Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.06.2007 22:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.1.2006
Příspěvky: 1654
Hoki píše:
DUSI: Já nemám klasické stránky www, je to Blog. Tudíž takový "Můj milý deníčku" s tím, že to mohou číst i ostatní. A navíc mě vůbec nenapadlo tam psát takové věci a že by to někoho zajímalo. Už jsem tam několikrát psal, ať chlapi daj připomínky ke zlepšení a ono nic. Tak to tak vedu stejně.

Blog nebo stránky/Redakční systém (rcmania i moje stránky je jedno a totéž, jen to má jiné sako), to je fuk. Vem si, o čem píšu já a koukni, kolik je tam pokaždé lidí! Psát se naučíš a pokud píšeš o něčem, co lidi zajímá, tak si to rádi přečtou.
Připomínky ti napíše jeden z tisíce, hodnocení článku jeden ze sta a anketu klikne jeden z padesáti :cry:

_________________
Ďusi
DepronTeam
Taranis X9D+ (TGY-i6, FC-16),TopmodelCZ Astra, EPP JAK-7, Algol, E-III, B-25


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.06.2007 6:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
To Kalda: Půdorys neřeš, ten vyplyne sám při stavbě křídla. koncové žebro dej tak 140mm. Posledním je mysleno to před uchem (vingletem) Ucho musíš udělat tak, že první žebro dáš hloubku 140mm a poslední dej 100mm. V programu Profili dej počet žeber 4ks a nech to vytisknout. Potom každé žebro vystřihni a přilož na balsu a skalpelem opatrně vyřež. Při výrobě žeber nezapomeň, že i šablony musíš dávat podle toho, zdali děláš pravé nebo levé křídlo. Hmmm, říkal jsem že to tady zabere moc místa a to ještě nestavíme.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.06.2007 7:02 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 26.6.2007
Příspěvky: 94
Konečně konkrétní příspěvek .... paráda ... jen tak dál :D

Mimochodem, jsem tu sice nováček, ale když sečtu všechny příspěvky na tohle téma, tak místo dohadování se, co kam napsat, by stačil jeden pořádný příspěvek "jak na to" a myslím že by to zabralo méně času i prostoru tady ... 8O
ale to jen na okraj ... už tento můj příspěvek není konstruktivní :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.06.2007 7:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.1.2006
Příspěvky: 1654
Kalda píše:
Mimochodem, jsem tu sice nováček, ale když sečtu všechny příspěvky na tohle téma, tak místo dohadování se, co kam napsat, by stačil jeden pořádný příspěvek "jak na to" a myslím že by to zabralo méně času i prostoru tady ... 8O

Jako ne-nováček časem pochopíš, že když to do mailu a do fór píšeš už pošestý a pak už začínaš na některé, pro tebe samozřejmosti, zapomínat, tak je jednodušší pro teba jako autora, to mít někde napsaný a dát k tomu odkaz 8)
A pro tazatele je jednodušší si to v klidu i s fotkama kdykoliv přečíst, vytisknout, postavit 8)

_________________
Ďusi
DepronTeam
Taranis X9D+ (TGY-i6, FC-16),TopmodelCZ Astra, EPP JAK-7, Algol, E-III, B-25


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.06.2007 9:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Když to vemu od kořene křídla, tak první žebra tři udělej z balsy-3mm, další z balsy-2mm, uši z balsy-1,5mm a vinglet z balsy plné. Potah z balsy-1,5mm a křidýlko z plné balsy. Náběžka, první pásek z balsy-3mm a druhý podle potřeby zakulacení profilu. Nosníky bych volil smrk 6x3mm nebo 5x3mm. První žebro profilu pak před potažením bych dal z překližky 1 - 1,5mm.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.06.2007 18:31 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Stojny mezi nosníky bych dal z balsy-1,5mm, akorát mezi první tři žebra z balsy 2-3mm. Jasně, že se to počítá od žeber za spojkou křídla. Pásky přes žebra stačí o šířce 5-6mm a léty souběžně s žebry. Na křidýlka bych dal tak 4panty a každé aby mělo své servo. HS-81 by měli stačit.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.06.2007 6:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 26.6.2007
Příspěvky: 94
Výborně ... děkuji :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.06.2007 7:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Kalda píše:
Výborně ... děkuji :D
Není zač. Kdyby něco, občas tu jsem. :P :P :P


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 105 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz