Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.04.2007 9:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2007
Příspěvky: 328
Bydliště: Velké Opatovice
Měl jsem hydroplán, ale na spalovák. Samozřejmě ne vždycky se mi podařilo přistání jako do peřinky. Pokud šla RC výbava pod vodu vždycky jsem co nejdřív odpojil baterky a všechno vysušil. Znamená to rozebrat serva i přijímač, vodu vyfoukat a všechno nechat vyschnout. Pokud jsem to takhle udělal všechno po smontování fungovalo. Nevím jaký vliv bude mít voda na regulátor, ale myslím si, že by mu moc škodit neměla pokud se včas vypne.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.04.2007 9:45 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
zubbik píše:
Už jsem to chtěl zabalit a tímhle ve mě probouzíš novou naději. :-) Tak budu dál doufat, že sem třeba zabloudí někdo, kdo hydroplán provozuje...

No ja mam Canadaira (letajici clun), 2xstridak, ale na vode jsem lital zatim jen jednou, loni vlete, takze nejaky mraky zkusenosti taky nemam. Vyhoda clunu proti normalnimu eru s plovakama je, ze i pri dost tvrdym pristani vetsinou ero nakonec zustane na hladine v te spravne poloze (plovakovy era s oblibou koncej cumakem pod vodou nebo na zadech).
Samozrejme i prez snahy o utesneni bylo nakonec v trupu trochu vlhko, ale nastesti ne tak ze by se regl nebo prijimac primo koupaly ve vode.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.04.2007 11:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Popátral jsem na modelcentru - a prekopiroval jsem nejake napady do prispevku na rcmanii - dam pouze odkaz , at nezabiram misto zde:

http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... pic&t=5200


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.04.2007 11:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 67
Bydliště: Mukařov - Praha Východ
Příspěvky v odkazu jsem si přečetl, díky za ně. Ale stejně mě to nepřesvědčilo, skoro začínám mít pocit, že udělat z mého letadla hydroplán není to pravé. Akorát že kamarád má hned vedle chaty Orlickou přehradu - cca. 20 m. :-) Takže teď jsem na vážkách a výsledek je zatím 50:50.

_________________
=zubbik=


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz