nebo už vzpomínaná Aurora?

Re: Jaký vysílač pro F3K?

sob 17.11.2012 22:50

Ale Ríšo :wink:
Ja neviem či je Dx6i ani Aurora v pohode, nemám ich. A všimni si, že som napísal "podobný vysielač" a nie konkrétny typ. Vysielač je pre mňa vec, na ktorej závisia nie len "životy všetkých mojich modelov", navyše mám na rozdiel od modelov vždy len jeden a chcem s ním proste byť po všetkých stránkach spokojný. S "polotovarom", ktorý treba rozoberať, kontrolovať, upravovať, zmieriť sa s tým ako vyzerá a akého je pôvodu... proste neviem prečo by som to všetko robil. :roll: Ak to niekoho baví a nevadí mu to, jeho vec. A nakoniec, je to len môj názor, nie dogma :wink:
Naposledy upravil maroslong dne sob 17.11.2012 23:03, celkově upraveno 1

Re: Jaký vysílač pro F3K?

sob 17.11.2012 23:01

Jazykove okienko: http://www.youtube.com/watch?v=9c3N8Y9TgZI&feature=plcp

Re: Jaký vysílač pro F3K?

ned 18.11.2012 12:54

Nic proti Turnigy, ale já než jsem trochu dal techniku hodu, tak asi 2x moje bývalka ECLIPSE7 taky letěla, no spíš upadla. Naštěstí se jí nic nestalo, kromě pochroumané 35GHz antény. Ulítnout mi teď Futaba F12 tak si asi hodím mašli.

Re: Jaký vysílač pro F3K?

ned 18.11.2012 13:43

Ale šak jo, myslím že málokdo zná její limity (T9x) tak jako já, jen se jí musím zastat když je udávaná jako asi jediný shit a mnohem větší shity jsou tiše opomíjeny a respektovány, přitom se jich používá možná i víc a určitě na mnohem nebezpečnější a dražší modely :)

Létá někdo F3K s pultem? Snad se to taky dá chytit při rotaci rukou jako palcovka? I když tak pohodlné to určitě nebude a na "bednu" na závedech asi taky ne :)

Re: Jaký vysílač pro F3K?

ned 18.11.2012 13:49

No teda měl jsem teď tři týdny pujčenou spectrum DX7 na 130X , a nyní 130X lítám s 9X , takže můžu porovnávat , a DX7 ani hardwarovým provedením není lepší kousek.

Re: Jaký vysílač pro F3K?

ned 18.11.2012 14:32

Zopár pultov som na pretekoch videl, kto to bol si konkrétne nepamätám a hádzali aj lietali. Každopádne mi to pripadá trochu neohrabané a ťažkopádne. Samo z môjho pohľadu. Kedysi dávno som skúšal pult, ale nesedelo mi to a vrátil som sa k palcom. Pri akrobatení a inom poletovaní používam obyčajný popruh, pri Káčkovaní nič, držím len v rukách. Zahodiť vysielač sa mi zatiaľ nepodarilo, ale verím že sa to stať môže. Hlavne ak pilot po otočke vo vzduchu nejak blbo dopadne alebo sa pošmykne a zvíťazí obranný reflex proti rozbitiu huby pri páde. :lol:
Odeslat odpověď