Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Profily krídla F3K
PříspěvekNapsal: úte 31.07.2012 10:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Tak tu mám předběžný report na Zony V2. Trup jsem použil opravovaný z Osirise s původní výškovkou a mojí směrovkou. Trup s kormidly vážil přibližně 90g, takže místo na úspory tam ještě je. Celková váha mi s jednou lipolkou vyšla na 191g.
Co se týče hodu, tak to nahoru letí pěkně i s tím, že se mi moc nepovedla náběžka. Výšky jsem zatím neměřil, protože křídlo má problém s flatrem, takže hod poloviční a plnou silou je v podstatě do stejné výšky.
Netkaný uhlík se na vystužení křidélek neosvědčil, takže jsem na ně dolaminoval vrstvu skelné tkaniny. Křídlo se mi nejeví nějak extrémně měkké, takže zkusím ještě předělat náhony, tak aby na křidélkách byly větší páky, jak mi poradil onca.
Zatáčky na menší rychlosti to chce poměrně hodně naklapkovat a dát do toho hodně směrovky, pak v nich drží hezky, ale tohle je spíš už o celém letadle, než o profilu křídla...

Přílohy:
IMAG0920.jpg
IMAG0920.jpg [ 111.08 KiB | Zobrazeno 461 krát ]
IMAG0921.jpg
IMAG0921.jpg [ 118.89 KiB | Zobrazeno 461 krát ]
 Profil {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2