Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1484 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 99  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 13:41 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Třeba Atlas DS09SCD ?

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Dymondy D60
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 14:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
helbo píše:
dake konkretne odporucas ? teda ktore z nich su na co vhodne ...


no jsou na výběr pouze 2 takže buď :DS09AMD nebo DS09SCD
oboje jsou výhradně na křidélka. na ocasky používám jen D47čky. v případě plovoucí VOP to chce silnější servo i tam.
to jestli kovové nebo nekov. to si musí vybrat každý sám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 14:18 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
tak tam sa to bude lisit asi len gramazou... inak asi nicim, teoreticky by ti tie kovove nemali preskocit... umele mozno viac zapruzia... ktozvie co je lepsie, ale myslim si, ze oboje je celkom fajin

_________________
... urobíme tak, aby bolo dobré ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 20:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Zdravím, chci se zeptat, používá někdo toto: http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7884&Product_Name=Voltage_Booster_for_BEC
chtěl bych to kombinovat s jedním článkem http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7649&Product_Name=ZIPPY_850mAh_20C_single_cell__#
Budu mít 3 serva a raději se chci ujistit zda se to dá použít do F3K. V příspěvcích někdo píše, že to používá společně s pěti servy, ale jistota je jistota. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 21:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
Karas píše:
Zdravím, chci se zeptat, používá někdo toto: http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7884&Product_Name=Voltage_Booster_for_BEC
chtěl bych to kombinovat s jedním článkem http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7649&Product_Name=ZIPPY_850mAh_20C_single_cell__#
Budu mít 3 serva a raději se chci ujistit zda se to dá použít do F3K. V příspěvcích někdo píše, že to používá společně s pěti servy, ale jistota je jistota. :wink:


použít to určitě jde, to že je to nesmysl je věc jiná. jo a chtěl bych vidět trup do kterého dáš baterku o velikosti 60x31x7 do špice. to nebude mít s f3k nic společnýho... až budou lipolky ve spreji bude situace jiná. nebo že bys tu baterku sroloval do ruličky? no.. nevím nevím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 21:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
Li-Ion jsou ve valeckoidni forme zcela bezne. Otazkou je, k cemu bude uspora hmotnosti ve spici, stejne se to bude muset dovazit.
Ja ten Voltage booster mam teda objednanej taky do meho pokusu o mini kacko, nicmene jenom proto, ze 4xAAA tam nenacpu, dam dat 1s 400mAh


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2010 9:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Jde mi především o nabíjení. Jsem si vědom, že budu muset dovažovat, ale když spájm 4xAAA jak budu nabíjet každý článek zvlášť. Chtěl bych aby ty baterky něco vydržely. No ještě si to teda rozmyslím. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2010 10:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Karas píše:
Jde mi především o nabíjení. Jsem si vědom, že budu muset dovažovat, ale když spájm 4xAAA jak budu nabíjet každý článek zvlášť. Chtěl bych aby ty baterky něco vydržely. No ještě si to teda rozmyslím. :wink:

A co použít Booster a jeden článek http://jino.cz/li-fe-1100-1c-a123-404.html ?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2010 10:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
holda29 píše:
Li-Ion jsou ve valeckoidni forme zcela bezne. Otazkou je, k cemu bude uspora hmotnosti ve spici, stejne se to bude muset dovazit.
Ja ten Voltage booster mam teda objednanej taky do meho pokusu o mini kacko, nicmene jenom proto, ze 4xAAA tam nenacpu, dam dat 1s 400mAh


Méně problémů budeš mít, když to zvolíš obráceně -2s lipol 240mAh a mini BEC (třeba ten 3A od Hořejšího). Mám to tak ve dvou F3K (měl jsem to než jsem to teď prodal).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2010 10:18 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
JMalik píše:
holda29 píše:
Li-Ion jsou ve valeckoidni forme zcela bezne. Otazkou je, k cemu bude uspora hmotnosti ve spici, stejne se to bude muset dovazit.
Ja ten Voltage booster mam teda objednanej taky do meho pokusu o mini kacko, nicmene jenom proto, ze 4xAAA tam nenacpu, dam dat 1s 400mAh


Méně problémů budeš mít, když to zvolíš obráceně -2s lipol 240mAh a mini BEC (třeba ten 3A od Hořejšího). Mám to tak ve dvou F3K (měl jsem to než jsem to teď prodal).

To by taky slo, no uvidim az budu mit kacko v kupe kolik budu muset rvat dopredu, podle toho zvolim aku.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2010 10:46 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Když si vezmu, že jedna AAA baterie má průměr 10,5mm, takže dvě vedle sebe mají 21mm, tomu odpovídá zhruba tato Li-pol http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7570&Product_Name=ZIPPY_400mAh_20C_single_cell__
Koupil bych dve a k tomu nějaký UBEC, ale to jsou zatím jenom spekulace, třeba budu muset přidávat olovo dozadu :wink: :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2010 11:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2006
Příspěvky: 362
Karas píše:
...ale když spájm 4xAAA jak budu nabíjet každý článek zvlášť.


Proboha, proč bys to dělal?

_________________
--Komár

http://denicek.lmkzdar.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2010 11:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
komár píše:
Karas píše:
...ale když spájm 4xAAA jak budu nabíjet každý článek zvlášť.


Proboha, proč bys to dělal?

Co proc? Tak je celkem jasny, ze je lepsi nabijet kazdy clanek zvlast. A to nemluvim o pametovem efektu, proste se mi NiMh aku nezdaaji prilis dobre, proto bych radeji Li-pol. :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2010 11:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
Karas píše:
komár píše:
Karas píše:
...ale když spájm 4xAAA jak budu nabíjet každý článek zvlášť.


Proboha, proč bys to dělal?

Co proc? Tak je celkem jasny, ze je lepsi nabijet kazdy clanek zvlast. A to nemluvim o pametovem efektu, proste se mi NiMh aku nezdaaji prilis dobre, proto bych radeji Li-pol. :)


pro napájení f3káčka je to přesně naopak. nimh vedou... používám je cca 4 roky a bez problému na lipolku jsem viděl lítat jen jedno házedlo a spadlo. a byla opravdu na vině lipolka.. pokles napětí v zimě je brutální


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.01.2010 11:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
Polynom píše:
Karas píše:
komár píše:
Karas píše:
...ale když spájm 4xAAA jak budu nabíjet každý článek zvlášť.


Proboha, proč bys to dělal?

Co proc? Tak je celkem jasny, ze je lepsi nabijet kazdy clanek zvlast. A to nemluvim o pametovem efektu, proste se mi NiMh aku nezdaaji prilis dobre, proto bych radeji Li-pol. :)


pro napájení f3káčka je to přesně naopak. nimh vedou... používám je cca 4 roky a bez problému na lipolku jsem viděl lítat jen jedno házedlo a spadlo. a byla opravdu na vině lipolka.. pokles napětí v zimě je brutální


jo a nabíjet nimháčka každý zvlášť je opravdu kravina


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1484 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 99  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz