Switch to full style
Pracovní postupy, technologie, finty, grify, nástroje, poznatky jak co nejlépe něco vyrobit, opravit a tak podobně.
Odeslat odpověď

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 15:23

No vsak to je ono, tie obdlzniky sa z toho trhaju, je to v roli. Ak sa nemylim je to 25m rola. Kolko to stoji?

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 15:49

Cena je momentálně 31,50 Kč za běžný metr. Celá krabice tedy 787 Kč.

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 15:54

30 Euro za celu rolu? To vyzera na dobru cenu.

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 16:03

Taky mi přijde dobrá. Není to ale Sia, je to značky SunMight. Od Sia mají jen jednotlivé obdélníky 115x140 za 19 Kč/ks

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 16:19

Nevidim to dobre na tom obrazku, ale nie je tam na tom pase napisane "siasoft" medzi dvoma vlnovkami? Vyzera to uplne rovnako ako tie moje. Existuje aj verzia siaspeed. Skatula ma sice ine farby ale "konstrukcia" a ja ta popiska s hrubostou a rozmermi vyzera identicky. Dokonca by som vsadil prdel ze vpravo hore na tej nalepke je napis "siasoft" :- ))

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 16:30

Fotografie je z loňského "miniveletrhu" té firmy. Teď už mají v nabídce jiné. Však se podívejte na jejich stránky.

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 16:32

Navyse na tej skatuli z pravej strany na jej lavej dolnej strane vidim logo SIA v ciernom trojuholniku.

Inac Sia to predava aj ako papiere do vibracnych brusok na upevnenie hacikmi, tipujem ze tie svetlofialove kruhy s dierami su tiez sia, ten isty brusny material. A aj ako paiere na hacikove spaliky.

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 16:33

Solim Namez píše:Fotografie je z loňského "miniveletrhu" té firmy. Teď už mají v nabídce jiné. Však se podívejte na jejich stránky.


Aha, ok pochopil.

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 16:49

Ofiko zastoupení pro SR.Stačí zvednout telefon a zeptat se kam v Tvém okolí dodávají.Ne vše se musí kupovat přes net. http://www.alca.cz/kontaktni-informace
Jinak podobné materiály dělá i 3M,Mirka,Kovax...

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 17:41

Byl jsem v ALCA a prodají ti jen celou krabici. V www.naradionline.cz i pár kousků. Doporučuji tam zmínit, že to máte na modely. V Blatné mají modeláře rádi.

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 21:19

Nikde nepíšu že to má kupovat v Alca.Igorb je ze Slovenska a na tom linku je i Slovenské zastoupení proto jsem to postnul aby se poptal kam dodávají.Kdybych to nutně potřeboval tak se ve svém okolí podívám jestli není nějaká autolakovna protože tam je to na 100%.Pokud není majitel neruda tak prodá i kousek na zkoušku.Jinak obchodů a dodavatelů pro lakýrníky je tolik že to opravdu nemá cenu kupovat na netu.

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 21:24

Rozumím. Bral jsem to jen jako info, že v ALCA prodávají jen celé krabice, aby tam lidi nechodili s nadějí.

A dělá se s tím docela dobře. Zabrušoval jsem serva v křídlech.
Přílohy
IMG_20180416_210153_HDR.jpg

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 21:47

Solim Namez píše:Na strankach naradionline mají něco podobného:

Ty houbičky na molitanu tl cca 8-10 mm na fotce vpravo dole jsou na rádiusy už moc tuhý. A ty oboustranný tlustý cca 20 mm vlevo od ních jsou už jak prkno, to samý zastane šmirgl do pásovky nalepenej ma kusu prkýnka. Na finišování jsou opravdu nejlepši ty na 3 mm molitánu.
Dnes jsem s hr.400 zkoušel zabrousit nepatrný přesahy po ořezu hran na Oracoveru. Šlo to suprově, hrana zcela zmizí a okolí se nepoškrábe.

Re: Brusné houbičky Siasoft

pon 23.04.2018 21:50

Mna to netrapi, kupujem to z nemecka (alebo kdekolvek z eurozony). Je to lahsie ako jazdit po slovensku a zhanat to :mrgreen:
Odeslat odpověď