Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.09.2009 16:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 17.2.2008
Příspěvky: 248
Bydliště: Jihlava
padus píše:
DD píše:
to Padus: si byl v Přibyslavi? ........

No jasně, parkoval jsem vedle tebe, to stříbrný volvo :)


jj jasně si vzpomínám :D jinak works už je opravenej a na to jak to vypadalo zle přibral včetně oprav na křídle asi 4,5g takže nic tak tragickýho. alespon sem mu udelal nový náhony kormidel a zavětrování křidélek.

K těm hodům tam mohlo to být kolem 40 m +- standartně nekdo hazel víc někdo míň borci kolem té 50... hrubej odhad...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.09.2009 15:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
DD píše:
zavětrování křidélek...

založení křidélek...

jen když si to někdo přečte aby pak neříkal zavětrování... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Technika hodu DLG
PříspěvekNapsal: úte 12.08.2014 9:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2006
Příspěvky: 762
Jinak já hážu vyloženě rekreačně asi 2-3 rok, ale asi tím stylem že si s Kčme zalítám asi tak 5x do roka. A i přes to že jsem úplně obyčejnej lempl a kancelářská krysa co nesportuje tak žážu běžně kolem 40-43m, takže ono je to asi spíš o té technice než o tréningu. Je fakt že nad 45 se dostávám už dost těžko a čím víc se snažím tím je to horší protože to začnu házet silově a ne technicky, tj. jde to spíš naopak do kopru. Rekord co sem měl se Salonitem byl tuším 53m, ale to bylo za větru a pak už se mi podařilo víckrát tuším jenomm kolem 51-52m, ale to jsou vyjímky. Běžný standard je těch 40-45m.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Technika hodu DLG
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 17:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.12.2007
Příspěvky: 311
Bydliště: Jelivářov
Pánové, jsem začátečník v F3K a před nedělí jsem měl "odházeno" cca hodinu dohromady a rekord byl 20m a stabilně jsem házel cca 15-18m. Včera jsem si udělal čas a 3,5 hod, jsem nedělal nic jiného než házel. skoušel jsem i změnu těžiště a cvakat přepínačema režimy a v poslední řadě vyladil brzdy.. Rekord stoupnul na 28M a stabilně jsem dáva cca 20 - 24m. jde to nahoru, ale dnes se nemůžu hýbat :-)
Párkrát jsem chytil termiku a dokázal jsem v ni kroužit. Z tohole mám asi největší radost....

Pěknej sport :-)
D.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz