Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.03.2007 17:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Na Borku 1604 Jirkov 43113
To becker,panelak prehodim hodnekrat jsem to zkousel.jinka muje ero pri bezvetri leti z promerneho hodu minimalne 2min pokazde


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.03.2007 17:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Na Borku 1604 Jirkov 43113
to becker,byl jsi vubec nekdy na soutěži f3k???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.03.2007 20:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
To becker: haha... a jak myslíš že měřej vejšku třeba v f3b? kdy era litaj po vystřelu třeba i přez 100m? Pokud nevěříš nevěř, panelák ti přehodim pokud mi ho přitáhneš na letiště


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.03.2007 20:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Na Borku 1604 Jirkov 43113
ja taky a kdyz postavis 2na sebe tak minimalne do pulky druhyho taky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.03.2007 23:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2004
Příspěvky: 192
Bydliště: Třebechovice pod Orebem
Měřili jsme starty F3J a když jsme to potom vzali po kouli dolů a rychle jsme přistáli lolo ukázalo že jsme letěli pod zem.Proto ta nedůvěra.Jinak na soutěži F3K jsem byl naposledy v neděli :D Pokud přehodíš v HK třinácti patrák tak vám uvěřím a je po dohadování.Je u něho hřiště tak by to tam šlo.Jinak při opadání házedla 0,25 m/s by jsi měl letět z 30 metrů dvě minuty.Že to tak je mi potvrdil i Luděk N. při rozhovoru v neděli na letišti.Jinak i on odhadoval vaše výšky na těch 40 metrů.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2007 8:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
:roll: aaaach jo.. jak je vidět Luděk taky každýmu řiká něco jinýho ale pořád sou to jen dohady v tomhle já věřim elektronice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2007 19:44 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Na Borku 1604 Jirkov 43113
to becker,ludek mel zmerenou vyzku na jedne soutezi v rakousku 43m ja hodim minimalne o polovinu vys jak on a to ti potvrdi skoro vsichni clenove lmk chmutov,ja s ludkem obcas trenuju a vejskamam na me nema ani nahodou,sice me skoro vzdycky prelita ale to je dany tim co on ma za letadlo a kolik je schopnej do nej dat ja vetsinu mych modelu koupil od nej,a jinak jestli schazujes nase vyzky pri hodech tim ze je to chyby elektroniky a ze je to tim ze model prudce startuje tak co by jsi potom rekl f3bckum ktere maji pri startu daleko vetsi rychlost,v elektronice to neni jinak mrkni na www.f3k.si je tam borec co hodi se svym specialem 73m to je podle tebe taky chyby elektroniky???zamysli se nejdriv nez neco napises,Dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2007 19:51 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Na Borku 1604 Jirkov 43113
to becker zajimalo by me jak jsi prisel na hodnotu opadani modelu???takovy hodnote se neda vezit protoze nikdy nevis kolik presne fouka nohore atd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 03.03.2007 13:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.2007
Příspěvky: 252
Bydliště: Vrchlabí
:?: Chlapi, nešlo by to jednoduše odměřit porovnáním třeba z fotek nebo videa? Když je to dost z dálky, mohlo by to být poměrně přesné, vaše údaje a odhady se liší cca o polovinu...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.03.2007 11:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Hele a nebylo by fakt lepsi prehodit ten panelak :-) - stoupnout si na strechu s kamerou a vzit zaber min horizontalne a vyse - to by bylo zajimave i na Tube pri vsech tech misty fadnich videiich s mihajici se teckou mezi pixely... - myslim , ze by to rozbilo vsechny debaty tady vcetne ruznych vedeckych metod mereni :-) - tomu by snad uveril kazdy.
Priznam se ze pri vsi ucte k diskutujicim jsem trochu na pochybach :-)
Panelaku s hristem mezi nebo u pole je dost ne ? A pak to porovnat s Alti .....
Ja to s Vertexem urcite neprehodim :-) :-) :-) Mozna Marvin :-) :lol:
Ja si vzdy na Vas vzpomenu, kdyz jdu po tom blbym Nuselaku a predstavuji si Polynoma s F3K maniakem dole :-)
....
Nuselský most je 485 metrů dlouhý a 26,5 m široký. ...
Statistika. délka: 485 m; šířka: 26,5 m;průměrná výška: 42,5 m ...
cs.wikipedia.org/wiki/Nuselský_most -


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.03.2007 15:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Na Borku 1604 Jirkov 43113
Mam lepsi napad hele minule jsem trenoval s f3kckem a kolega s hazedlem na gume a prehodil jsem ho pokazde kdyz vezmeme ze gumickum ma 30msilonu a 8metru gumy ktera ma pri natazení minimalne 2*vetsi delku tak jsem na nejakych 46m a pokud hazedlo trochu vystrelís neni problem se na 50m dostat zkouseno nekolikrat a merili jsme to i altimetrem,videl jsi nekdy oba starty navzajem??az bude pekne vemu kameru domluvim se s kolegou a natocime to a bude po duhadach co vy na to??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.03.2007 18:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
no bude to urcite medialne zajimave :-) jsem zvedavy jak to dopadne,i kdyz s tou kamerou bude muset stat dost daleko aby bylo videt to prehozeni :-)
skoda ze jsem vas neukecal na ten panelak ... :-) i kdyz dvakrat prukazne to neni, budou debaty jak je guma moc protazena, jestli fakt dvakrat apod
panelak je panelak je fixni a prukazny ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz