Switch to full style
Pracovní postupy, technologie, finty, grify, nástroje, poznatky jak co nejlépe něco vyrobit, opravit a tak podobně.
Odeslat odpověď

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

úte 16.06.2015 13:04

Ta páječka je fakt skvělá a ty kecy v tom videu jsou hrozný. :lol:

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

úte 08.09.2015 8:39

Mám ji objenanou už delší dobu, ale úplně bez odezvy. Ani odpověď, že budebude později nebo něco.
Dovolat se mi tam také nedaří :twisted:

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

úte 08.09.2015 11:57

pavel1tu píše:Mám ji objenanou už delší dobu, ale úplně bez odezvy. Ani odpověď, že budebude později nebo něco.
Dovolat se mi tam také nedaří :twisted:


Nápodobně, já jsem to nakonec vzdal a koupil 70W AOYUE (chtěl jsem 2901, ale neměli ji, tak jsem vzal 2900) a zatím jsem spokojený. Je ale pravda, že jsem s ní zatím pájel jen XT90-ky

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

úte 08.09.2015 22:28

ERS50 jsem dostal nefunkční zadarmo.Opravil jsem ji a používám ale asi poletí do popelnice.Nikde nejsou hroty za "normální" cenu.Od výrobce je mám objednané od června 2014.Po třech urgencích jsem to vzdal. :oops: Mám obavu že se z ERS50 stalo luxusní zboží. :roll:

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

ned 13.09.2015 20:51

Tak v den kdy jsem koupil "čínu" za 400Kč, abych něco měl, se pán ozval.

Pokud vše dopadne, přiobjednám více hrotů, ať mi vydrží :-)

Snad to dopadne

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

čtv 31.12.2015 11:10

Kolegové mám tuto pájku teprve chvilku a na foru jsem nenašel že by se to řešilo tak se ptám.

Fungovala od začátku skvěle, rychle se rozehřála prostě maximální spokojenost,...
poslední dobou trvá nahřátí déle ... při nastavené stejné teplotě ... Ptám se na příčinu?

Odchází hrot, nebo topné tělísko nebo může být příčina i jinde? Děkuji za odpověď i radu

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

sob 02.01.2016 17:26

Nikdo nic :roll: :roll: :roll:
Zdá se že tuto klasiku už dnes nikdo nepoužívá .... ach jo :?
Do číny se mi jít nechce a za pájecí strojek co se mi moc líbí 10 tis. nedám.

Tak to zkusím objednat a měnit od konce třeba to půjde .... takže: Hrot ... topné těleso ... a na závěr elektronika :roll:

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

sob 02.01.2016 17:38

Koukal jsem po netu a našel jsem tuto pájku Mikropájka ZD-931
nevypadá nejhůře ... Nemáte s ní někdo zkušenost?
Dotaz druhý, Můžete mi doporučit nějakou jinou která má u nás zázemí a je za rozumný peníz?

Děkuji moc


http://www.elektro-hofman.cz/cz-detail- ... ploty.html

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

sob 02.01.2016 18:41

pepinozbrna píše:Kolegové mám tuto pájku teprve chvilku a na foru jsem nenašel že by se to řešilo tak se ptám.

Fungovala od začátku skvěle, rychle se rozehřála prostě maximální spokojenost,...
poslední dobou trvá nahřátí déle ... při nastavené stejné teplotě ... Ptám se na příčinu?

Odchází hrot, nebo topné tělísko nebo může být příčina i jinde? Děkuji za odpověď i radu


Převzato z jiného fora...
Tak se mi po dlouhých letech ERS50 taky rozbila. Ze začátku začalo topení vynechávat nebo hřála přerušovaně už od studena a pořád se to zhoršovalo. Nakonec už jen blikla při zapnutí a dál už nehřála. Koumal jsem nad tím dneska asi hodinu a nakonec to byl taky přerušený trimr RP2 na konci dráhy.

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

čtv 03.11.2016 12:13

rozhodl jsem se pro tuhle micropajku ale nejsem si uplne jist jestli to byla ta prava volba. Zatim bezi teprve 3 tyden od objednani a dva slibene terminy. Jen si ted rikam kdyz je takovy problem tu pajku jaky problem pak bude shaneni nahradnich dilu co nejsou standartni soucasky.

Hledal jsem i jineho vyrobce ale zda se ze ers50 vyrabi sagat. Nevi nekdo jestli to ma nejak chranene?

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

čtv 03.11.2016 12:39

Ja hlasim, ze pred rokem jsem ji objednal, 3x urgoval, 3x volal, a po pul roce jsem v klidu objednal jinou, ERS bych se asi nedockal

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

čtv 03.11.2016 12:55

Já s ním bojoval. Dlouho. Několik měsíců. A vyhrál jsem...

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

čtv 03.11.2016 13:26

no to melo teda nepovzbudilo, ze by zase prisla doba kdy zakaznik musi o vyrobek zadonit :(. Cekat par mesicu rozhodne nemam v planu. Existuje nejaky ekvivalent za podobne penize cca 2000?

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

čtv 03.11.2016 14:18

A co třeba tuhle: http://www.hadex.cz/p092-pajeci-stanice ... -160-520c/

Re: Mikropájka ERS 50, prečo nekupovať?

pát 04.11.2016 10:15

Agusta1969 píše:A co třeba tuhle: http://www.hadex.cz/p092-pajeci-stanice ... -160-520c/


ja sem objednaval tu ERS prave ve 100W variante. Co jsem cetl diskuze tak 48W je strasne malo a vetsi veci se s tim paji blbe. Jelikoz se sagat neoziva a zda se ze ma i problemy s hostingem http://sagat.vyrobce.cz/ (pro budoucnost "web zdarma - Provoz těchto webových stránek byl pozastaven z důvodu porušení podmínek použití služeb webzdarma.cz. Majitele stránek jsme o tomto porušení informovali na e-mailu. ") tak pujdu do jine pajecky, na tohle nemam nervy :(
Odeslat odpověď