Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Potah -polomaketa v rozsypu
PříspěvekNapsal: sob 11.01.2020 17:27 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Nevím proč bych měl mít horší potah? A na otevření okna na delší dobu teď jaksi není počasí. Výpary z ředidel ve sklepě zase vadí sousedovi co nad tím sklepem bydlí - je to panelák, netěsní... Kdo má samostatný dům, více podlaží, tam se jedno otevřené okno ztratí, ne tak v panelákovém bytě.
Prostě to mám tak nastavené.

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Potah -polomaketa v rozsypu
PříspěvekNapsal: sob 11.01.2020 18:16 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 13.3.2018
Příspěvky: 195
jyrry píše:
Nevím proč bych měl mít horší potah? A na otevření okna na delší dobu teď jaksi není počasí. Výpary z ředidel ve sklepě zase vadí sousedovi co nad tím sklepem bydlí - je to panelák, netěsní... Kdo má samostatný dům, více podlaží, tam se jedno otevřené okno ztratí, ne tak v panelákovém bytě.
Prostě to mám tak nastavené.


jj zname to vsichni - panelak a modelarina jsou pri nekterych technologiich a od urcity velikosti hracek docela nekompatibilni.

GH


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potah -polomaketa v rozsypu
PříspěvekNapsal: pon 13.01.2020 8:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.3.2014
Příspěvky: 1248
Bydliště: Třebíč
Obrázky: 0
Tak to máme opravdu jinak nastavené. Mám misto sušárny dilnu ( jako spravce baraku) a tam bez omezení lakuju, brousim, lepim. Flexou tam zásadně nerezu, ale heftovani CO2ckem, obcas jo. Samozřejmě vybaveni pro bezpečnost, ano ( hasicak). Teď tam mám na servisu simsona, takze čištění motoru, karbecu. Minuly rok na servisu Fazer 600. Skoda jen, ze do sklepa to je 10 schodů.Nad susarnou jsou v pronajmu rodina ( takova nejaka) a ti ani jini si nestezuji.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potah -polomaketa v rozsypu
PříspěvekNapsal: pon 13.01.2020 11:53 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.3.2018
Příspěvky: 29
Bydliště: Domažlice
Díky všem za byť různorodé odpovědi. Holt asi budu trochu smrdět. Stejně při mém tempu nebudu mít hotovo dřív než na jaře, tak budu moct luftovat ve sklepě nebo si konečně uklidit bordel v garáži. Mezitím zpatlám z Kapy nebo z něčeho nějaký polítadlo na roztrénování a roztřískání. Prostě něco aby mi to nebylo líto. Přece jen, poslední Rx co jsem držel v ruce byl před cca 40-ti lety jednopovel Mars. Pamatuje si to ještě někdo? :) I když je to mimo téma, tak na oplátku nabízím konzultace, porady, případně nějaké drobné práce s grafikou (Illustrator, Photoshop. Acrobat PRO apod.). Radim


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz