Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pidivrtáky v Unimaxu
PříspěvekNapsal: pát 05.05.2017 7:30 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.9.2015
Příspěvky: 991
Celeron píše:
Do konce týdne ve slevě 50% https://www.uni-max.cz/sada-vrtaku-mini-100/d/ Po jednom by to stálo majlant. :wink:
Jirka


A co s tym vrtate blcham podkovy?! :)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Pidivrtáky v Unimaxu
PříspěvekNapsal: pát 12.05.2017 12:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Tak pidivrtáčky už jsou doma a dal jsem si práci je všechny přeměřit mikrometrem a některé i přetřídit. Průměry jsou od 0,33 do 1,06 viz. přiložené štítky. To jejich číslování mi nějak nedává smysl. Napřed jem myslel, že je to podíl z coulu, ale vůbec to nesouhlasí. Tak jsem si po změření udělal svoje štítky a nalepil do krabičky, a jestli se někomu budou hodit, jsou v příloze. Stopka má stejný průměr jako vrtací část a 2ks mám ohnuté. Našel jsem i jeden kousek bez vybroušené spirály, tak jsem na něm udělal lámací zkoušku a jsou opravdu tvrdé. Jinak vpadají nabroušené dobře a vrtání do duralu nebo mosazi není problém. Ten ruční svidřík obsahuje dvě oboustranné kleštiny, takže 4 dozsahy průměrů. T kleštiny mají sice dost mizerné opracování, ale spolehlivě upnou i ty nejmenší vrtáčky. Za ty peníze jsem ale spokojený.


Přílohy:
Vrtacky_stitky.pdf [25.81 KiB]
44 krát
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz