Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 18.10.2009 17:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
Mad_Box píše:
Pistolka z HC ta dvojčinná je velice slušná a použitelná.


Jde jenom o to, co s tím chceš dělat a na jaké úrovni. Já jsem si kdysi nechal nastříknout něco na kolo od B ::2. Cena naprosto šílená (neplatil jsem to), než pochopíš o co jde. To jsem si zvolil jako standart této věci. Mám k dispozici slečnu podobných nápadů - těžké (to technicky zrealizovat) ze začátku.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Airbrush
PříspěvekNapsal: ned 18.10.2009 21:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.12.2007
Příspěvky: 614
Bydliště: Poltár
Pánni - nič netreba zložito vyrábať, nič netreba bohapusto platiť!!! Ešte raz, ak niekto nerozumel - Aerograf a kompresor z chladničky - vyradenej bez freónu!, ďalšie veci každý, kto nemá obidve ruky ľavé zvládne. ja mám aj ľavú aj pravú....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Airbrush
PříspěvekNapsal: ned 18.10.2009 23:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
JK píše:
Pánni - nič netreba zložito vyrábať, nič netreba bohapusto platiť!!! Ešte raz, ak niekto nerozumel - Aerograf a kompresor z chladničky - vyradenej bez freónu!, ďalšie veci každý, kto nemá obidve ruky ľavé zvládne. ja mám aj ľavú aj pravú....


Jak myslíš.
Ti, co to bohapusto zaplatili už ví svoje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 18.10.2009 23:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Aerografů se vyrábělo několik(různí výrobci) některý byly prý použitelné.Tu co mám já ale nedoporučuji nikomu. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 6:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 17.9.2007
Příspěvky: 513
Bydliště: Třebíč
arda1 píše:
Aerografů se vyrábělo několik(různí výrobci) některý byly prý použitelné.Tu co mám já ale nedoporučuji nikomu. :wink:


Tu zkušenost mám také.
miloš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 7:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 17.2.2008
Příspěvky: 248
Bydliště: Jihlava
jak říka Arda... bohatě ti bude stačit pistolka z HC + kompresor z lednice jako vzdušník poslouží třeba starý hasičák... Na stříkání kamufláží je to až bohatě. Trysku bych doporučil od 0,3 do 0,5 nádobku na barvu min 7 ccm jako zaklad bych to videl na Fengu BD 130


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 8:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 17.9.2007
Příspěvky: 513
Bydliště: Třebíč
DD píše:
jak říka Arda... bohatě ti bude stačit pistolka z HC + kompresor z lednice jako vzdušník poslouží třeba starý hasičák... Na stříkání kamufláží je to až bohatě. Trysku bych doporučil od 0,3 do 0,5 nádobku na barvu min 7 ccm jako zaklad bych to videl na Fengu BD 130


I tuto zkušenost mám také.... :wink:
Miloš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 21:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
zami píše:
DD píše:
jak říka Arda... bohatě ti bude stačit pistolka z HC + kompresor z lednice jako vzdušník poslouží třeba starý hasičák... Na stříkání kamufláží je to až bohatě. Trysku bych doporučil od 0,3 do 0,5 nádobku na barvu min 7 ccm jako zaklad bych to videl na Fengu BD 130


I tuto zkušenost mám také.... :wink:
Miloš.



Já jsem tenkrát začal s "docela" slušným kompresorem. To, co je "celkem dobrý", jsem zjistil o něco později. Kdybych ten první kompresor vyhodil hned, ušetřil bych spoustu času na pokusech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 21:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 24.8.2009
Příspěvky: 215
Bydliště: Duchcov - dočasně Teplice
Zdravím.
MImo RC dělám už cca 25 let plastiky.
Nedávno jsem si pořídil pistoli Fengda BD 180..cca 1680 Kč
www.airbrush-model.cz/shop/sindex.php?a ... ngda-bd180
+ kompesor se vzdušníkem Fengda 189 ... cca 3500 Kč
www.airbrush-model.cz/shop/sindex.php?a ... fengda-189

Naprostá spokojenost. Tedy v plastikařině. Na velké plochy si asi mákneš.. :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 21:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Dobrá doporuč mu teda nějaký slušný a použitelný kompresor na takovéto "domácí" stříkání. Dejme tomu pouze pistolkou na airbrush. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 21:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
arda1 píše:
Dobrá doporuč mu teda nějaký slušný a použitelný kompresor na takovéto "domácí" stříkání. Dejme tomu pouze pistolkou na airbrush. :wink:


Asi to bylo na mě, mezitím napsal pavelnisser.

Já bych mu doporučil klidně to samé jako pavelnisser. Pistolí je velký výběr, i podstatně dražšší, ale tohle stačí. Kompresor je pro toto naprosto vhodný. Pokud bude vyžadovat něco na práci doma a tiššího, samozřejmě připlatí, ale tohle úplně stačí. Základem je nastavitelný konstantní tlak a studený vzduch bez oleje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Airbrush
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 23:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.12.2007
Příspěvky: 614
Bydliště: Poltár
..úplne na záver. Páni kolegovia, treba postaviť skutočne otázku, čo chce chlap striekať. a tá tu nebola. Airbrush - to je široký pojem. Opakujem. S mojím ruským, starým (z roku 1986) Aerografom striekal kity 1:72 môj zať. A vie to! Mne sa v tomto merítku nechcelo ani čistiť pištoľ!!! Radšej som lakoval štetcom alebo "tupoval". Jasné, časom ho vychytila frajerina, kúpil nejakú Hansu a je "spokojný". Skutočne je to "iné kafe", ako môj Aerograf. Ja občas prefúknem trysky Aerografu prúdom vzduchu z chladničkového kompresora, ale mám rád merítka tak 1:15, 1:20 a rádio.....
Ešte raz - musím vedieť, na čo mi nejaká vec je, a potom viem, čo skutočne potrebujem a čo sú "veľké oči". A potom viem rozlíšiť, čo je naozaj treba a čo je vyhodený peniaz...


Naposledy upravil JK dne pon 19.10.2009 23:38, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Airbrush
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 23:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
JK píše:
..úplne na záver. Páni kolegovia, treba postaviť skutočne otázku, čo chce chlap striekať. a tá tu nebola.
Byla a dokonce tazatel dal foto na co to zhruba chce. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 23:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.12.2007
Příspěvky: 614
Bydliště: Poltár
..ak myslíš "pistol strední třídy" tak to je trochu nepresná špecifikácia...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.10.2009 23:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Chce nějakou pistol s kterou stříkne kamufláž na takovýto model http://www.aircombat.bezstarosti.cz/dil ... hakl/1.JPG takže to i tou z HC zvládne s přehledem. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz