Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1484 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 99  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2010 15:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
GWSka píše:
Tak pokud si chceš udělat ty křídla, tak to udělej z tý dýhy. A stačí to jen prolakovat. Stejnej postup jako u házedel od Leoše Svobody. Co si vzpoínám tak sem taky tenkrát řešil jak to mám udělat a udělal jsem křídlo potažený balzou 0,8mm a nebylo to ono. U mejšího éra by to možná stačil (1000mm rozpětí), ale ne u 1500mm.

Co nebylo ono?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2010 15:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Řeknu Ti to takhle, nevím jaký jsi stavěč, ale radší si kup první křídla hotový. Budeš se učit problematice F3k a né bojovat s imitací F3kčka. Opravdu bych doporučoval tuto první cestu. Potom můžeš experimentovat s vlastní cestou. F3k je fantastická záležitost, tak si to nezkaž.

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2010 15:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
ST píše:
Řeknu Ti to takhle, nevím jaký jsi stavěč, ale radší si kup první křídla hotový. Budeš se učit problematice F3k a né bojovat s imitací F3kčka. Opravdu bych doporučoval tuto první cestu. Potom můžeš experimentovat s vlastní cestou. F3k je fantastická záležitost, tak si to nezkaž.

Nj, ja ti veřím, ale 2500,- na křídla prostě nemám. :cry:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2010 15:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Jelikož stále studuji a prostředky na nákup nových letadel nemám, tak si je raději zkouším stavět sám, ne vždy se podařilo, ale chybama se člověk učí. Možná někdo namítne, že ve výsledku to vyjde dražší než kdybych si to zrovna koupil, ale modelařina není jen o nakupovaní hotovýho. Neni nad to když model který si postavím sám létá. Nedávno jsem invetsoval do nové vysílačky a nabíječky. Nejčastěji při havárii odejde letadlo, málo kdy přijímač či regulátor nebo baterka a to je důvod proč stavím. Když si stavím sám letadlo tak ty peníze do toho tečou pomaleji, stačím je tisknout :wink: ale najednou vyhrknout 2500 ,- to ani laserovka by nezvladla :wink: :) A abych půl roku šetřil na letadlo a pak během pár vteřin to rozbil, tak na to nemám nervy. Raději se s tím budu půl roku sr... (alespon je nejaka zabava).


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2010 16:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
OK Karasi, chápu. Ale lepit balzu nebo dýhu na poliš ? Budeš s toho mít tank, bude to prostě těžké. LS tu dýhu ještě brousí skoro na průhledno aby to tak nevážilo a stejně je to těžké. Spíš to zkus postavit konstrukční křídlo. Má to ale taky svoje ale... Vím jak jsem stavěl MANTU. Balza je pohodě, ale stejně to potřebuješ vystužit uhlíkem, jak roving tak plátno, Když to budeš kupovat , tak taky vykrvácíš. Já mám kliku, že kamarád staví F3j do forem, takže nějaké odstřižky se najdou. Prostě když to spočítáš tak jseš na svejch. Je pravda, že nejlevněji mě vyšlo mini F3K, tam jsem relativně moc uhlí nedal.

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2010 16:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
No konstrukční se mi moc nezdá, neřím tomu že by to vydželo ty síly, asi to zkusím z té balzy a uvidím. Nepočítám s tím na žádné závody a když mi to vydrži max. dvě sezóny taky se zlobit nebudu, pak bych třeba koupil od ikara.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2010 16:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Hele mě se taky nezdálo to 1m křídlo na mimi F3k, navíc potažené tou nejslabší folii, ale nehne se to to mi věř, a to jsem to naposled celkem tejral. Nakonec to smázlo poslední negativní argument proč si nepostavit postavit MANTU s konstrukčním křídlem.

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2010 19:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.7.2008
Příspěvky: 533
Bydliště: Praha 8 - Karlín
Obrázky: 1
Hele karasy křídla na káčko seženeš i levnějc. Stačilo by sjet na nějaký závody nebo dostat kontakt na někoho kdo dělá křídla. Ale rozhodně to eplácej z tý balzy a nic podobnýho, jen do toho zbytečně hodíš prachy a vísledek je na h...o.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.01.2010 20:03 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Nj, co je to levnejc? Ja si je postavim za 500,- to tezko sezenu nejaky olaminovany.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Dymondy D60
PříspěvekNapsal: úte 19.01.2010 19:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Ještě jeden dotaz, dají se koupit u nás Dymondy D60 za slušnou cenu ? Mám vyhlídnutý podobný serva http://www.topmodelcz.cz/index.php?&des ... etail&id=3, ale tyhle dymondy jsem nikde neobjevil.

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 19.01.2010 21:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.8.2007
Příspěvky: 2366
Bydliště: Liptovský Peter
Je to to isté. D60 mám doma a je to 100% kópia.

_________________
Sky Lady - po 4 rokoch zhorela, Tornado XX, Cap 232, Super Zoom 2 - 460g, F3K Super Gee, Lynx E


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 9:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
lakotamm píše:
Je to to isté. D60 mám doma a je to 100% kópia.


dokonce to ani není kopie, je to stejné servo pouze pod jiným obchodním názvem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dymondy D60
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 9:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
ST píše:
Ještě jeden dotaz, dají se koupit u nás Dymondy D60 za slušnou cenu ? Mám vyhlídnutý podobný serva http://www.topmodelcz.cz/index.php?&des ... etail&id=3, ale tyhle dymondy jsem nikde neobjevil.


ještě bych přemejšlel o atlasech od hořejšího, jsou to sice digitály ale o dost lepší serva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 10:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.12.2009
Příspěvky: 309
Bydliště: LMK Chotěboř
Já na ty Hyperiony lítám a jsou doce good. Mají cice od začátku malý vakl, ale ten se časem nezvětšuje a když je na servu ta nejmenší páčka, tak není skoro znát. Křidýlka to udrží v poho i za silného větru a neklepou se při výhozu. Mohly by být ale levnější :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dymondy D60
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 13:37 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
Polynom píše:
ST píše:
Ještě jeden dotaz, dají se koupit u nás Dymondy D60 za slušnou cenu ? Mám vyhlídnutý podobný serva http://www.topmodelcz.cz/index.php?&des ... etail&id=3, ale tyhle dymondy jsem nikde neobjevil.


ještě bych přemejšlel o atlasech od hořejšího, jsou to sice digitály ale o dost lepší serva


dake konkretne odporucas ? teda ktore z nich su na co vhodne ...

_________________
... urobíme tak, aby bolo dobré ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1484 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 99  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz