Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mix kridelka -> vyskovka
PříspěvekNapsal: pon 13.08.2012 21:15 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.11.2009
Příspěvky: 583
Bydliště: Kroměříž
Tak jsem dnes byl zase letat a nakonec jsem musel opet do cumaku pridavat olovo, pac to bylo moc lehke na cumak. Takze se mi teziste posunulo vice dopredu nez je doporucena hodnota 80 - 85 mm. Jsem si jisty, ze jsem nekde mezi 80 - 75 mm a to mozna jeste krapet posunu, ale prijde mi, ze to leta lip. Dnes hodne foukalo, "vetrny tunel" byl temer vodorovne po celou dobu, ale co se dnes nestalo, chytl jsem dnes neco, nevim zda to byl tak silny vitr ci tam byla termika, ale ve vzduchu jsem vydrzel 5 minut. Jsem za to moc rad, ze se to povedlo ;) Ale tocit to stale neumim, vzdy se s letadlem spise propadnu ...

_________________
Frsky X9 Lite S
DLG Toro 1m (FrSky G-RX6, 4x Dymond D47, 1S Lipo 300 mAh)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Mix kridelka -> vyskovka
PříspěvekNapsal: úte 14.08.2012 5:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2008
Příspěvky: 560
Bydliště: Ústí nad Labem
Obrázky: 0
Tak to ti gratuluji, a zároveň si myslím, že to máš asi hodně těžké na zadek. Zvaž celý model kolik ti to dá i s tím olovem ve špici. Možná by to chtělo nějak odlehčit ocasky, tzn jak ti tam drží výškovka. Jestli tam nemáš moc lepidla anebo velký kolíček a šroub co jí drží.
Napiš nebo vyfoť jak to máš.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mix kridelka -> vyskovka
PříspěvekNapsal: úte 14.08.2012 7:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
b3hcz píše:
Tak jsem dnes byl zase letat a nakonec jsem musel opet do cumaku pridavat olovo, pac to bylo moc lehke na cumak. Takze se mi teziste posunulo vice dopredu nez je doporucena hodnota 80 - 85 mm. Jsem si jisty, ze jsem nekde mezi 80 - 75 mm a to mozna jeste krapet posunu, ale prijde mi, ze to leta lip. Dnes hodne foukalo, "vetrny tunel" byl temer vodorovne po celou dobu, ale co se dnes nestalo, chytl jsem dnes neco, nevim zda to byl tak silny vitr ci tam byla termika, ale ve vzduchu jsem vydrzel 5 minut. Jsem za to moc rad, ze se to povedlo ;) Ale tocit to stale neumim, vzdy se s letadlem spise propadnu ...


doporučuju si přečíst nějakou literaturu o nastavení těžiště a jeho vliv na let. podle Tvých příspěvků v tom máš slušnej maglajs a některé Tvoje teorie Ti zatím určitě škodí


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz