Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Plan - el marabu
PříspěvekNapsal: ned 02.12.2018 12:58 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3954
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
hozyy píše:
Nikdy jsem takhle nic nezvětšoval. A asi bych určitě potřeboval poradit s polohou přepážky na usazení motorku. Tak takhle jsem asi uvažoval.

Psal jsem ze Majora muzes udelat jak je na vykrese, ale taky zvetsit. Pokud by to mel byt problem , staci zvetsit rozpeti.
Major,co mam na rajceti a na videach ma zvetsene rozpeti na 1200mm.Takze cela uprava spociva v pouziti delsich nosniku vetsiho prurezu ( smrk 3x10 nahore a 2x10 dolu) a par zeber navic.

Odtokova a nabezna lista jsou taky smrkove.

Dulezite je nalepit oboustranne stojiny po celem rozpeti s vhodne orientovanymi vlakny ( viz rajce). Vysledkem je kridlo, ktere vezme nasobek 10 - 12g ( overeno lamaci zkouskou v dilne) a je znacne tuhe i na krut.

Pozn. doplnkovy obrazek ke stojinam nosniku :
Příloha:
odezva konstrukce kridlapro zatizeni Mo.jpg
odezva konstrukce kridlapro zatizeni Mo.jpg
[ 60.31 KiB | Zobrazeno 951 krát ]



Jak jsem resil usazeni ruznych motoru, vcetne uhlovani prepazky vidis na rajceti... od toho tam ty foky jsou ( mam i telefen). :wink:

V nehorsim pripade jsem schopen dodat i vyrezy zeber a prepazek.... ale jsem presvedcen, ze vsichni mate doma lupenkove pilky a kus smirku , toz neni co resit. :D

Příloha:
major  vyrezy.jpg
major vyrezy.jpg
[ 111.06 KiB | Zobrazeno 951 krát ]





veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Plan - el marabu
PříspěvekNapsal: ned 02.12.2018 16:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 1.6.2013
Příspěvky: 81
Na toto rozpětí plánek nemám ale určitě se někdo najde kdo takový plánek má ještě se podívá že jsem někde viděl že se dělají výřezy .Já budu taky stavět ted přes zimu model Marabu 2 o rozpětí 2,65m elektro .Celý model je z výřezu v provedení elektro .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plan - el marabu
PříspěvekNapsal: ned 02.12.2018 22:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 25.10.2017
Příspěvky: 66
Bydliště: Mělník
XL-kov píše:
Na toto rozpětí plánek nemám ale určitě se někdo najde kdo takový plánek má ještě se podívá že jsem někde viděl že se dělají výřezy .Já budu taky stavět ted přes zimu model Marabu 2 o rozpětí 2,65m elektro .Celý model je z výřezu v provedení elektro .


Tak to bude nádherný letadlo. No ještě bych si ale netroufnul. Snad se k tomu ale taky prokoušu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plan - el marabu
PříspěvekNapsal: stř 05.12.2018 19:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 25.10.2017
Příspěvky: 66
Bydliště: Mělník
Děkuju všem za dobré rady a nápady. Dám vědět, jak to nakonec dopadne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz