Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 30.01.2017 22:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 30.1.2014
Příspěvky: 66
Proboha, reklamuj to!!! Takovou hrůzu jsem už dlouho neviděl. Je jedno, jak dlouho to dodavatel dodával , do měsíce musí vyřešit reklamaci nebo vrátit peníze. Za ty prachy je to opravdu hrozná kvalita, je povolená fólie i na pevném potahu.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 31.01.2017 8:35 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.3.2012
Příspěvky: 2717
Bydliště: Ústí nad Labem
Po pravdě řečeno jsem po téhle stavebnici tak trochu pošilhával. Ale můj zrak dost zvlažněl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 31.01.2017 14:30 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.2.2016
Příspěvky: 501
Bydliště: Frýdek-Místek
Já si před rokem pořídil od GreatPLanes model Fling DLG.

Křídla a ocasky potaženy folií (druh nevím), taky dost zvlněné. Šlo to částečně uhladit žehličkou.

Reklamovat jsem to nechtěl, zase tak hrozné jako tady to nebylo, ale při příští návštěvě obchodu jsem se o tom prodejci zmínil. Jeho odpověď byla následující: potah se nevypíná schválně, aby při přepravě vlivem rozdílných teplot nedošlo ke zkroucení potažených ploch. Upřímně řečeno nevím, jestli to je blábol nebo fakt. Osobně se mi tohle zdůvodnění moc nezdá.

Co ale vím (skoro) určitě, že od GreatPlanes už nic nekoupím. Když vidím Tvůj model . . . U toho mého zase udávali vzletovou hmotnost 340-400g. Jen samotný drak bez bižuterie (a samozřejmě bez elektro vybavení) vážil po vybalení z krabice 410g . . . No hnus. :(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: i30 a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz