Switch to full style
Pracovní postupy, technologie, finty, grify, nástroje, poznatky jak co nejlépe něco vyrobit, opravit a tak podobně.
Odeslat odpověď

Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na křídla)

pon 18.06.2018 8:34

Scháním kulaté obtisky nebo samolepky české vlajky pro imatrikulaci na křídla (dvojplošník rozpětí 140). Pokud jste někdo podobné kupoval, uvítám tip. Při googlování jsem se utopil v kvantu předmětů pro fanoušky apod.

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

pon 18.06.2018 8:51

Já jsem si někde na eBay koupil obtiskový papír do laserovky, a pak už si vytisknu co potřebuju a nalepím. Třeba takovéto (jen černobílé) na mém FT Mini Scoutovi:
Přílohy
mini-scout-decals.jpg

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

pon 18.06.2018 9:21

Ahoj
zkus třeba tady.
A třeba se domluvíš i na jiném rozměru.

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

pon 18.06.2018 9:25

samolepici folie do tiskarny -jaten tisk jeste prřelakovaval autolakem na metly
reklamka tistena ci rezana
koupit folie / tzv 5-7 letou /a vyrezat sam

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

pon 18.06.2018 9:41

obtiskovy papir pro inkjety, po aplikace prefouknout matnym akrylem treba ve spreji. Pokud se nejedna o low visibility ale potrebujes bilou tak se da koupit bilej papir ktery pak musis oriznout/ostrihnout ale nemusis tisknout pilou barvu.

Dalsi moznosti je to vymaskovat a nastrikat

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

pon 18.06.2018 9:57

Vlaječky nakupuju v Rc Zoom,maximální spokojenost.

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

pon 18.06.2018 9:59

Hiesbök....

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

pon 18.06.2018 12:46

corsair píše:Hiesbök....

Vidím tam jen 30mm průměr, to se mi zdá skoro malé... Myslele jsem tak aspoň 60mm. Zkusím doma poměřit s křídlem.
Update : Jsem slepý a neumím hledat, umějí i větší.

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

úte 19.06.2018 10:08

Já vím :wink: :wink:

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

úte 19.06.2018 20:28

kdysi jsem si je dělal nástřikem na papírovou lepící pásku. Jednotlivé barvy se nastříkly na lepivou stranu, po zaschnutí se to vystříhalo a jednoduše vodou přeneslo na plochu. Pak se to jen přelakovalo. Dal se tak udělat libovolný znak v libovolné velikosti.

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

stř 20.06.2018 7:07

Jiri píše:Hiesbök....
Vidím tam jen 30mm průměr, to se mi zdá skoro malé... Myslele jsem tak aspoň 60mm. Zkusím doma poměřit s křídlem.
Update : Jsem slepý a neumím hledat, umějí i větší.

...a co takhle si napsat rovnou Hiesbökovi a zeptat se napřímo, než tady spekulovat o nesmrtelnosti chrousta?
Jinak je také možnost zeptat se v různých reklamkách. Nebyly to sice obtisky, jaké chceš ty, ale nechal jsem si tam třeba dělat imatrikulace podle doneseného vzoru (předem připraveného doma v PC).

Re: Kde koupit obtisky/samolepky České vlajky (kulaté na kří

stř 20.06.2018 8:18

Nebylo potřeba se explicitně dotazovat, pouze lépe hledat, tak jsem na to upozornil. Jinak už je objednáno, komunikace OK a díky za tip od Fedyse, byla to naprosto přesná a užitečná odpověď na můj dotaz. Hiesbök má sortiment plně vyhovující mým potřebám, ceny v jednotkách Kč za kus, pro samolepky i nižší poštovné doporučeným dopisem, než uvádí na webu - pro daný účel jednoznačně lepší řešení, než obíhat nějaké reklamky.
Vše vyřešeno, a odkaz může v budoucnu posloužit i někomu dalšímu kdo bude poptávat totéž. Další polemiky jsou IMHO zbytečné.
Odeslat odpověď