Switch to full style
Pracovní postupy, technologie, finty, grify, nástroje, poznatky jak co nejlépe něco vyrobit, opravit a tak podobně.
Odeslat odpověď

nazehlovaci folie s nizkou teplotou - nahrada AS film

stř 18.07.2018 6:50

Ahoj, z různých důvodů chci potáhnout EPO křídlo fólii (odolnost při převozu, ostrá stébla, zakrytí oděrek a oprav), mám referenci od člověka, který potahoval téměř stejné křídlo (Ranger2000 vs Phoenix2000) a potah splnil účel a nepozoroval negativa, akorát mu přes fólii vylezly trošku bublinky (husí kůže) při použítí fólie Solarfilm (dočetl jsem se, že má aplikační teplotu 100-120st), našel jsem. že pro potahy pěnových hmot byla dělaná fólie AS film (dodával dříve telink), ale je již nedostupná neměli byste prosím tip na náhradu této "nízkoteplotní" fólie?
Díky, M.

Re: nazehlovaci folie s nizkou teplotou - nahrada AS film

stř 18.07.2018 9:53

Ty bublinky tomu nevadí, je to jen estetická věc, co se týče letových vlastností tak to může být spíš lepší než absolutně hladká fólie. Jinak na HK prodávají tenké lepicí pásky, kterými lze úspěšně zajistit totéž, po přižehlení na mírné teplotě drží jak přibité, hmotnost (ale i pevnost) oproti fólii spíše nižší. Ošetřuji tím exponovaná místa na EPP s výjimkou náběžek, tam dávám pásky se skelnými vlákny.
Odeslat odpověď